Eski aşkım yüzünden hiç bi arkadaşımla konuşmuyorum:((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Smyl tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Smyl
  1. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaklaşık 3 hafta önce erkek arkadaşımdan ayrılmıştım..
    arada mesaj yazıyodu bende ona yazıyodum..
    son zamanlarda özledim seni vs. dedi..
    bugün okula gitmedim en yakın arkadaşım onu başka kızla görmüş mesaj attı senin "özlediğin adam başka kızla başbaşa konuşuyor umudunu kes bence" diye...
    bende şok oldum eski sevgilime mesaj attım..
    biz birbirimize söz vermiştik hayatlarımızda biri olduğunda başkasından değil birbirimizden duycaktık hem dün akşam beni sevdiği için üzülen görüşmek istemeyen bağlanmaktan korkan sen değilmiydin anlayamıyorum seni yaa neden bana gerçek yerine bahane uydurdun ki" dedim..

eski sevgilimde hemen benim arkadaşımı aramış zaten o kızı sevmezdi kavga etmek için bahane arıyordu...açmış birsürü laf demiş ama onların hiçbiri ona kızmamış orda ağzının payını vermemişler..sonra arayıp bana kızıyorlar..senle arkadaşlığımızı bitirdik diye konuşmayacağız senle diye..ben naptım anlamadım burda herkesin yapabileceği bi tepki verdim..bağıran kişiye değil bana tepki koyuyolar..bağıran kişiye sakin ol usta vs demişler düşünün.. bana neler dediler...
    tartışmada benle ilgili tek cümle geçmemiş..ama çok üzüldüm başka arkadaşlarım dedi arkadaşların seni hayatlarından çıkarmak istiyorlarmış bahaneleri bu olmuş dediler..

sizce haklılar mı..ya da benim büyük bi hatam mı var ben mi anlamıyorum

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  2. 3 Kasım 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    boyle bir konuda arkadaslıgını bitiriyorsa bırak bitirsinler..onlar isguzarlık yapaıp durumu sana bu sekilde mesaj cejerek anlatıyorlar sende durup aaa ne gusel mi diycen sanki biliyorlardı buyuk ihtimal mesaj atacagını veya arayacagını boyle oluncada kendileri bahane uretmis oldu iste

4. 3 Kasım 2010
  5. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben tam merdivenden çıkıyordum canım mesajı aldığımda sendeledim resmen...elim ayağım boşaldı birden..
    bana birde sen konuşuyosan neden bize söylemiyorsun sen bize bazı şeylerini anlatmıyorsun diye kızdılar..tamam da özel hayatım bunlar benim..söyleyince de dalga geçiyorlardı ya da yüzüme vuruyorlardı acı çekmemi isterler gibi..:2:

6. 3 Kasım 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aman canım ozaman bosver senin iyiligini isteyen insanlar zaten sana bunu bu sekilde soylemezler birseyden emin olurlar ondan sonra anlatırlar..adam gibi arkadas arkadasının yaptıklarını yuzune vurmaz zaten

8. 3 Kasım 2010
  9. sazan

sazan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bunlar ne biçim arkadaş uzak dur bence. ayrıca erkek arkadaşın bir kızla gördük demişler ama belki yalan da olabilir.

10. 3 Kasım 2010
  11. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    Eski sevdiğinde gözleri varmış. Bu apaçık ortada. seni ondan uzaklaştırp yerine geçecekler di demekki. şahsen benim bir bayan arkadşaımın sevgilisini görsem söylesem sevgilisi beni arasa ben açıpta arkadaşıma hakaret etmem. ayrılmam....

sana gerçek değer verenleri görmüş oldun. her nusibette bir hayır vardır. çok iyi olmuş boşverrr. kızlar kıskanç olur göstermişler... kızları unut gitsin erkek arkadaşını da zamana bırak...

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  12. 3 Kasım 2010
  13. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok sevgilisi var ikisininde...
    eski sevgilim beni aradı o kızla çıkmıyorum ki tanıştım sadece dedi..
    neden hemen sana yetiştiriyorlar ki dedi..
    bana hiçbişey demediler ki sadece yüzyüze konuşalım konuşalım dediler dedi..

bi çocuk vardı bana teklif eden kız arkadaşlarım hergün çıkıyo musun ediyo musun diyodu hayır diyordum..ama bana inanmıyordu sen çıkıyorsun vs.. dünde kalkmış sen hem eski sevgilinle görüşüon hem de o çocukla dedi..görüşsem bile onlara ne.. ki çocuk takmış habire mesaj atıyo aşkım balım..vs sen nasıl izin veriyosun diyorlar dedim ne izin vermesi atma diye ikna edebiliosanız siz edin dedim..eski sevgilimle aram iyiykende yok elini tutma yok sarılmayın hooop aile var..hep böyleydi.. kendisinin sevgilisiyle arası iyi olmadığından hep bize laf atardı eski sevgilimde sinir olurdu..

kızlar dersteydi o kızın sevgilisini aradım o da yakın arkadaşımdı..noldu dedim olayı anlatın hiçbişey anlamadım dedim olayı bana eski erkek arkadaşım anlattı sadece.. sevgiliside kapa çeneni deyip telefonu suratıma kapattı..bende ne aradım bi daha ne sordum msne girdi akşam arkadaşım yazmadım..

14. 3 Kasım 2010
  15. eski_bir_masal

eski_bir_masal Bazensınırlarıaşkbelirler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    Bence senin için en iyisi olmuş bahane olduğu çok belli ...

16. 3 Kasım 2010
  17. zehra2509

zehra2509 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım arkadaşım dediğin kişiler senin aslında hiç arkadaşın dostun olmamış anladığım kadarıyla arkandan kuyunu kazmışlar hep ne demek ya kendi sevgilisiyle arası bozukken sizinde aranızın bozuk olmasını istemesi...Arkadaş dediğin sadece iyi gün dostu olmamalı bence hemen arkadaşlığını kes onlarla senin hayatına karışmayada hakları yok izin verme sakın ayrıca eski sevgilinmiş çocukta onuda boşver derim ben ama sen bilirsin tabi canım karar senin...

18. 3 Kasım 2010
  19. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben zaten görüşmüyordum arada ama artık hiç görüşmem..
    onların sevgilileriyle çıkmaları 2 yılı aştı..
    benim o kadar olmadı bu arada hayatıma giren çıkanlar oldu..
    ona bile laf ediyorlar..
    ama ayrılan ben olmadım aldatıldım çoğunda çok uğraştım bana resmen sen erkek hastasısın gibi laflar ediyorlar..
    kendileri 2 seneyi aştıkları için..
    ama ben ister miydim böyle olmasını tek olsun sonsuza kadar onla olayım isterdim.:2: