eşinizin sperm sayısı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve pa.pat.ya tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : pa.pat.ya
  1. pa.pat.ya

pa.pat.ya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar eşimin sperm sayısı 23 milyon çıktı doktor düşük falan demedi ama bana sayı düşük gibi geldi bu sayıya göre doğal yoldan hamilelik şansı varmı bilginiz varsa sevinirim birde sperm sayısını arttıran keçi boynuzu kürü varmış uygulayıp iyi sonuç alan varsa lütfen yazsın

2. 2 Aralık 2007
  3. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sperm sayisinda sinir 20 milyon diye biliyorum..ama canli ve hareketli 1 tane dahi sperm olsa bebek icin ümit vardir biliyorsunyerimseniben

benim esimin tam sinirdaydi sperm sayisi ve hareketli spermler az olmasina ragmen sorunsuz ve normal yollarla cok kisa zamanda hamilelik olustu...

biz herhangi bir kür uygulamadik sperm sayisi icin...

kolay gelsin,yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum:))

4. 2 Aralık 2007
  5. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    slm canım eşinin sayısı iyi değil aslında 20 milyon olunca tüp bebek öneriyorlar ama sadece sayı önemli değil tabii hareketliliğine yaşama süresine vs...bakıyorlar onlar da önemli ama sayınızda iyi değilmiş yani doktor nasıl bişey demedi sana nekadardır bebek istiyorsun bişey denedinmi .yaz bakalım.keçi boynuzu iyi geliyor canım bir çok kişi kullanmış ve onay veriyor testlerde fark ediyormuş bir de ısırgan otu kaynatıp çayını içir sperm oluşumuna faydalı bende eşime yaptım testte farketmişti.ayrııca eğer canlı spermi varsa normalde hamile kalabilir.

6. 2 Aralık 2007
  7. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    canım sen şanslıymışsın eşnin sperm sayısı azmış ama demekki hareketli ve sağlıklıymışki hamile kalabilmişsin.allah tamamına erdrisin nekadarlık bebiş

8. 2 Aralık 2007
  9. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

sagol cnm,bebisimiz kollarimizda sükür,41.günümüz bugün:asigim::nazar:

dr bizede 6 ay normal korunmasiz iliskiye girin,6 ay icinde olmazsa tedaviye baslariz demisti...ama esim cok rahatti ve biz hep sunu diyorduk kendimize 20 milyondan 1 milyonu bile hareketli ve saglikli olsa hamile kalma sansimiz milyonlarca:))) sonucta 1 bebek 1 spermden olusmuyor mu???dedik kendi kendimize..eee bebek meselesi herseyden önce psikolojik bir sürec diye düsünüyorum...

10. 2 Aralık 2007
  11. pa.pat.ya

pa.pat.ya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir yıdır istiyoruz canım ama maalesef yok

12. 2 Aralık 2007
  13. EU1

EU1 Guest

cnm inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınn doğal yoldan deneyinn illaki olcaktır fazlada takmayın kafanızaa stres buna engell

14. 2 Aralık 2007
  15. pa.pat.ya

pa.pat.ya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ümit oldun bana şimdi çok teşakkür ederim spermlerin hareketliliği yüzde 35 bizdede şans var o zaman

16. 2 Aralık 2007
  17. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    hmm olur inşallah üzem kendini doktorunun önereceği yöntemleri dene aşılama yaptır olur merak etme yeterki canlı sperm olsun.tabii bide allah nasip etsin....:)

18. 2 Aralık 2007
  19. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bak benim resimdeki bebişe bak ve içinden öyle istekli dua etki allah kabul etsin verir bebişini tez zamanda inşallah.dualarımız seninle merak etme .allah hepimize versin.bende bekliyom.