eşinizin profilini bayan arkadaş arayan sitelerin birinde bulsanız naparsınız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve zeynep2630 tarafından 26 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : zeynep2630
  1. zeynep2630

zeynep2630 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşlarımdan biri eşini sürekli aldatıyor,eşide öyle tatlı bir kadınki.arkadaş sitelerine giriyor.bir gecede bayanla sohbet ederken msn de yakalanmış eşine.. yine duydugum bir olayı aktarayım size .çok imrendigim bir çift vardı,eşi öle agırbaşlı,efendi,kadında çok hanım hanımcık,dersinizki mükemmel çift,hiç aldatmaz eşşini bu beyfendi asla dersiniz,bu hanım eşinin mailine girdiginde bayan arkadaş arayan bir siteye üye oldugunu anlamış,profil özellikleride eşinin aynısı,itiraf etmiş beyfendi tabi,öylesine üye olmuş siteye,paralı siteymiş,hiç kimseye mesaj yollamamış,istese para verip üye olup yollayabilirmiş ama yapmamış,amacı sadece resimlere bakmakmış,sadece seni seviyorum,özür dilerim gibi laflar etmiş.siz olsanız bu kadınların yerinde naparsınız,bu 2kadında görmezden gelip yuvalarında yaşamaya devam ediyor,neler oluyor bu erkeklere arkadaşlar,sanal dünyanın tehlikelerimi,ilişkiler mi yozlaşıyor,giderek kirleniyormuyuz,güven mi yok oluyor,siz olsanız bu kadınların yerinde ne yapardınız?:1no2:

2. 26 Ağustos 2007
  3. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    direk şifreyi kırar eşimin fotosunun yerine maymun fotosu koyardım:KK70:
    tehlikeli bir olay arkadaşlar hiçbir kadın bu durmda olmak istemez bu yüzdende herkese eşiyle herşeyi paylaşmasını öneririm çünkü eğer kötü bi niyeti yoksa zaten eşinizle aranızdaki diolog iyi ise herşeyi paylaşıyor ise sizinle mutlaka bunuda paylaşır..ama paylaşmıyorsa ne dese inanmayın...allah korusun büyük konuşmayalım henüz bekarız...

4. 26 Ağustos 2007
  5. BilgeGokcen

BilgeGokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Artık herşeyi o kadar çabuk tüketiyoruz ki... Ne tadı kalıyor ne anlamı. Her kavramın içini çabucak boşaltıyoruz.

Yozlaşma diyorlar ya adına, ne güzel söylüyorlar. Bunun adı gerçekten de böyle.

Eskiden insanlar ilişkileri nasıl yaşarlarmış, şimdi nasıl yaşanıyor. Bir bakışmayla, bir mendille aşklar başlarmış ve mezara kadar gidermiş. Şimdi birinden ayrılınca aynı gün başkasıyla da beraber olunabiliyor bu devirde.

Eski bağlılıklar, eski kutsal birliktelik yeminleri nerede?

İnsanların önünde hazır herşey, bir anda herşey olabiliyor. Çıkalım, evlenelim...

O adamların aradığı heyecan, adrenalin; o adamların hissettikleri tatminsizlik, güvensizlik; o adamların ruhunda olan karaktersizlik, sadakatsizlik...

Yaşama heyecanını, ayakta durma gücünü, aynı yolda yürüme huzurunu benden alamıyorsa bunun adı zaten evlilik olmaktan çıkar diyorum ben.

Aynı evin içinde birbirine rol yapan iki yabancıya dönüşürüz sadece...

Ben ne yapardım... Allah büyük konuşturmasın hiçbir zaman. İnsan yaşamadan ne yapacağını bilemez. Ancak çok, çok nahoş bir durum.

Allah kimseye yaşatmasın...

6. 26 Ağustos 2007
  7. zeynep2630

zeynep2630 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsam şifre yerine onun kafasını kırardım:) çok iyisin.

8. 26 Ağustos 2007
  9. papatya2104

papatya2104 hayatımın anlamı .... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden yeni evli çiftlerin evlerinde çeyiz gibi baş köşede bilgisayara oluyor ki..ben bunu hiç anlmıyorum..kesinlikle evlendiğimde evime bilgisayar girmeyecek..

10. 26 Ağustos 2007
  11. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim esimde öyle bir siteye üye olmus.ben türkiyeye gitmistim o dönem.tr den geldim mail geliyor sürekli size uygun bayan üyeler diye.esime sordum bu nedir diye aynenn oda ben öylesine girdim nasil oldu bende anlamadim falan.esimle sürekli bu chat olaylari yuzunden tartisiyoruz zaten.ben sorun yaptikca o daha cok yapti.hoc üstüne düsmedim ilgilenmedim ne halin varsa gör dedim sim yapmiyor ama yakinda yine tr ye gidecegim ve benim esim mutlaka yine birseyler karistriacak.sanalda olsa göz göre göre aldatiliyoruz ama yapacakda bir seyimiz yok cünkü inatlasiyorlar en iyisi ilgilenmiyor gibi yapip sürekli takip etmek

12. 26 Ağustos 2007
  13. zeynep2630

zeynep2630 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben heyecan öldü hadi eşlerimizi aldatalımbu bizi haklı yapar olayına inanmıyorum.bence bu ahlakla ilgili arkadaşlar,bu arayışa girmişsek bence degerlerimizi sorgulamamız gerek,evlilik senin gözünde ne kadar degerli,ne kadar kutsal.seni kötü yapan tek şey arayış içinde olman zaten senin elinde mutlulugun kaynagı var güzel eş,güzel çoçuklarr,güzel yuva niye ahlaksızlık yaparsınki,hiçbir haklı tarafı yok bunun,insan elindekilerin kıymetini bilmeli bence.erkeklerde günümüzde çıldırmış,hiç kıymet bilmiyorlar,nankörleşmişler.

14. 26 Ağustos 2007
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç ama hiç hoş karşımaam böyle bi durumu bi erkek arkadaş sitelerine neden üye olur üstelik evliyken gözü dışarda olduğu için aldatmak istediği için bu çok acı bi durum böyle şeyleri okudukça çok korkuyorum bazen..ben kaldıramam bunları öyle bi yapıya sahip değilim bunu bana yapamaz yaparsa da beni kaybedeceğini bilir basit bi olay değil bu aldatmakla eş değer benim gözümde arkadaş arama sitelerine üye olması..

16. 26 Ağustos 2007
  17. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay sormayın bu konuda okadar dertliyimki .bu yüzden iki yıl hep ona öfke kustum .boşanmayı çok düşündüm ama olmuyor.güvenimmi asla geri gelmiycek .ama yapacak hiçbir şeyim yok çocuk var .aklıma geldikçe ondan nefret ediyorum ve en kötüsü onla aynı yatağa girmek.:mymeka:

18. 26 Ağustos 2007
  19. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    KATILIYORUM CANIM.:1hug:a.s.