Eşinizle yaşadığınız en komik ve en duygusal anınızı paylaşmak ister misiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve HeartLess tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    eşinizle yaşadığınız sizi gülmekten yerlere yatıran bir anınız oldu mu ya da başbaşa ağladığınız duygusal bir anınız....komiklik bizim evde genelde yaşadığımız bir durum yani eşimin ya da benim ya da kızımın birbirimize yaptığı komiklikler bitmez...ama duygusal bir an var ki kızımın 13 günlükken fizyolojik sarılıktan hastaneye yatırılacağını duyduğumuzda eşimde bende ağlamaktan mahvolduk onu herhalde hayatım boyunca unutamam..sizlerinde var mı böyle anlarınız..????

2. 6 Şubat 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canımcım şuan kızım 11 yaşında yani tam 11 yıl geçti ama ömür boyu unutamayacağım bir olaydır...(bunuda söylemezsem ölürüm karınca ilaçları var toz halinde ve kesin çözüm...)

4. 6 Şubat 2008
  5. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    konuyu saptıracağım ama kimilerince komik olduğu için paylaşmak istedim, evlenmeden önce, annemlerle yaşarken evde kedi vardı (kedi hala var ama ben taşındım :)); karıncalar kedinin kuru mama kabına ve su kabına giriyorlardı, biz de öldürmeye kıyamıyorduk annemle, özellikle su kabına girenler boğulduğu için üzülüyorduk, yazın sıcak günlerde karıncaların boğulmadan su içebilmesi için çok yassı bir kaba çok çok az koyuyorduk ve mama kabına çıkmasınlar diye de yere (mama kabının yanına) bir kaşık toz şeker döküyorduk, böylece karıncalar istemediğimiz yerlere gitmiyor hem de gayet mesut bizimle yaşıyorlardı... tabii duvarları oymak gibi eve verdikleri zararı gözardı ediyorduk bu noktada ama, o da can, öldürmeye kıyamıyor insan...

6. 6 Şubat 2008
  7. BenBihter

BenBihter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hangi birini sayabilirimki :roflol: En komik anlardan bir tanesi yolda yürürken benim ayağımın takılıp düşmem ve onunda beni tutmaya çalışırken düşmüş kadar olması :roflol:

Duygusal anlardan bir tanesiyse...Biz internetten tanıştık çoğu kişi bilir..Daha nişan falan olmadan önce Eskişehir'den gelirdi gece geri dönerdi..Geldiği bir gün dolaşıyorduk..Tam filmlerdeki gibi biryerdeydik :asigim: Kavacıkta :asigim: Yolda hiçkimse yok..Elele yürüyoruz..Çok güzel bir yaz günüydü..Bir ağacın önünde durduk..Akşam Eskişehir'e geri dönecekti...:çok üzgünüm:

O anda hala müziğin nereden geldiğini bilmiyorum ama bir şarkı geldi kulaklarımıza....."Dinle uzaktan..çalan şarkı hicazdann..yaktık seninle biz bir yangını yeni baştan..dinle uzaktan,küllerin arasından..madem herşey biter yine başlar yeni baştan..bana ne olur ellerini ver..gideceksin ama yine gel..döneceksin diye söz ver...":asigim: O zaman ikimizde çok kötü olmuştuk:asigim: Unutulmaz anlardan biriydi :asigim:

8. 6 Şubat 2008
  9. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk zamanlarımızdan bi an...her anımız komıkte aklıma ilk gelen bu
    alkollü meyve salatası yapıyoruz zaten hafif çakır keyifiz kafamçokkarıştı muzurluk hınzırlık ne arasan var böyle tango vals arası bişie başladık dansın o malum hareketi sırtımdan tutup benı arkaya eğdi ama tutamadı ben küt yere oda üstüme ayucuk ezdiydi gulmektende toparlanamadık bağdaş kurduk amma hafifsin he dedi sende herkul gibisin dedim o kalıpla benı tutamıyon :asigim: salata sosu mikserde cıvımış heryere sıçramış tatlicadiarzu
    normalde olsa aman yaa heryer batmış derken bulurum kendimi

10. 6 Şubat 2008
  11. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karincalar bogulmaz diye okumustum! bir arastir istersen

