Esinizin sinir oldugunuz huylari hangisi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kocalarimizi nekadar sevsekde mutlaka sinir oldugumuz taraflari vardir!

Benim en sinir oldugum taraf, benim aileme gelince en ufak seyin bile gözüne batmasi, kardesin bunu yapdi annen sunu dedi diye hemen tepki vermesi. Ben böyle konularda hep adil davranirim hangisi hakliysa onu korurum acikcasi.

Ama kendi ailesine gelince hicde öyle degil. Gercekleri birtürlü görmüyor bazi konularda onu enayi yerine koyuyorlar ve arkasindan is cevirmekten cekinmiyorlar bunu ona söyledigimde sanki ben uyduruyormusum gibi laflar söylüyor sonra isine birsey gelmedigi zaman herzaman yapdigi gibi ben yokmusum ve o an kimse konusmuyormus gibi davranmaya ve ignore etmeye basliyor. En güzeli ise söyledigini ispat edebilirmisin diyor bana ne ispati ya :umursamaz:

Nasil bir savunma mekanizmasidir bu anlamis degilim.

Peki sizin esinizin sevmediginiz yönleri nelerdir kizlar??

2. 7 Ocak 2010
  3. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben eşimin çocuk yönlerinden nefret ediyorum.arada bir çocuk gibi konuşuyor nazlı nazlı ıyyy.sonra saatlerce int başında zaman geçirmesine,çok fazla elektronik hastalığına,hızlı hızlı yemek yemesine,evde hızlı hızlı yürüyüp yollukları kaydırmasına,sık sık tüm akrabalarını aramasına,of ne biliyim herşeye sinir oldum bak şimdi...

4. 7 Ocak 2010
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.