Eşinizin eski eşi hala hayatınızdaysa ne yaparsınız???

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Song tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Song
  1. Song

Song Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yaklaşık 5 yıllık evliyim..eşimin 2. evliliğiyim.İlk eşinden ayrıldıktan 4 sene sonra evlendik.ancak yıllardır hayatımızda .çünki akrabası..kayınvalidem eşime hep haber getiriyor..kadına patronu araba hediye etse,oğlum yazık bileziklerini satmış almış diyor..bunun gibi pek çok örnek..eşim kesinlikle her fırsatta boşandığı için şükrettiğini,benle çok mutlu olduğunu söylesede bana,kadın kalbi işte rahat etmiyorum.sürekli ondan haberler,ve kayınvalidemde görüşüyor bu kadınla..öneriniz nedir

2. 11 Nisan 2009
  3. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence esınız rahatsızlıgını dıle getırıp annesıyle konusmalı ve haber getırıp-goturmemesını ıstemelı.
    onun bulundugu ortamlarda da bulunmaktan kacınırsanız sorun olacagını sanmıyorum bn..

4. 11 Nisan 2009
  5. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım çıtır pıtır arkadaşa katılıyorumm..
    uzak durmaya çalışın ve eşinede anlatt durumuu rahatsız olduğunu ...
    inşallah çocuğu yoktur diğer eşinden??

6. 11 Nisan 2009
  7. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106

Bence de güzel bir öneri, sanırım kayınvalideniz birazda bilerek yapıyor (günahını almayayım ama), eşinize söyleyin annesiyle konuşsun hatta gerekirse annesini bikaç defa terslesin " bana onun adını anma falan desin"... Kayınvalideniz özellikle yapıyorsa biraz daha çekinecektir...
    Sanırım eşinzin o bayandan çocuğu yok, bu durumda birbirlerinden haber almalarına hiç gerek yok. ama çocuk varsa zaten engel olamazsınız, bir şekilde sürekli hayatında olur, olmalı da.