Eski eim benimle barmak istiyor ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve denizimmm tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : denizimmm
  1. denizimmm

denizimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba herkese ... Düşünceleriniz benim içn çok değerli ilk önce onu belirteyim çünkü hepimiz kadınız ve hepimizin bir hikayesi var ...
    Aslında daha çok taze ayrılmış biriyim , 2 yıl evli kaldım ve taparcasına sewdim eşimi evlenirkende sonrasındada . Gel gelelim zaman içersinde olmayınca olmuyorlar vardır .Belki erken pes ettim fazla dik kafalık etmiş de olabilirm ki bunların hepsini ayrıldıkdan sonra tartabildim . Çok gürültülü kavgalar ettik biz ikimizde çok inatçı ve fazla ben merkezci olduk yani ikimizde dediğim dedik benim istediklerim olsun tarzındayız. Aslında çok da iyi başlanıştı herşey. Çok eğlenceli vakit geçiriyorduk ama o çok iyi eğlendiğimiz zamanlarda bile kavga etmeyi başarabiliyorduk ayy çok uzattım farkındayım ama kafam karmakarışık . Bilirsiniz sizi en çok acıtan sewdiğiniz kişidir ve yine mutlu edebilecekte. Biz ayrıldık eylülde ve son 3 aydır tekrar barışmak istiyor. Ayrıldığımızdan beri aslında irtibatı hiç kesmedik yani bi şekilde ya hep telefonla yada yüzyüze sürekli görüştük. Benim tahammül edemediğim kavga esnasındaki kaba girişimleri yani bana karşı değil de kendine zarar vermesi yada bişeyleri kırıp dökmesi. Ayrıldıkdan sonra bikaç kişi ile beraber olduğunu duydum klasik kız moduna girip maillerinden araştırıpda gördüm . Bunu da hazmdemiyorum tamam diyorum ayrılmıştık biz ama yine de madem benimle barışmak istiyorsa bu yeryüzündeki en önemli ve tek kişi ben olmalıydım . Huylu huyundan vazgeçmez diyip barışmamalımıyım yoksa sevgimin peşinden gidip savaşmalımıyım? Savaşdığıma değecek mi? Hiç bişey bilmiyorum … Elbetde bu kadar anlatmayla yaşananlar ve ardından olanlar ve ya olabilecekler bilinemez ama belki kafanızda bi fikir oluşmasını sağlayabilir … O değerli bilgi tecrübe ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim ..
    :sm_confused:

2. 13 Haziran 2009
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence bir ilişki bitmişse bitmiştir. :nazar:

Hemde sizinki remsen evlilik yani bir evlilik bu oyuncak değilki ayrılıp barışasınız :kahve:

Ayrıca üzülerek söylüyorum huylu huyundan vazgeçmiyor. :1no2:

4. 13 Haziran 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben tekrar denemenizdede mutlu olabilceginizi düsünmüyorum acikcasi..:nazar:

6. 13 Haziran 2009
  7. aynı suya iki kere girilmez :eek:lmaz:
    o ayrı geçen zamanların hesabı sorulur eski heyecanlar kalmaz
    bana göre eskiye dönmek çok mantıksız
    adı üzerinde olmamış ve bitmiş gitmiş olmayan bişey için mi savaşacaksın tekrar mirmirmirmir

8. 13 Haziran 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tükürdüğünü yalama ..

10. 13 Haziran 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    anlaşamıyormuşsunuz ki siz.
    şimdi ne değişecek. huylar değişebilirmi.hele bukadar kısa zamanda.
    evlenseniz yine aynı şeyler yaşanacak. .bence gerek yok tekrar geriye dönmeye. ama tabii,yinede siz bilirsiniz.

12. 13 Haziran 2009
  13. denizimmm

denizimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu ne hız böyle =) süpersiniz ... Diğer yandan ewet denenmiş bi daha denenmez ama çok uğraştım ben onunla mutlu olabiliryorum. Sadece onunla demiyorum çünkü elbetde biçok insan var yeryüzünde ama ben yeni birini denemek istemiyorum veya bunu yapamıyorum ... Çok farklı bi durum açıkcası işyerlerimiz karşı karşıya onunla ve hergün yemeğe filan çıkıyoruz . Kendime yeni bir hayat kuramıyorum bile çünkü hep hayatımda bi şekilde hep varlığını hissettiriyor . Onu çok sewmeyi bi kenara bıraktım ve yeni girişmilerde bulundum ama sürekli beni arayıp sürekli yanıma geldiği için ne yazık ki onu unutmaya çalışma çabalarım boşa geçiyor :KK43:

14. 13 Haziran 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ayrica eski esinin barisma tutumunuda pek samimi bulmuyorum!!

Ayri oldugnuz süre güzelce karnini doyurdu ve simdi yine seninle birlik beraberlik istiyor!!

Yani yedim ictim gezdim eglendim....hadi simdi yine evcilik oynayalim!!

Ne bileyim....bana ters....fakat tercih senin karar senin..:nazar:

16. 13 Haziran 2009
  17. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş geçmişte kalmalı bence :eek:

18. 13 Haziran 2009