Eşinizin / Sevgilinizin en romantik hareketi???

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve YAXGXMURCN tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : YAXGXMURCN
  1. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar eşinizin yada sevgilinizin en romantik hareketini sözlerini , en romantik hediyesini hatırlıyor musunuz???

Eeee o zaman buyrun yorumlara.......
    Ben başlayayım eşimle evlenmeden önce flört dönemimizde bir sevgililer gününde kırmızı bir gülün içinde kırmızı bebek ayakkabısı hediye etmesiydi benim çok hoşuma gitti (yani bu evlenme teklifi anlamına geliyordu) senden çocuğum olsun istiyorum sırnaşık şey o zaman o şarkı çıkmamıştı bile şutarafagitti . Birde ben gülleri çok severim biliyor beni almaya geldiği zaman bir şarkı bizimkisi bir aşk hikayesi (gerçektende öyle herşeye karşı evlendik) ve birsürü gül koymuşum oturduğum koltuğua arabaya binerken kaydirigubbakcemile2
    Başka Birde bir mesajı geldi şimdi aklıma biraz ot gibi yazmıştı ama hoşuma gitti Anıl (yani ben) hayatıma girdiğin ve böylesine anlam kattığın için teşekkürederim. (Daha yeni başlamıştık)

Şimdi bu duyguların %90 ından eser yok :mymeka: yinede seviyom :asigim:

2. 19 Aralık 2008
  3. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim ki hiç bilmezdi romantizmi
    ama alıştı öğrettim :icecream:
    olur olmadık anda yapar bişeyler yaptığı herşey çok değerli olduğu için hangisini anlatıyım bilemedim :nazar:
    aşığım uleyn:asigim:

4. 19 Aralık 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Benmkinde de romantiklikten eser yok...
    Bazen yapmaya çalışıyor birşeyler ama pek becerebildiğini söyleyemeyeceğim...
    Ama farketmez çabası bile yetiyor canımın....

6. 19 Aralık 2008
  7. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında söylemek gerekirse şuanda benimkindede eser yok eskisinden zaten şaşırıyorum ya evlenmden önce ben başka biriylemi birlikteydim :nazar: Değişti çok şimdi eve gelirken bana ekler aluyor ve bunuda romantiklik sayıyor beyefendi :roflol:

8. 19 Aralık 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evlendikten sonraki ilk sevgililer günüydü..o gün bana ısrarla abimler aradı annem filan orda takılıcaz dedi..bende tamam dedim..iş çıkışı gittim abisine.
    o da biraz geç geldi.neyse yemek filan yedik.1 saat sonra kalkalım yorgunum dedi..eve geldik..
    anahtarla kapıyı ben açtım..holdeki lambayı yakıcam ışıklar yok..Allah ALlah dedim ne olduki,niye yok..apartmanda var ama.
    üstümü değişeyim bakarım sigortalara dedi.
    yürüyorum..yerde karanlık bir şeyler var.bu ne böyle dedim.ses yok..yatak odasına kadar devam ediyor.pat diye ışıklar geldi o ara.sigortayı açmış bizimki.yatağa bir bakarımki gül yapraklarıyla kocaman bir kalp.içinde de tek bir gül..o yerlerdeki şeylerde gül yapraklarıymış..
    geç gelmesinin nedeni buymuş.bunu hazırladım eve gelip dedi.

çok özel çok güzeldi:asigim:

10. 19 Aralık 2008
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Hıh:dilcikar:
    Ben hiç sevmem zati romantikliği, ne öyle güller, kalpler filanbenneyaptımki

12. 19 Aralık 2008
  13. YAXGXMURCN

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sen niye kıskanıyosun kuzum seninki romantik değil heralde :dilcikar: Vıcığını çıkarmadığı sürece bir erkek yani yalakalık gibi olmadığı sürece bence güzel
    Bilmem hoşlanmayan bayanlarda var demek laelaelaelaelae

a.s.

14. 19 Aralık 2008
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    12356569854622 sene önce seni seviyorum demişti
    ilk ve son romantikliği oldu benim ormantikin :nazar:
    ilk evlilik yıldönümünde apar topar yemeğe cıkartık sonra koşa koşa halı saha macına giden adamdan ne beklersin ki başka :kızgın:

16. 19 Aralık 2008
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benim esimde pek romantik degildir..
    en son yaptigi :

daha sevgiliydik,
    aradi ve ise gitme bugun dedi, bende aradim isyerini izin aldim.
    geldi aldi beni götürdü bilmedigim bir yere arkadasinin eviymis meger.
    Arkadasida asci.. harika bi yemek hazirlatmisti benim icin =) masa mükemmeldi, yemek mükemmeldi
    ve müzik cok güzeldi, ama dans edelim diyince yok dedi ve yine icine etti guzel gecenin... yani ozamandan belliydi bunun böyle olacagi

18. 19 Aralık 2008
  19. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nerden baslasam hangisinden bahsetsem bilmiyorum ki..flort doneminde yasimiz kucuktu ama yine cok romantikdi..tek guller alir verirdi ...3 yil sonra nisanlaninca daha bir romantik oldu..sevgiler gununde evime cicek gondermisti cok sevinmistim :) annemde ehh cicim ayi bunlar derdi :) Simdi evliyiz her cicekciden gectiginde bir gul alip mutlaka verir :) veya pazar sabahlari sen uyu der asaya iner kahvaltiyi hazirlar guller de var tabi sofrada..cok romantik benim herif ya :)
    Ama aslinda romantizim cok da onemli degil yapmasa da olur bunlari..bana sahib cikmaya devam etsin iyi bir es iyi bir baba olup omur boyu huzurlu yasamak yeterli :)

Son düzenleme: 19 Aralık 2008