Eski aklarma selam olsun:)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Bugune kadar 4 sevgilim oldu, hepsindende farkli farkli seyler ogrendim
    1.sinde Ilk defa bi erkek icin heyecanlanmayi ogrendim ilk defa birine askim demeyi seni seviyorum kelimesini kurmayi ogrendim
    2.sinde karsiliksiz sevmeyi, aldatilmayi ve aglamayi ogerndim
    3.sunde busefer sira bende dedim ben can yaktim , sevildim ama sevmedim
    4.sunde ilk defa birine dokunmayi ogrendim onu opmeyi ogrendim herseye ragmen hic pisman olmamayi ogrendim..

Onlar olmasaydi belki hayatimda bukdr hayatin gercekelrini ogrenemeyecektim
    Buyumemin ve olgunlasmamin onlarinda payi var Hepsi saolsunlar iyiki girmisler hayatimaopuyorumnanaktan

2. 5 Ekim 2009
  3. hmmm ben hatırladım sizi. sanırım aynı anda iki sevgiliniz vardı. onlardan sonra 2 tane daha oldu sanırım. bisürü şey öğrendim diyosunuzda keşke size gerçek anlamda faydası olan şeyler öğrenseydiniz:hulya:

4. 5 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

2 kişi girdi hayatıma şimdiye kadar..

2. kişiyle nişanlıyım,yazada ewlenioruz inş :nazar:

hayatımdaki ilk kişiden sabretmeyi we "aileler ewlenmio ya siz ewleniosunuz" lafının fiyasko olduğunu öğrendim..

hayatımdaki 2.kişiden yani hayatımın ta kendisinden ise bir insanın karşılıksızda sewebileceğini öğrendim, sewgi nedir onu öğrendim, bir insan nasıl aynı anda "sewgili, arkadaş, anne, baba" olur bunu öğrendim..

şükürler olsunki Rabbime seni çıkardı karşıma tosunum, iyiki warsın...

6. 5 Ekim 2009
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    4 farklı erkeğe gerek yok ki bunları yaşayıp tecrübe etmek için ...
    çoğu zaman 1 tanesinde bile öyle cevherler var iken!

ama bu tecrübelerinizin hayatınızın gerçekleri olabilecek kadar gerçek ve sizi olgunlaştırabilecek kadar tecrübe sahibi ettiğini düşünmeyin!yoksa bu hayatın gerçekleri olarak kabul ettiğiniz küçük tecrübelerin sizi yeterince olgunlaştıramadığını anladığınızda,kendinize haksızlık edebilirsiniz...

8. 5 Ekim 2009
  9. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    beğendim bu konuyu bari bende anlatayım
    1.sevdim ama yalnış bir kişiyi sevdim uyuşturucu bağımlısıydı sevildim ama zarar gördüm bedensel anlamda değil sadece beynimi kemirdi durdu neden böyle nedenler vardı azarlardı severdi ama
    2.birincisini çok sevdiğim için sevmeyi denedim sevemedim ama sevmediğim halde aldatmadım ve aldatıldım
    3. 2.sinin acısını sevmesemde aldatılmanın verdiği acıyı unutamadım bundan sonra beni sevenleri süründürcem dedim elimden çekecekleri var dedim inada getirdim
    4.sevildim 8 ay çıktım 8 ayın 8de onun için hergünü zehir gibi geçti ölmek istiyorum dediğini bile eşittim bana beddua etmedi çok sevdiği için yüzüne nefret ettiğimi onu sevmediğimi peşini bırkmasını söyledim ama hiç bizaman sevmediğim halde çıkıyorduk ama aldatmadım asla inadım aldatma üzerine değildi acı çektircemtim bana yalvarırdı ne olur sev beni diye
    5.4. kişinin arkadaşı beni seviyordu 4ci kişiden ayrıldım arkadaşı bana teklif etti kabul etmedim ona bunun yalnış bişi olduğunu arkadaşının eski sevgilisi olduğumu çok acı öğrettim tam 2 sene süründürdüm derbeder oldu ünü dondurdu askere gitti onada arkadaş gibi konuşurdum arkadaşına ihanet ettiğini derdim oda seni seviyorum ucunda neolursa olsun derdi 2 sene burnundan getirdim derbeder oldu farklı şehre gitti
    6. gerçek aşkım sevdiğim bitanem diğer beşi tırnağıma bile dokunamadı bunda heycanlanmayı sevmeyi sevilmeyi aşkı acı çekmeyi gözlerine bakınca mutlu olmayı huzuru ilklerimi yaşadım ilk dokunan erkek ilk sevdiğim tam anlamıyla değer verdiğim bebeğim dediğim gözlerine bakarak seni seviyorum dediğim erkek diğer 5ni unuttum sadece o var o benim ilkim ve ilklerimi yaşadığım sevdiğim acı çeksemde çektirsemde 5şini maziye gömdüm cahilliktir dedim kapadım daha ekstradan sevenleri saymıyorum kendi halinde plotonik yaşayıp sürünenleri hiç saymıyorum ama pişman değilim şu açıdan değilim ilk beşiyle bişi yaşamadım elimi dahi tutmadı kendimi sevdiğime sakladığım için pişman değilim mutluyum huzurluyum

