Esinizin cep telefonunu karistirir mail adresine bakarmisiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve scorpi tarafından 25 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : scorpi
  1. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayanlar merhaba,
    sormak istedim evli olanlardan, kocaniz eve gelince cep tel.nunu karistirip kayitsiz numaralarin kim oldugunu nicin ne hakkinda konustugunu sorarmisiniz? yoksa esiniz kizipta rahatsiz oldugu icin bunu yapmazmisiniz? mail adresine gelince,bakiyormusunuz maillerine? ben sahsen mail adresinin sifresini bile bilmem... cep tel.de de numaralar cok oluyorki hangi birini sorayim sasiriyorum eee calisan adam.. benim esim mesela basta kizardi ama simdi bisey demiyor.. da ben artik bu huyumu birakiyorum yoksa cok sIkIyOrmusum gibi geliyor esimi :bbo:

2. 25 Ağustos 2007
  3. babuba

babuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer birşeylerden şüphelenmiyorsan bunları yapma bence. suçsuz biri için kontrol edilmek, hesap sorulmak sıkıcı gerçekten. ama şüphelendiğin bir şey varsa da onun için yapıyorsan gizli gizli yap, kontrol edildiğini bilirse açık vermez çünkü.
    ben yapmıyorum çünkü şüphelenmiyorum ama şüphelensem takip etmeye kadar hepsini yaparım hiç üşenmem, kızmasına falan da aldırmam. salak yerine konmak da beni kızdırır çünkü.

4. 25 Ağustos 2007
  5. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya burasi ne guzelmis dertlerimizi paylasabiliyoruz kenidmi nasilda corba kendini tabakta iyi hisseder bende kendimi bu sitede iyi hissetmeye basladim:enbuyukkk:
    benim huyum oyle ya malesef olur olmaz seylere suphelenirim. en ufak bir sey bana suphe verir.guvenmesine guveniyorum ama etraftakilere guvenemiyorum. eve gelince tel.nunu sesize alir bebek uyuyor diye bi de kapatir.. kapatir cunku is saati bittikten sonrada ariyorlar is yerinden neyseki bu arayanlar erkek. dedigin gibi yok bisey niiye bakip duruyorsun diyor benimki,yok yere kendine problem bulmayi sevenlerdensin der... bende enayi yerine dusmemek icin boyle davranirdim.. bi de niiye bi kari koca arasinda sir olsunki dimi? ahh bide mail adresinin sifresini bilsem ... amaan bu seferde hayati kendimize iskence ediyoruz, bazen boyle huylarima kendim kiziyorum ama vazgecemiyorumdaaa... aslinda biz erkeklerin ustune dustukce onlarin burnu havaya kalkiyor sengözlerimebaksanab

6. 25 Ağustos 2007
  7. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bi şeyden şüphelenmezsem asla karıştırmam bugüne kadar hiç karıştırmadımda bazen sıkıntıdan mesajlarına bakarım ama o da kontrol amaçlı deil zaten.gerçi erkek bi haltlar karıştırıyosa tel de msn de iz bırakacak kadar salak deildir.

8. 25 Ağustos 2007
  9. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bunun kıskanmak yada şüphelenmekle alakası yok....o yönden aklıma bile gelmez..ama genelde bakarım...günün özetini tlf aranan,arayan numaralardan,mesajlardan çıkarırım:)maillerinede bakarım...gizli saklımız yok hiçbir konuda....

10. 25 Ağustos 2007
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    biz birbirimizin herşeyini biliriz o nedenle ben girip bakarım maillerine hatta ben derim aşkım babanlardan mail gelmişti cevap yazdın mı diye o da ben görmedim ki msn yi açınca yeni mail falan yazmadı ben de hiç gelmemiş heralde diye bakmadım der senin yüzünden maiilerden bile haberim olmuyo der bana ama hiç kızmaz şaka yapar :) ehehe ben bakarım yani istediğim zaman o da benimkilerine bakarbilir bunun güvensizlikle alakası yok merak ediyoruz bakıyoruz aramızda bunun lafı olmaz asla

12. 25 Ağustos 2007
  13. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    123
    heralde karistiririm bunun güvenle alakasi ne derece olur bilemem ama sirf içim rahat etsin diye karistiririm
    hem ne var canim suçsuzsa neden izin vermesin ki isterim vermezse gizli bakarim
    eger zaten sakliyorsa kesinlikle kaçmaz mutlaka bakarim.

Son düzenleme: 17 Eylül 2009
  14. 25 Ağustos 2007
  15. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :) Kizlar demekki tüm bayanlarin ortak derdi olmus mail ve tel i kontrol etmek ama bence erkeklerin hic birine güvenilmez sadece güveniyormus gibi yapmakdan baska care yok bendede mail sifreleri vs vardi birde bakltimki aylar sonra baska bir mail cikti meydana hala kabul etmesede onun oldugunu ben ismim kadar eminim sifresini vermiyor ayrica bende olan sifrelerindeki mailleri okuyorum ama okunmamis hale getiriyorum cakmiyor hehehe yasasin kadin zekasi

16. 25 Ağustos 2007
  17. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bakmam bakmam bakmam ee artık daha fazla özgür olmamalı der bir bakarım ondan sonra vay haline bu kim o kim:eek:klava: diye sorarım. oda sorsun sorarım işte.

18. 25 Ağustos 2007
  19. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya biz ilk evlendigimizde ben eski mail adresime girip eski mailleri silecektim hani sorun olmasin diye, esim geldi o anda ve ben hemen kapattim. simdi bunu aklina takmis sen benden gizledin halada acmiyorsun o mail adresini benimkinide goremezsin diyor. ben acikliyorum ona ya eski mail o artik onu kullanmiyorumda coktanda silindi,yeni mail kullaniyorum onun sifresini bilir msn'imide bilir. ama gel gorki o sifresini asla vermiyor ,sifreyi yazarken kapatiyor benden,hatta mail adresini evde bakmamaya calisiyor. ya bi elime gecse o mailin sifresiiijeyyar ya ozel birsey var oldugunada inanmiyorum ama yinede arkadaslariyla ne konuda yazisiyorlar onlari merak ederim cok merakciyimdir yerimseniben