Eşinizle Mahreminizi Başkalarıyla Paylaşırmısınız?Normal Bir Durummu Sizce?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Eski ikamet ettiğimiz yerde yanıma yeni komşu taşınmıştı sevinmiştim.Kek yaptım götürdüm' hoşgeldiniz bişey lazımmı yardım edeyim 'dedim.Kadın soktu beni beni yatak odasına elime koca bir poşet verdi 'yerleştirebilirsiniz' dedi.'Okey' dedim poşeti açtım kadının iç çamaşırları gözlerim pırtladı ses çıkarmadım uslu uslu katlayıp komidine yerleştirdim.Benden 6-7 yaş küçüktü cahilliğine verdim güldüm geçtim.Zamanla hatun her sabah kave içmeye gelirdi eşarbını savurup ıslak saçlarını sallardı sırıtıp yüzüme bakardı saçma sapan şeyler ima ederdi.Duymamazlıktan gelirdim.Gel zaman git zaman kadın abarttı ben uyardım, kadın anlattı ben uyardım.baktım olmuyo görüşmeyi kestim.Tek yaşıtım komşum oydu ve ben yanlızlığı tercih ettim ordan taşınmamıza 7 ay vardı ve 7 ay yalnız takıldım.
    Sevdiğim saydığım yaşı benden büyük ablalarım vardı arada bir onlarla takılıp 7 ayı bitirdim.Siz nasılsınız sizde paylaşırmısınız mahreminizi,mahreminizle övünmeyi severmisiniz?

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mayıs 2009
  2. 13 Mayıs 2009
  3. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    paylasamam adı ustunde mahrem, özel :kahve:

4. 13 Mayıs 2009
  5. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çocukluğumdan beri her şeyimi paylaştığım bir arkadaşım/dostum var.. Yalnızca onunla paylaşırım.. O da herangi bir durum olduğunda anlatırım sizin de böyle oldu mu ya da bu normal mi gibi.. Onun dışında hiç hoşlanmam b tür şeylerden..

6. 13 Mayıs 2009
  7. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olurmu yaa öyle şey mahrem adı üstünde

8. 13 Mayıs 2009
  9. nur.sima

nur.sima Guest

mahremi annemle bile konuşmam ben
    fazla rahatmış hanım

10. 13 Mayıs 2009
  11. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    artık çoğu şey maherme olmaktan çıktı ewet ama daha ilk tanıştığı kişiylede özelini payalaşıyosa o onun arsızlığı dr

12. 13 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

Canım benim ya çok tatlısın valla.Kıs mahremini sormuyom kıs.başkalarıyla paylaşıyonuzmu paylaşanlar hakkında ne düşünüyonuz diyom kıs.:1no2:

14. 13 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

Aynen,bende sağlık problemi yada başıma gelen bir rahatsızlık gebelik,kontrol yolları falan paylaşırım fikir alırım ama oda dostlarımdan sadece.

16. 13 Mayıs 2009
  17. hayatta en tiksindiğim insan tipi kendini kocaya zor atmış, hayatının amacı özgür sex, ve hayatta sevişebilen ve bundan haz alabilen tek insan kendisiymiş gibi gözünü sevişme bürümüş ve bununla övünebilen zavallı insan modelii
    burda forumdada karşılaştım ahlak edep diye nutuk atıp yatak odalarının en ince ayrıntılarını paylaşanlar.. allah akıl fikir versin ..

18. 13 Mayıs 2009
  19. EU3

EU3 Guest

yatak odam bana aıttır ıkıncı kişilerın bılmesıne gerek yok..
    konusanlardan da haz etmem.
    iğrenırım..
    boşuna mıdemızı kaldırmayalım