Eşinizin iş yoğunluğundan sıkıldınızmı :(

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve GGGTTT tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : GGGTTT
  1. GGGTTT

GGGTTT Guest

herkese merhaba ben yeni üye oldum, buradaki paylaşımları okuyorum çokk güzel :)
    benim eşimin son zamanlarda işlerinin yoğunluğundan ve bunu bahane ederek beni ihmal etmesinden sıkıldım artık bunu ona söylediğimdede çok yoğunum diyip duruyor, aslında ikimizde aynı sektördeyiz olup bitenleri biliyorum ama bunu bahane etmesine sinir oluyorum. benimde işlerim yoğun ama onu ihmal etmiyorumm. :KK43: akşam eve gelincede ağzını bıçak açmıyor beyefendinin.. sizinde aranızda böyle olanlar varmııı???

2. 6 Mayıs 2009
  3. benimminikelam

benimminikelam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    olmaz olu mu ben nasıl sıkılıyorum bilsen...
    nöbetleri oluyor arada...akşam 6 dan sonra geliyor ve yorgun....
    bende başlıyorum artık ilgilenmiyorsun sohbet edemiyoruz gezemiyoruz vs..
    dırdır cı kadınlara döndüm ayol-tatlicadiarzu-

4. 6 Mayıs 2009
  5. GGGTTT

GGGTTT Guest

aynen yaa. dün en sonunda patladım ya dedim sende çalışıyorsun bende çalışıyorum ama sürekli konuşalım diye ben tutturunca dırdırcı konumuna düşüyorum. sıkıldım artık dedim. bana derdin ne canım günde bir kere arıyorum ya seni diyor. ayy ne güzel takdir edilecek birşey yapıyorsun dedim bende gittim yattım. eskiden böyle değildi yaa :kızgın::kızgın:

6. 6 Mayıs 2009
  7. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    evlendiğimizden beri çok yoğundur eşim eskiden ben de yoğundum daha rahat tolere ediyordum ama şimdi hem sıkılıyorum evde yalnız olmaktan hem de üzülüyorum çok yoruluyor diye
    ama allahı var işten çıkar çıkmaz evde soluğu alır ve benle de çok ilgilenir her zaman gün içinde de telefonlaşırız ya da arada öğlen yemeğine çıkarız felan
    napalım bu yaşlarda çalışabilecez zaten çalışsın

8. 6 Mayıs 2009
  9. GGGTTT

GGGTTT Guest

ya akşam ben eve 7 de gidiyorum o daha geç geliyor.8:30 da falan evde oluyor, ondan sonrada yemekti televizyondu 2 saat oturabiliyoruz sadece. ama gün içerisndee yoğun olduğu için telefonlarıma bile cevap veremiyorrr buda benim canımı çokk sıkıyor... sürekli toplantıda ya da müşterilerinin yanında oluyorr ona kızmamam lazım aslında ama kızıyorum işte

10. 6 Mayıs 2009
  11. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    ışten başını kaldıracak vakti yok garibimin..Ama işi bitince hemen ewe gelir..Ben artık sorun etmiorum..Bebişim bana yetiyooo..

12. 6 Mayıs 2009
  13. SuHayat

SuHayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR NOLUR ŞıKAYET ETMEYıN.. "Güven olmazsa" diye bir konu açtım okuyun lütfen.. eşi işsiz bir kadının nasıl acı çektiğini bilemezsiniz.. Sizin yerinizde olmak, eşimin işten başını kaldıramadığını eve yorgun ve para kazanmış geldiğini görmek için -bir ay bile olsa- neler feda edebileceğimi tahmin bile edemezsiniz... NOLUR ŞıKAYET ETMEYıN... O kadar işsiz insan var ki ülkemizde , hayat o kadar zor ki... Bırakın çalışsınlar.. Sevgilerinden eminseniz bırakın yorgun gelsinler eve.. Dinlendirin onları, siz ilgilenin onlarla... Aklınıza bu satırlarımı getirin ve bikere daha düşünün.. Sevgilerimle..

14. 6 Mayıs 2009
  15. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    oooooo :)))) hem de nasıl....

eşim işi nedeniyle cumartesi pazarları çalışır ve hafta da 1 gün cuma günleri izinlidir...

son aylarda yaşanan iş yoğunluğu nedeniyle hafta da 1 gün izin de kullanmıyor...

akşam hep vaktinde gelir...uzanır tv izler bazen 9.30 bazen 12 de uyur ama çok yorgun olduğu için pek sohbet etmeyiz....

işi olmayan onca kişiyi düşününce Allah şükredip şikayet etmediğim gibi eşimin dinlenerek ertesi günü işte verimli olması için elimden geleni yapıyorum...

16. 6 Mayıs 2009
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    su bende bir zamanlar aynı şeyleri yaşamış biri olarak şikayet etmiyorum. eşim nerden baksan 1.5-2 senedir işsizdi...çok şükür ki 6 aydır düzenli çalıştığı bi işi var...sabahın 7 sinde gidip akşam en erken 9 da geliyor.bazı günler geceyi buluyor.
    hatta şu sıralar yumurta takibi yaptığımız için dün ilişkiye girmemiz gerekiyodu eşim çok geç geldi bende yattım uyudum yapamadık..:asigim:.
    ama hiç şikayet etmiyorum.kendisininde şikayet etmesine izin vermiyorum..çünkü işsizken hem maddi hem manevi olarak o kdr zorluk çektimki..anlatamam .. ben sabahın köründe işe giderken onun evde uyuması sinirlerimi bozuyodu...ister istemez huzursuzluk oluyodu..tabi bişeyin yokluğunu çekmeden kıymetini bilmek çok zor...:sm_confused:

18. 6 Mayıs 2009
  19. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ben evlendim antalyaya gittim eşimin işi dolayısıyka kimsem yoktu eşimden başka bi nefes yoktu etrafımda komşularımızda yaşlılardı diyalog kuramadım eşim sabah 7-8 gece 12-1 gibi geliyodu bazen 2yide buluyodu işi çokdu çok iyi biliyorum kuyumcu ustadı eşim turistlerde geç saatlerde alışverilere çıktığı için geç gelmek zorundaydı ama ben ona bikere bile sitem etmedim güler yüzümü hiç eksik etmedim oda sıkıldığımın farkındaydı daha çok bağlandı sıkılıyorum diye hemen bilgisayar ve internet aldı boş anlarımız hep berbaer geçiriyoduk ben biliyodum o günlerde geçicekti elbet sabretmem lazımdı ve ettim şimdi çok şükür kendi işimiz berbaer çalışıyoruz rabbime binlerce kez şükürler olsun çok fazla üstüne gitmeyin zaten çok çalışıyosa yorgun gelicektir bide bizim dırdırlarımız kendimizi ilişkimiz yıpratırız tabi benim nacizane tavsiyem