eşinizle kavgalarınızı annenizle paylaşırmısınız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve onuseviyorum tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

21 Şubat 2008
    Konu Sahibi : onuseviyorum
  1. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu aralar bununla ilgili çevremde çok yaşanan sorun var.bu yüzden bu konuyu açtım.o yüzden ilk cevapta benden.ben asla annemle paylaşmam.çünkü benden daha fazla üzüleceğini bilirim.gerçi öyle bi kavgamızda olmadı allaha şükür.ama olsa anlatmam.anneler çok duygusaldır bu konuda.özellikle benim annem.

2. 21 Şubat 2008
  3. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende anneme anlatmam kavasina takar üzülür diye, ama eger abimlerden biraz duyduysa ucundan biraz anlatirim ici rahatlasin diye.

4. 21 Şubat 2008
  5. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de ailemden kimseye anlatmam.
    Hem üzülürler hem de belki farkında olmadan eşime tavır yaparlar diye.
    Belki çok yakın gördüğüm bir dostuma anlatabilirim o kadar.
    Mesele çoook önemli olmadığı sürece aile içinde (eşimle aramda) kalması taraftarıyım ben.

6. 21 Şubat 2008
  7. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bu gune kadar hıc anlatmamısdım.Hep dusundum kı o benım esım kavga da etsek nasılsa sonrasında affederım.Amaa annem duyarsa uzulur uzuldugu yetmezmıs gıbı sonrasında affedemez dııye dusunurdum.Cunku esımı aıleme sevdırmek kabullendırmek benım ıcın cok da kolay olmamısdı.Bıkac ay once bunun aslında hıcde akıllıca olmadıgını gordum.Etrafda cok ıyı anlasan uyumlu bı cıft olarak bılınırız.Hıc bı zaman kımse negatıf hıc bıseyı duymadı esımle aramda gecen.Hoş zaten oyle aman aman kıyametlerı koparan seylerde yasamadık.Ama bı kac ay once oyle buyuk bı tartısmamız oldu kı hanı ayrılmanın esıgıne gelecek kadar.Bu kez anneme ewt anlattım.Ama daha oncekı ufak tefek seylerın hıcbırınden haberı olmadıgı ıcın 10 yılda 1 kere tartısmıssınız cok mu dedı.Aslında ayrılma konusunda da kesın kararlıydım ama bı bakdım destek olan ewt ben senın arkandayım dıyen cıkmadı.Dusunuyorum da zaman zaman anlatılmalı belkıde ...

8. 21 Şubat 2008
  9. pınarrrr

pınarrrr Guest

ben paylaşıyorum ya zaten şu anda eşim yanımda değil bend ailemle birlikte kalıyorum o yüzden annem benim yüzümden anlıyor canımın sıkkın olduğunu bende dayanamıyorum anlatıyorum

10. 21 Şubat 2008
  11. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kavgalarımı hiç ailemle paylaşmadım. Paylaşacağımıda sanmıyorum. Dostuma anlattığım bir iki olay var sadece...
    Karı koca barışır, bi şekilde yaşananlar unutulur ama anne ve babanın aklı hep kızında kalacaktır.Hep damatlarına şüphe ile bakacaklardır.
    Çok büyük bir problem olmadıkça anlatılmasınıda doğru bulmuyorum.

12. 21 Şubat 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Ben Anlatmiyorum çünkü Yarin Bir Gün Kalkar Kocama Bişey Derler.
    Hemde Ben Kocamla Yine Barişirim.ama Onlar Gicik Olurlar

14. 21 Şubat 2008
  15. meday

meday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karı koca arasındakiler karı koca arasında kalır
    aileleri bu kavganın içine sokmaya gerek yok
    kırıcı laflar söylenebilir arada ve siz eşinizle aranızı düzeltseniz bile ailelerle kırgın kalabilirsiniz
    bu nedenle kimseyi karıştırmadan kendi aramızda halletmek lazım işi

16. 21 Şubat 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende anlatmıyorum.annem yok ama babamla paylaşmıyorum yani.bir tek kardeşim bilir o da aman siz delisiniz diye geçiştirir..bilir bizi,sevgimizi çok üstünde de durmaz.
    ama kayınvalideme anlatırım.zaten aradığında eğer canım sıkkınsa hemen arar ne oldu diye sıkıştırır.bende söylerim böyle böyle yaptı diye..
    kayınvalidem her tartışmamızda benim yanımdadır.eşime söylenir kızar.sana babası bunun için mi verdi kızı bizi rezil etme diye.benim de hoşuma gidiyor açıkçası kayınvalidemin çıkışması.aileden birinden çekinmesi şart..
    bilir çünkü kendi aileme söylemeyeceğimi...

18. 21 Şubat 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Simdi söyle bence kizlar, anlatatilacak seyler var anlatilmicak seyler var, tabikide her ufacik bir kavgayi tartismayi kalkip aileme anlatmam kesinlikle lakin eger gercektende cok büyük bir kavga oldu ise ve esim cok ileri giderse bunu aielmele paylasmicamda kimle paylasicam cünkü benim arkamda olan onlar olur arkadasmis dostmus bir yere kadar yardimci olur ama anne baba kardes her zaman.

Birde suda var ailesinle hic böyle seyleri paylasmiyan esine tavir alinmasin diye aman iste esimi kötü bilmesin ailem üzülmesin diye saklayan herseyi cok iyi gösteren kadinlar sonunda gercektende bir destek bekledikleri zaman aileleri eh kizim niye simdiye kadar söylemedin niye anlatmadin bu zamana kadar karismamizi istemedinde simdi niye karisalim diyebililr, bilmem anlatabildimmi.

Yani demek istedigim kari koca arasinda olan orda kalir buna lafim yok ama cok mutsuz oldugunuz halde cok sorunlariniz problemleriniz oldugu halde ailelerinize kendinizi cok mutlu cok huzurlu göstermenin bir anlami yok.

Sevgiyle