Eşinizle dr muaynesi ve alışveriş

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    :nazar:hihoyyytSELAM KIZLAR DR MUAYNELERİNE KONTROLLERİNE BABASIYLAMI(EŞİNİZLEMİ)GİDİYORSUNUZ YOKSA TEKMİ....KUZUCUKLARINIZIN ALIŞVERİŞİNİ TEKMİ BABALARLAMI YAPIYORSUNUZ?

BEN BALŞIYAYIM ÖNCE 30 HAFTALIK HAMİLEYİM DR A YANLIZ GİTTİĞİMİ HATIRLAMIYORUM SÜREKLİ EŞİM YANIMDAYDI...BENİ HİÇ YANLIZ BIRAKMADI HERŞEYİNİ BİRLİKTE ÖĞRENDİK....VE ELİNDE KAMERASIYLA HER MUAYNEMİ CEKTİ...BÖYLE OLMASI BENCE DAHA HOŞ VE ZEVKLİ...O HEYECANLI DAKİKALARI BİRLİKTE YASAMAK...KUZUMUZU BİRLİKTE İZLEMEK HAREKETLERİNİ BİRLİKTE BABASIYLA GÖRMEK MUHTESEM BİŞEY....ALISVERİŞ KONUSUNA GELİNCE HERSEYİNİ BİRLİKTE ALDIK KIZIMIZIN...BAZEN BENİM TEK ALDIGIM 3-5 SEY OLMUSTUR....GERCİ BİZ NORMALDEDE YANLIZ BİYERLERE GİTMEYİZ...MARKETE GEZMEYE PAZARA ALIŞVERİŞE AKLA GELECEK HER HERYERE BİRLİKTE GİDERİZ...TEK BİRYERLERE GİTMEKTEN ZEVK ALMIYORUZ ....2 AY SONRADA 3 KİŞİ OLARAK HEP CIKACAGIZ ARTIK....ASKIM BEN VE MİNİK KUZUMUZhihoyyyt:nazar:

2. 27 Kasım 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    biz de ayrı pek gezmeyiz..
    ama doktor muayenelerine ne kadar istese de gelemiyor.yoğun bir iş temposu var çünkü..
    her 15 gğnde bir gittiğim muayenelerin şu ana kadar toplasan en fazl 2 tanesine gelebilmiştir..
    sağlık olsunda..gerisi hikaye..

4. 27 Kasım 2008
  5. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizde başından beri bebişimizi görmeye eşimle gidiyoruz alışverişede birlikte çıkıyoruz ço:CüvCüv:ğu zaman hemen birlikte hareket ediyoruz

6. 27 Kasım 2008
  7. gxuxleda16

gxuxleda16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde her yere birlikte doktora tahlile 2. bebeğim olucak daha hiç yalnız doktora gitmedim eşimin doktarlarla arası benden daha da iyi oluyor nedense

8. 27 Kasım 2008
  9. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizde bütün dr.kontrollerimizin hepsine birlikte gittik büyük eşyalarıda birlikte aldık( yatak odası + beşik + uyku seti + port bebe 5li seti) ko<metiklerinide birlikte aldık sadece belli giyisileri ben annemle gittim aldım hafta sonları ondada eşimin işi nedeniyle gelemedi ama sürekli aradı dikkat edin diye annem olmasada başkası ilede göndermezdi zaten...aşkım benimmm

10. 27 Kasım 2008
  11. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benimde eşim hiç yalnız bırakmadı.daha dığrusu yalnız bırakmadı demek doğruda değil çok.gelme imkanı olduğu için ve istediği için hep yanımda oldu.eşime teşekkür ederim bu konuda :) bütün bebek alışverişimizde eşimle yaptık.her ne kadar benim beğendiğimi beğenmesede yinede oğlumuzun herşeyini aldık.inşallah doğumdada yanımda olucak.bu hayata iki kişiyken 3 kişi olarak devam edicez allahın izniyle.

12. 27 Kasım 2008
  13. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dr. kontrollerimize biz de beraber gidiyoruz. onun dışında ikimiz de yoğun çalıştığımızdan alışveriş için ortak zaman yaratabilmemiz zor. ben kendimi iyi hissettikçe gidiyorum.

14. 27 Kasım 2008
  15. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kociş yanlız bırakmadı sağolsun. hatta kardeşim bi kere gelmek istedi götürmedi odaya 3 kişi almazlar diye.alışverişi tek yapmayı tercih ediyorum ben

16. 27 Kasım 2008
  17. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Kıskandım şimdi sizi senağlama doktor kontollerime 1 kez geldi eşim ultasonda gördü ayırt edemedi sinirlendi acayip bişey robot gibi dedi bana kalırsa korktu karnıma dokunmaya da korkuyor hatta bakamıyor bile.Kendisi bir işkolik olduğundan ve bana bütün alışverişlerimi zırt zırt çalan teliyle zehir ettiğinden ben 1,5 senedir alışverişe gitmiyorum kendisiyle.Babalığın getirdiği sorumluluğa alışmaya mı çalışıyor nedir ben çözemedim

18. 27 Kasım 2008
  19. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben de genelde eşimle gidiyorum ama 2*3 kez yalnız gitmek zorunda kaldım çünkü onun çalıştığı muayeneye yetişemeyeceği saate denk geldi, eşim bu bebeğe çok zor alıştı evet bebğimiz olmasını baba olmayı çok istiyordu ama karnım büyümeye başlayınca korkmaya başladı, dokunamam ben buna, korkarım vs. gibi laflar etti

alışveriş konusuna gelince, hala alışamadı, girdiğimiz her dükkandan hadi çabuk bak neye bakacaksan , hadi beğen de alalım, gibi aleleceleci davranıp beni sinir ediyor,kendisi şu güzel bu güzel demiyor da, hadi oyalanma al da çıkalım diyor yaaaa

o yüzden tek başıma alışveriş daha iyi bence,