eski ben olmak istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SaHmErAn tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : SaHmErAn
  1. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Kabıma sığamıyorum yapamıyorum unutamıyorum sürekli kendimi düşünürken ağlarken buluyorum. Etrafımdakilere sahte gülücükler atmaktan yoruldum artık.
    Bebeğimi birtanecik keremim ocak ayında kucağıma geldiğinde o kadar güzeldi ki her şey. Tam 1 ay sonra şubat ayında gidişi ise….
    Kimi suçlayayım hamileyken kalbindeki hastalığı anlamayan doktorumu mu doğduktan sonra anlamayan çocuk doktorunu mu yoksa takdiri ilahi diyip susmayı mı tercih edeyim. Evet, çok şükür isyan etmedim takdiri ilahi dedim Allah verdi yine Allah aldı dedim…

Yavrum melek olalı 6 ay oldu ama ben eski ben değilim. En zor zamanımda yanımda olan da oldu bırakıp gidende sırtını dönende beni anlamayıp ağlatanda oldu. Ben artık bu dünyayı bıraktım öyle yaşıyorum işte. Yolda yürürken gece uyurken her an aklımda çıkaramıyorum.
    Bebeğimi hastanede kaybettim, ne zaman bir filmde yoğun bakım odası dahi görsem ağlama krizine giriyorum ve kendimle beraber çevremdeki insanları yıpratıyorum gün içinde gözlerimde gözyaşları hazır bekliyor ufak bir şeyde akıveriyorlar gözlerimden. Hiçbir şey mutlu edemiyor beni hiç bir şey hep böylemi sürecek atlatabilecek miyim bilmiyorum.
    Herkes unuttuğumu sanıyor ama ben gün geçtikçe içimde büyütüyorum o gülüşü o bakışı aklımdan bir an olsun gitmiyor. Kendimi teselli etmeye çalışıyorum mutlu olamıyorum hiç mutlu değilim hiç....

2. 16 Ağustos 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.556
    Ödül Puanları:
    363
    Başınız sağ olsun...:çok üzgünüm:
    Meleğiniz bekliyor kavuşacağınız günü,emin olun...
    Psikolojik yardım almalısınız arkadaşım,yaşadıklarınız hiç kolay değil..:teselli:

4. 16 Ağustos 2010
  5. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ayy canım ya allahım sana yardım etsin çok zor dur eminim ama başka şeylere yogunlaş aklına getirmemeye çalış çok zor bunu yapmak ama napacaksın başka yolu yok.bir piskologa görünsen daha iyi olmazmı .allah sabır versin sana canım ..

6. 16 Ağustos 2010
  7. SaHmErAn

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Allah razı olsun
    zaten onunla teseli ediyorum kendimi
    psikiyatriye gittim ama iyi doktor denk gelmedi bana bende tedaviyi yarım bıraktım
    tekrar gitmek için araştırıyorum

8. 16 Ağustos 2010
  9. SaHmErAn

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    saol arkadaşım

yeni bi bebek durumumu düzeltirmi yoksa bu psikoloji ile yeni bi bebek ne kadar uygun bilmiyorum bir yandan istiyorum..

10. 16 Ağustos 2010
  11. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yeni bir bebegin durumuna iyi gelip gelmiyecegini ancak sen bilebilirsin ama bu piskolojiyle onunla yeterince ilgilenebilecekmisin gebelik dönemi oldukça hassas bi dönem en ufak bi stresder bebekler etkileniyor hem yanılmıyosam en az bi 1-1.5 yıl beklemen lazım diye biliyorum .kendini toplayabilmem yeniden bi gebelige vücudunuda hazır olması lazım .

12. 16 Ağustos 2010
  13. SaHmErAn

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    evet sezeryan olduğum için en az 1 sene beklemem lazımmış çevremdeki arkadaşlarım neredeyse benimle aynı zamanda doğum yaptı onları görünce içim acıyor bu yüzden hemen olsun istiyorum ama haklısın hazır da değilim galiba duygularım inanki çok karışık

14. 16 Ağustos 2010
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Rabbim sabır versin arkadaşım. Çok zor yaşadığınız olaylar.

Yeni bir melek sizi hayata bağlayacaktır. Rabbim yardımcınız olsun.

16. 16 Ağustos 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.556
    Ödül Puanları:
    363
    Ahh İzmir'de olsaydınız çok iyi doktor tavsiyelerim olurdu inanın..
    Ama siz yine araştırmayı bırakmayın.. Mutlaka iyi bir doktor denk gelir...
    Aslında önce psikoloğa gitseniz hani biraz konuşup ağlamak rahatlatır sizi,psikolog zaten gerekli görürse sizi uzmana yönlendirir..

18. 16 Ağustos 2010
  19. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAHIM sabır versin cok zor yasadıklarınız tedaviyi yarım bıraktıysanız yeni bir doktor araştırın illaki vardır kendinize herşeye iyi gelcektir yeni melek rabbim sabır versin