Esinizle tanistiginiz ilk gunu kutlarmisiniz ve onerileriniz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve scorpi tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : scorpi
  1. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selams kizlar !
    benim bu 1EYLULde esimle ilk gorustugum tanistigim konustugum gundur. 3EKIMde de dugun gunumuz yaklasiyor. bende heyecanlaniyorum ve ozel olarak kutlamak, hatirada kalcak bi gun olmasini istiyorum, ondan onceki yil beraber kutlayamamistik 1Eylul tanisma gunu. cunku hamileydim ve turkiyede idim.sadece msj ile birbirimiz kutlamistik. artik beraber oldugumuza gore ozel olarak gecirmek istiyorum tanistigimiz gunu..
    simdi size ricam bayanlar sizin hayal gucunuz pek gucludur jeyyar bana nasil tavsiyeleriniz olur? benim evde guzel yemek yapip suslenip puslenip karsilamaktan baska fikir gelmiyor:uhm: nasil gecirmistiniz o ilk tanisma gununuzu kutlarken? yada ne tavsiye edersinizzz sabirsizlikla bekliyorum opuldunuz hepinizzz sengözlerimebaksanaba.s.:enbuyukkk:

2. 30 Ağustos 2007
  3. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    biz sadece geçmişten bahseder birbirimize güzel şeyler söyleriz.tabi aklımıza geldiğinde.formalite icabı yapılan şeyleri sevmiyoruz.zaten yeterince özel gün var.mutlu olduğumuz hergün özeldira.sa.s

4. 30 Ağustos 2007
  5. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben degisik ozel gecmesinden yanayim,sanirim Allah nasip ederse 10,15sene sonra zaten guzel anilari hatirlayarak gecirecegimiz gunler cok olacak.. boyle taze evlelikte bence ozel kutlanmasi cok guzel...

6. 30 Ağustos 2007
  7. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım erkekler genellikle unuturlar ya, hayal kırıklığına uğrama sonra.tabi ki hatırlanıp, özel bir şeyler yapılması güzel olur.erkekler genelde saçma buluyorlar.sırf karşılarındakini kırmamak için birşeyler yapıyorlar.ben kendi eşimden memnunum inşallah seninki de seni mutlu görmekten bir ömür boyu mutluluk duyar ve özel gün sayınız ne kadar çok olursa olsun seninle aynı heyecanla kutlar.ben senin yerinde olsam tanıştığım yerde kutlardım.a.s

8. 30 Ağustos 2007
  9. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki saolsun unutmadi ozel gunlerimizi aksine kendi ilk kutlar.:asigim:.. biz hatta bebisimizin 1ayligini5,7,10ayligini bile kutlariz,hep o gun pasta getirir kameraya cekeriz. gecen sene malesef 1eylulde beraber deildik ama evlilik yil donumumuzde bir yerde yer ayirtmisti guzel bir yemek yemistik.. tabiki boyle ozel gunleri ozel gun yapmakta daha cok bayan aktif olmali daha sonra este bunun degerini anlar. tanistigimiz yerde kutlayamicaz malesefff cok isterdim ama... a.sa.sa.sa.s

10. 30 Ağustos 2007
  11. XOXzgxuxrCe

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hadi bakalım ozaman, kutla sonrada bizimle paylaş olur mu?:))

12. 30 Ağustos 2007
  13. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ama benim bi eşim yokk nolcak şimdi

14. 30 Ağustos 2007
  15. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam seninle paylasirim... sengözlerimebaksanab

16. 30 Ağustos 2007
  17. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben burda senin fikrini sormuyorum, ozel gunleri ozellestirmek icin bi oneri istedim.. sen genelde sorunun ne oldugunu anlamadan cvp yaziyorsun.. sen ve ogunku sacmalayanlar hic benim yazilarimi okumasinlar vede yorumunuda istemez sende kalsin... gicikligini gitte baskasina yap mesela kocana şakkıdı

18. 30 Ağustos 2007
  19. figenn

figenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canimmmm.heyecan vardir simdi sendeeeeee:dance: canim o ilk tanistidiginiz günde ne giydin ne yedin ne ictin onlara benzer seyler yap.ilk tanismada ne renk giyin o renkde giyin sacini o ilk günkü gibi yap.bence hafta sonu olursa tabiki disari cikin evde durmayin.ve birbirinizin nelerinden hoslandiniz onlari anlat cok eglenceli oluyor :içelim: mutluluklar arkadasimmmm o gunu anlat bana catlarim vallaaa merakdan:Roflol:.benim aklima gelen bunlar bizde pekk öyle özel gün falan kutlamayiz alisik degilim kusura bakma benden bu kadar fikir cikiyorrra.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.