12. 6 Şubat 2008
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    bbizimde bana en komik glen animiz dugun gunu studyoda fotograf cektirmeye gittigimizde iste fotografci soyle durun boyle durun dedi esime gelini opermis gibi(kastettigi yanaktan veya alindandi) yapin dedi esiminde o hisimla dudaklarima saldirmasi ve fotografcinin aceleye gerek yok damat bey dmesi hic aklimdan cikmiyo hep guluyorum

14. 6 Şubat 2008
  15. Hand_E

Hand_E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evde sürekli güleriz ama hiç unutamayacaklarımdan bi tanesi nişan akşamı olmuştu.nişan evimizdeydi.yüzüklerimiz takıldı konuşmalar yapıldı ve kurdele kesildi sıra pasta kesinine geldi ki gelmez olaydı.benim sevgili eşim canım ciğerim pasta yedirecekmiş bana neyse çatalı ağzıma soktu ve onu ağzımda bıraktı sağa sola bakıyo. ben ne yapacağıımı şaşırmıştım :roflol:65-70 kişi vardı sadece bizi değil oradaki herkesi güldürmeyi başarmıştık.

16. 6 Şubat 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    1 yıldır çocuk istiyorduk.
    Çatlatma iğnesi,kist,iltihap derken gerçekten psikolojik açıdan artık iyice yorulmuştuk.Son ay dedikki olursa olur olmazsa da daha tedavi yok Allahım ne zaman kısmet ederse..
    Kendimizi kasarak kurduğumuz cinsel ilişkimiz son ay kasmadığımız için inanılmaz güzel olmuştu,rahatlamıştık.
    Ben gene yumurta takibine gidiyordum.Olgunlaşmış mı ne durumda diye.
    Doktorumun istediği büyüklüğe geldiğinde de çatlattırdık.Ve o kadar keyifli yaşadıkki cinselliği..
    Adetime 3 gün kala idrar testi yaptım,ikinci test silik çıktı.Yazında aynı şeyi yaşadığım için ve yanıldığım için umutlanmadım tabiki.
    Adet günümde doktorumla konuştuk,hemen kan testi istiyorum kistte olabilir tekrarlamış dedi.Öğlende izin alıp hemen bir kan testi vermeye gittim..
    Telefonda öğlen boşluğunda kan verebilirmiyim dediğim bayan çok yardımcı oldu sağolsun.İşyerine döndüm.
    Eşimde 3 gibi yanıma geldi.Hadi ara da sor eğer çıkmışsa ben gidip alayım sonucu dedi.Aradım o bayana sordum,bir dakika bakayım bekleyin hatta dedi.
    Hatta geri döndüğünde gülerek ne öğrenmek istiyorsunuz Gülşah Hnm dedi.Dedim hamilemiyim,evet hayırlı olsun dedi..
    Ben ne diyeceğimi bilemeden ağlamaya başladım,eşiminde gözlerinden yaşlar süzülüyordu.Dedim sonucu fakslayabilirmisiniz.Hemen faxladı,sonucum 573 dü.
    Hemen eşime sarıldım öptüm öptüm öptüm onu.Duramadı yanımda gitti.
    Akşam kayınvalidemlere geldiğimde kimse bilmiyor sanıyordum.Ama herkese söylemiş.Evde bir bayram havası vardı.Halamlar,amcam,kardeşim,babam herkes telefonda kaldı.
    Çok güzel çok özel bir şekilde oldu bizim öğrenmemiz.Hala anlatırken gözlerim doluyor.
    Allahım dileyen herkese nasip etsin bu duyguyu..:asigim:

18. 6 Şubat 2008
  19. miki

miki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinizinki birbirinden güzellldiiii:sm_cool: benimde birsürü komik anım warr hanginiii yazsammm ;mesela ilk evlilik yıl dönümümüzde eşim ben tuvaletteyken yanıma geldi aaşkım baksana bi ayakkabım kokuyomu dediii yaa gitt falannÇok üzgünüm çoook diyodumki elime koca papucu tutturdu kokladım kokuyo dedimkafamçokkarıştı bi daha baktım içine çorap tıkamış bune dedim çıkarttım bi baktım kine elime bişi geliyoooa.s tek taşşş :dance: gülimmi kızayımmı şaşırdımm bizde oturduk birlikte tualetimi yaptıkkkk:sm_cool::sm_cool::sm_cool: