Eski erkek arkadaş:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Hella tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

  15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 1. Hella

  Hella Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  91
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  bu sabah ew teli çaldı açtm bni tanıdnmı ben ... dedi. şok oldum. yok ordaydım burdaydm neler anlatıo bi bilseniz ağzımı açıp bişi diyemedim ilk önce.snra arama falan deyip hadi deyip kapattm. snra tekrar aradı yüzsüz ya nie kapattn dio hala bi sinirlendim defol arama nerden geldiysen oraya git bni rahatsz edip durma die bağırdm kapattm teli.:eek:klava:annem babamda noluo kızım dio bnm elim ayağım titrio bi yandanda onlara anlatıorm ama eski erkek arkım olduğunu sölemedm.snra tekrar aradı babam açtı bu sefer kapattı we bidaha aramadı. şimdi ben bunu sewgilime sölesem bana güwenir bnm açımdan sorun yapmaz ama endişelenir çünkü okul bittiği için ayrı şehirlerdeyiz artk enteresan tarafıda bni görmeye gelmişti dün döndü daha kendi memleketine uğraşsan böle denk gelmez. arayıp ağzının payınıda weremeyiz çünkü tel numarası falan hiç bişeyi bilmiorm 3.5 yıldır görüşmüorm we 3yıllık bi ilişkim war ilişkiminde bu durumdan yıpranmasını istemiorm. peki şimdi ben napiyim sölesem bi dert sölemesem olmucak kendimide suçlıu hissedicm siz olsanız nasıl dawranırdınız??senağlamasenağlama
   
 2. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 3. Adivar

  Adivar Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.280
  Beğenildi:
  43
  Ödül Puanları:
  148
  Bence bu olayı erkek arkadaşın ile paylaşmalasın,şimdi eski erkek arkadaşının seni arayıp rahatsız ettiğini söylemezsen ileriye dönük seni tehdit edici ve kırıcı laflar edebilir.
  En azından ben böyle düşünüyorum,sakın ama sakın erkek arkadaşın ile paylaş ve seni rahatsız ettiğini söyle en azından bilmesi en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum..

  Bende böylelerini anlamam işte madem ayrıldın ne diye arayıp rahatsız etme gereği duyarsınki.:dilcikar:Tadında kalsın ilte herşey en azından anılarda güzel hatırlanmak var!!
   
 4. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 5. sahra87

  sahra87 Bilemiyorum... Üye

  Katılım:
  7 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.116
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  hemen bağırıp çağırmasaydın keşke canım..normal bir dille aramaması gerektiğini söyleseydiniz ve keşke yüzüne kapatmasaydınız teli.çünkü ters tepecektir iş inada binecektir belki aklında bidaha arayp rahatsız etmek yoktu ama aklına sokmuş oldun sen şimdi...şimdilik ben olsam söylemezdim erkek aradşıma..bidaha ararsa söylerdim.çok büyütülcek birşeymiş gibi gelmedi bana çünkü rahatsızlık vercek olsa ilk ayrıldıınızda verirdi..belliki aylak kalmış boş kalmış aklına gelmişsin...umarım hırs yapıp daha da üstüne gelmez...bu tip olaylarda soğuk kanlı olmak kavgacı olmamak senin lehine olur.erkekler aşağılanmayı yüzüne telefon kapatılmasını kaldıramaz.babandan korkup bidaha aramaz belki..hemen ortalığı velveleye verme erkek arkdaşın da şehir dışındaymış o da huzursuz olur aklı sende kalır sonra..2.hamleyi bekle derim ben..
   
 6. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 7. yexsxxsxim

  yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

  Katılım:
  7 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  976
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ben olsam söylerdim...
  biz çünkü eşimle flört döneminde böyle konuşmuştuk...
  ...hiç bir şeyi gizlemek yok...
   
 8. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 9. EU3

  EU3 Guest

  Böyleleri çok var cnm. Sırf canları sıkıldığı için, sırf uğraşıcak başka işleri olmadığı için akıllarının bir yerinden o eski sevgiliyi çıkartır hem kendi hem de o eski sevgilinin gündemine oturtuverirler. Sen sakin olucaksın ilk önce. Tamam tlfnda onun olduğunu anlayınca sinirlenmen aşırı tepki vermiş olman normal ama sen yapman gerekeni yapmışsın. Baban çıkmış tlfna. Yalnız bu meseleyi sevgilinede sölemesin. Sonra öğrenirse daha tatsız şeyler yaşanabilir cnm
   
 10. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 11. lakhesis

  lakhesis Guest

  kesinlikle yaşadıın herşeyden şimdi ki arkadaşaının haberi olmalı ilk.. o ne derse o şekilde olmalı..
   
 12. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 13. sinemis06

  sinemis06 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Şubat 2008
  Mesajlar:
  38
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  sakın söyleme ,huzurunuz bozulmasın..zaten bence eski erkek arkadaşın babanın sesini duyduktan sonra bi daha aramaya çekinir.ararsada şu an birisiyle beraber olduğunu söylersen saygı duyar belki aramaz bi daha..
   
 14. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 15. EU1

  EU1 Guest

  Erkek arkadaşının haberi olmalı , geçmişin yüzünden ilişkinin yıpranmasına izin verme.. Onunda geçmişte mutlaka olmuştur zaten anlayışsız davranıcağını düşünmüyorum..:nazar:
   
 16. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 17. meral24

  meral24 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Kasım 2008
  Mesajlar:
  41
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Erkek arkadaşına durumu anlat canım , anlatmazsan şimdiki ilişkinde de sorunlar olabilir sonradan duyulursa
   
 18. 15 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Hella
 19. essmeralda

  essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2008
  Mesajlar:
  6.835
  Beğenildi:
  33
  Ödül Puanları:
  148
  adı üstünde "eski" erkek arkadaş.

  tabi ki de kesinlikle söylemelisin.

  yarın öbür gün daha rahatsızlık verici durumlar oluşur; o zaman söylersen, hiye daha önce söylemedin der. bu seferde verecek cevabın olmaz.