eşinizin size başkalarının yanında nasıl davranmasını istersiniz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Çxoxpçxux tarafından 22 Kasım 2007 başlatılmıştır.

22 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Çxoxpçxux
  1. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    evli bayanlar ya da sevgilisi olanlar burayı okuyun eşinizin ya da erkek arkadaşınızın başkalarının yanında nasıl davranmasını istersiniz? iyi veya kötü davranışlarını yazın:enbuyukkk:

2. 22 Kasım 2007
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    ben başkalarının yanında eşini aşağalıyan yok sen sus,sen karışma gibi kelimeler kullanan.sen ne anlarsın diyen bir eş alsa istemem.
    ailemin ve ailesinin yanıdna her zaman seviyeli ne çok yılışık nede çok soğuk davranacak, kıskançlık triplerine girip beni daraltmayacak.
    sağolsn sevdiğim bunları yapmıyo...

4. 22 Kasım 2007
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Sevgilimin beni bir başkasının yanında aşağılayıcı sözler sarf etmesi benim gururumu ruhumu rencide edicek şeyler söylemesine katlanmam valla orayı ona zindan eder terk ederim bulundugum yeri...
    Hiç kimse anasının karnından onun bunun laflarını yemek için doğmadı doğamazda...Helede hiç suc yokken veya beni rencide edicek hakka sahip olmuyan insanın onları sarf etmesi....
    Eğer bir sucum kabahatımda varsa kulagıma sesizce söylüyebilir bende ona göre kendi ayarımı kendime ben bizzat veririm...
    Nefret ettiğim şeylerden biri zaten bir başkasının yanında rencide edilmek...Rencide edilicek sözlerle karşılaşmak:kızgın::1closedeyes:

6. 22 Kasım 2007
  7. tülay64

tülay64 Guest

başkalarının yanında aşağılayıcı konuşmasını bağırmasını ve bağırmasını istemem her yerde seviyeli davranmasını isterim ailedeki olayları başkasının yanında konuşmasından nefret ederim

8. 22 Kasım 2007
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bana dışarda eğer aramızda problem varsa maske takarak yaklaşmasını isterim.neticede elin ağzına laf vermek çok hoş bir durum değil.o kötü durumumuzu yansıtması nı istemem.o da yansıtmaz zaten.birbirimize o dönemlerde çok sıcak olmasak da kötü de olmayız başkalarıyla birlikteyken..
    iyiyken zaten bunu belli ediyoruz:
    1hug:

10. 22 Kasım 2007
  11. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.167
    Ödül Puanları:
    188
    sadece saygı... tabiki karşılıklı..

12. 22 Kasım 2007
  13. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım sana katılıyorummm benimde aşkım asla bunları yapmazzzz:asigim::asigim:

14. 22 Kasım 2007
  15. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    ya eşim sağolsun başkalarının yanında aşşalayıcı kelimeler kullanmaz ama ben şöyle başbaşayken söylediği kelimeleri başkalarının yanındada söylesin istiyorum. adam yanlızken sanki başka biri :roflol:

16. 22 Kasım 2007
  17. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    işte gerçek seven yapmaz canımm
    ve birşey daha var aklıma yeni geldi karısını istemediği yere zorla görütmez.çarşının, pazarın ortasında kızıp bağırıp çaığır kızı bırakıp gitmezzzzzzzzz

18. 22 Kasım 2007
  19. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Yani her ,insanın olmazsa olmazı vardırya benim olmazsa olmaımda bu konu aklına gelip açtıgın için tşk :))

KEsinlikşe ve kesinlikle başkalarını yanında beni her zaman yüceltmeliiiiiiii.... Kİ erkek arkadaşım bilir bu huyumu ve incitmezz .. çünkü bu konuda çok hassım umarım değişmezz