eşinizle aranız nasıl

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve redrose_gk tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

11 Nisan 2007
    Konu Sahibi : redrose_gk
  1. redrose_gk

redrose_gk Guest

Merhaba

Size şöyle bir sorum var.
    Ben evli değilim ama benimde evlilikler arasındaki ilişkileri - oluşumları açıkcası merak ediyorum..

Evli olan bayanlar eşinizle aranız nasıl

*birşeyleri paylaşabiliyormusunuz.
    *Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor
    *Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.
    *Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor
    *Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile

2. 11 Nisan 2007
  3. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşimle herşeyimi paylaşırım bu konuda rahatım.Ama bekleme ki bir bayan gibi her zaman moral veriyorlar gerçekten anlayabiliyorlar.Evde soğuk rüzgarlar her evde eser ama uzun sürdüren odur, o da 2 gün en fazla,dayanamaz bana çünkü:)
    Eşim benim tek dünyam değil ama birbirimize yetiyoruz fazlasıyla artık bebek gelsin diyorum eksiğimiz o sanırım.Sorunlarımızı üstünlük çözerek değil de uygun vakitlerde konuşmaya çalışırım.Erkekler evden çıkınca evde olanları unuturlar bu bir gerçektir.Eve gelirken hatırlarlar olanları,yaşananları.Bu yüzden ben de böyle yapıyorum artık.Çok üstüne düşmüyorum.Ama kadın her zaman ana kaledir ve yapıcıdır ilişkide.Erkekler en fazla 3 soru sorarlar yardımcı olmak için terslenirse köşesine çekilir, konuşmazlar.O yüzden sana soru sorulduğunda eşin tarafından gerçekten ilişkiniz adına çaba sarfettiğine inanmalı ve sakin olmalısın.Eşim elektronik mühendisi çok fazla iş yapar evde evet yalnız hissediyorum kendimi arada.Şu da olmuyor değil bazen 2 yabancı olursunuz birbirinize geçici hislerdir bunlar,kadınların hüsnü kuruntuları diyebilirim bunlara.Bunlar çok doğal gelişmelerdir.Önemli olan ruh halinin geçici olmasıdır.Ama saygı duymak gerek her türlü ihtiyaca,kafa dinlemek istemelerine.Şunu biliyorum ki beni mutlu etmek onun ilk amacı.

4. 11 Nisan 2007
  5. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    birşeyleri paylaşabiliyormusunuz.
    evlilik herşeyi paylaşmaktır zaten.....bizde aşkımla öyle yapıyoruz....
    Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor.
    sorun kimden çıkıyorsa o düzeltmeye çalıyor....
    Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.
    kesinlikleeeeeeee......................hatta ben bazen artıyorum bile....:)))
    Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor
    nadir olsada ikimizde yapıyoruz bunu:))
    Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile
    hayırrr...kesinlikle...o benim dünyammm bende onun...biz birlikteyken çok güzel zaman geçirebiliyoruz.......

canım ayrıca evlilik bu dediklerin gibi olsa zaten o evlilik çokta keyifli olmaz bence...evde o varken kendini yalnız hissettmeye başladığın an oturup ciddi ciddi düşünmek gerek bence..........

6. 11 Nisan 2007
  7. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle herşeyimi paylaşırım,o da benimle..akşam işten geldiğinde gün içinde ne yaptı ne etti teker teker anlatır,bende aynı şekilde.gerçi gün içinde sürekli haberleştiğimiz için,çoğu zaman akşamları tekrar geçmiş gibi oluyoruz...her evde soğuk rüzgarlar eser ama birbirimizle asla küs kalamayız,ben bazen kalmaya çalışsamda eşim en fazla 5 dk sonra yanıma gelir haklı da olsa gönlümü alır:1hug: evleneli 1 sene olcak ama hala eşim işten geleceği saatte kalbim küt küt atar,heyecanlanırım....:1rolleyes:

8. 11 Nisan 2007
  9. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel anlatmışınız evliliklerinizi evlenesim geldi valla:1yes2:

10. 11 Nisan 2007
  11. redrose_gk

redrose_gk Guest

evet hepinizinde anlatımı kendinize göre çok güzel hoşuma gitti :1hug:

12. 11 Nisan 2007
  13. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    biz iki zıt kutubuzzzzz

14. 11 Nisan 2007
  15. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    *Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor
    *Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.
    *Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor
    *Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile

*biz mutluyuz ben en ufak bir sıkıntım olsa annemden önce eşime koşarım...ama eşim beni üzmemek için sıkıntılarını bana pek anlatmaz:KK43: beraber vakit geçiririz sürekli...hafta sonlarımız beraberdir...sadece haftada 1 gün arkadaşlarıyla yanlız buluşur(ee okadarda olsun)
    ama o benim kadar konuşmaz ve vır vır yapmaz o yüzden bazen aramızda uzuuuun sessizliklr olur...
    *genelde eşim daha yapıcıdır sornlarımızın çoğunu düzeltmeye çalışır...
    *evet birbirimize fazlasıyla yettiğimizi düşünüyorum...ailemle aramda 330km olmasına rağmen onlarsız olduğumuhiç bir zaman hissettirmedi...hep yanımdaydı:çok üzgünüm:
    *adımdanda anlaşılacağı gibi ben:1closedeyes: ben daha sinirli bir yapıya sahibim o daha sakin...o yüzden bana hep "asim"der...
    *bazn ailemi özlediğim zamanlarda:a015:

16. 11 Nisan 2007
  17. beyaz gelincik

beyaz gelincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esimle herseyi paylasirim olmasi gereken de bu zaten bizim evligimizdede soguk rüzgarlarin estigi zamanlar oluyor buda evliligin tuzu biberi hersey dört dörtlük olsaydi hersey sikici olurdu

18. 11 Nisan 2007
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

birşeyleri değil herşeyleri paylaşıyorum eşimle.bana sormadan ya da benim onayımı almadan hiç bi şey yapmaz...:1yes2:

Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor

genelde yapıcı olan taraf eşimdir.)

Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.

belli ölçüde evet.ama insanın arkadaşada ihtiyacı var tabi....:1yes2:

Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor

öyle bi rüzgar yok genelde.olan huysuzluklarıda ben çıkarırım:1ninca:

Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile

yokken evet ama o varsa aslaa:)))