10. 5 Ekim 2009
  11. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bence ruhunuza verdikleri tahribatları hesap etseniz daha karlı çıkarsınız,açtığınız konular hep aşk üzerine,aşk bilinç kayması yanılsama arası birşeydir....
    bu kadar önemsemeyede gelmez.....

12. 5 Ekim 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ne yalan soylıyım hayatıma cok kısı gırdı..ılıskı olayına erkek gıbı bakıyordum bı ara..ama hayatımda boyle sayabılecegım yer eden 5 kısı gırdı..
    1.sınde sevılmeyı gordum ama sevemedım..
    2.sınde askım demeyı senı sevıyorum demeyı mesafe oldu mu askın olmadıgını ogrendım
    3sunde asaglanmayı,dovulmeyı,aglamayı,tehtıd edılmeyı,yalanı,ıftırayı ogrendım
    4.sunde aldatılmanın nasıl bır duygu oldugunu ogrendım
    5.sınde sevmeyı,sevılmeyı,durustlugu,dogallıgı,ıctenlıgı,sıcaklıgı ve sanırım ask ı ogrendım..

evet hepsı bır seyler kattı dedıgınız gıbı ama bazen keske hıc bırı olmasaydı da dırek 5. gırseydı hayatıma..hala beraberız kendısıyle :) ınsallah evlenıcez..

14. 5 Ekim 2009
  15. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

ama şu bir gerçek ilk 5nin bana kattığı hiç bişi yok sonuncusu evleneceğim kişinin ise kattığı çok şey var

16. 5 Ekim 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben de yazayim bari
    ilk sevdigim kisiyi tam tamina 7 sene sevdim.. yeri bende cok ama cok ozeldir.. hatalarimi yanlislarimi aciyi uzuntuuyu herseyi dibine kadar yasadim.. ama hic mutlu olmadim.. sadece yanimda iken mutlu olmustum hepsi bu yani.. bu sure zarfnda agir bi depresyon gecirdim, hastanelik oldum. cok kotuydu..
    sonra bunu atlatabilmek icin biri ile ciktim.. kabus gibiydi.. o 2 ay nasil gecti bilmiyorum, kacarak uzaklastim. cok ama cok yanlis biriydi..
    ardindan da sevgilimle birseyler yasamaya basladik.. hic istemedim cunku psikolojik acidan iyi degildim kendime gore cok nedenim vardi.. sabretti.. baya sabrettii.. simdi iyiyiz cok sukur..umarim yasanacak dolu dolu bir omur mutlu gunumuz vardir..

18. 5 Ekim 2009
  19. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    polıse sıkayet etmedın mı ? ya kendını öldürse