Eşinizle nereye gidiyor, neler yapıyorsunuz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve lives tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : lives
  1. lives

lives Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar;
    yeni evli olmamıza karşın eşimle gidecek, vakit geçirecek bi yer bulamıyoruz. Yada bilmiyoruz, Yada o biliyor benimle vakit geçirmek istemiyor. İzmirde olup eşinle gezebileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz yerler hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşşın.

2. 8 Mart 2010
  3. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım ızmir'li değilim çok iyi de bilmem ama tatile gittiğimde beni Alsancak'ta ve Kordon'da gezdirdiler özelikle Alsancak iskelesinin karşısına doğru Sakız Adası diye bir yer var mesela bayıldım ben herşey sakızlı oradaki ondan olabilir :)

Benim edindiğim izlenim ızmir gezilebilecek yeri inanılmaz fazla ve güzel bir şehir hiç olmadı eşinle deniz kıyısına gidin yeter bence gerçi ben bozkır ortasında yaşadığımdan böyle söylüyor olabilirim :)

bir de ben Asansör var ya onun tepesindeki kafeye bayıldım manzarası felan muhteşemdi yanında da bir restoran var oraya gitmek kısmet olmadı ama o manzara sanırım herşeye değer

bir de tam nereye düşüyor anımsamıyorum sanırım Hilton'un arkalarına doğru gene Kordon civarında Topçu var benki et sevmem oraya bayıldım bir de sıcak irmik helvası içi dondurmalı bir tatlı yapıyorlar ki yeme de yanında yat

darılma ama ızmir'de gezecek yerden bol bişi yok bence

4. 8 Mart 2010
  5. helenic

helenic Guest

Bizde yeni evliyiz. ızmir'i bilmediğim için daha çok eşimin rotasına uyuyoruz.
    Ben daha hareketliyim,gezmeyi severim.
    Ona kalsa evde örümcek bağlayacaz :))
    ınciraltı-güzelbahçe-çok nadir alsancak falan takılıyoruz..
    Ya bira içeriz bir mekanda,ya da yemek yemeğe falan çıkarız...

Siz hangi taraflarda ikamet ediyorsunuz cnm? :hulya:

6. 8 Mart 2010
  7. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ya ne güzel izmirdesin bir sahil kokusu almak bile yeter.ben Ankaradayım üstelik Ankaralıyım yedi göbek ama sevmiyorum burayı kim ne derse desin.ama ailemin burada olması beni bağlıyor yoksa çoktan tayin isteyip kaçmıştık eşimle izmire opuyorumnanaktan
    ama biz burda bile sıkılmamaya çalışıyoruz.biraz bahar gelince sık sık pikniğe gidiyoruz mesela.sonra ailelere misafirliğe gidiyoruz,yürüyüşler yapıyoruz.eskiden bara çok giderdik ama artık gitmiyoruz.eşinle arada gece eğlenmeye de gidebilirsin çok hoş oluyor sanki flörtün gibi dans etmeler falan.fazla eve tıkılı kalmamanızı tavsiye ediyorum.çünkü bunalıyor insan siz de yeni evlisiniz çok evde durursanız sinirleriniz gerilir ve birbirinize patlarsınız animallah.

8. 8 Mart 2010
  9. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz çocuk olmasına rağmen haftada en az iki akşam çıkarız onu bakıcıya bırakıp,bir gün rakı-balık,bir gün sinema mesela.gezmeden yaşanır mı ya

10. 8 Mart 2010
  11. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gölet..
    sasalı....
    hancı....
    karşıyaka...
    bostanlı....
    teleferik...
    sahilevleri....
    konak....
    yedigöller...
    mevlana....
    inciraltı..
    benden
    bu
    kadar...

12. 8 Mart 2010
  13. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ben de senin kafadaydım ama sonra insanın iki yakası bir araya gelmiyor Türkiye de tasarruf yapmadan yaşanılmıyor.arkadaşlar yeni evli borçları vardır.şimdi senin dediğini yapsalar haftada 100 liradan ayda 400 lira.yazık değil mi bu çocuklara ablasıkaydirigubbakcemile5

14. 8 Mart 2010
  15. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben izmir de degilim ama sahıl ı şiddetle tavsıye ederım bız fırsat buldukça o gıbı yerlere gıder denızın derınlıgını seyrederız...

16. 9 Mart 2010
  17. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    biz eşimle ank dayız bençok seviyorum memleketimii yazı ayrı kışı ayrı güzellllllll
    kugu parka botanige gideriz çay içeriz...egmire odtüye gider piknik yparız..kışları sinamaya gideriz..bazende evdeyiz.)