Eşinizin cep telefonu...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gxuxl_endam06 tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gxuxl_endam06
  1. gxuxl_endam06

gxuxl_endam06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar. size bir soru. eşinizin cep telefonunda kayıtlı bayanların kim olduğunu bilir misiniz? birebir tanımıyor olsanız da bu şurdan bu burdan tanıdığı diyerek ismen biliyor musunuz? merak edip sorar mısınız, yoksa okuldan, işten arkadaşıdır der ilgilenmez misiniz???

2. 11 Haziran 2008
  3. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mutlaka sorarım zaten onlarda ya vergi dairesinden ya sigortadan memurlardır inanırım da zaten kötü bir niyeti olsa bayan ismiyle kaydetmez

4. 11 Haziran 2008
  5. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende sorarım ama çoğunu tanımam.Sonuçta cevap belli işle ilgili hayatım.

6. 11 Haziran 2008
  7. EU3

EU3 Guest

valla eşimin tel o kadar çok bayan ismi var ama araştırmam iş arkadaşları öyle bişey yapmaz güvenirim.

8. 11 Haziran 2008
  9. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşimin cep telefonunda yada msn inde kimler kayıtlı kimle mesajşır hiç bilmem 6 yıllık evliyim bir kez olsun elime alıp bakmışlığım yok saolsun oda aynı şekilde ne telefonumu ne mesajlarımı ne maillerimi hiç bişiyi karıştırmaz herkesin bi özeli var ıncık cıncık karıştırıpta paronayak olmaya yada sürekli bu kim bu ne diye diye bunaltmaya gerek yok acaba bu kim nerden ki ne zaman tanıştıki sorsam mı ki sorsam neder ki ne düşünür ki offfffffffffffffffff offfffffffffffffff bu insana zarar verir ömrünü yer kimse kim canımmm onun kız benimde erkek arkadaşlarımız olabilir illaki tanımak yada tanıması mı gerekiyor birinide tanımayverelimmm

biz birbirimizin ömrünü yemek için değil ömrüne ömür katmak için ortak bi yaşam istedik ve evlendik:teytey: ben istediğim kadar bilsin ve o istediği kadar bileyim yeter... kocamı seviyorum ve çok güveniyorummm mmm Rabbim şeytana uydurmasın inşallah:nazar:

Son düzenleme: 11 Haziran 2008
  10. 11 Haziran 2008
  11. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    karşılıklı güven varsa bakmaya ne gerek,şüphelendiğim 1durum olsa sorarım..

12. 11 Haziran 2008
  13. BaHHaR

BaHHaR ağrılı başıma nebu garezz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende eşime güvenirim ama %99...%1 ihtimali hep bırakırım..ne olur ne olmaz..eşimin telefonunda bayan ismi olarak sadece aile bireyleri ve benim kız arkadaşlarımın isimleri vardır...ama kendi arkadaşlarının isimlerinin olması kadarda doğal bişey yok....

14. 11 Haziran 2008
  15. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    telefonda kayıtlı olanların çoğunu ben tanırım,tanımadıklarımı da o açıklar zaten.

16. 11 Haziran 2008
  17. gxuxl_endam06

gxuxl_endam06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim arada gıcıklığım tutuyor.sengözlerimebaksanab sırnaşık şey çok şükür güvenmediğim için değil ama bu kim bu kim diye sorduğumda da cevap isterim. zaten Allah korusun kötü bir niyeti olsa adamın açıkça niye yazsın oraya, şifreler yine yazar yazmak isteyen.benneyaptımki akşam da yine aldım elime telefonu, başladım listedensırnaşık şey başta güle oynaya söylüyordu, sonra ya sen bana güvenmiyor musun da sorgular gibi soruyorsun diye sitem etti. ben de devam etmedim ama kaldığım yeri biliyorum, arkası yarın jeyyar jeyyar jeyyar

18. 11 Haziran 2008
  19. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eee derin konu ben eşimin telefonunu çk karıştırırım bayan ismi görmedim işi gereğide bayanlarla çalışmıyo görsem tabii meraktan kudurur sorarım