eski erkek arkadaşım yaşadıklarımızı anlatmakla tehdit etti.!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve busra87 tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

  3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 1. busra87

  busra87 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Mart 2010
  Mesajlar:
  8
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  selam kızlar
  buraya yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim.
  biraz inceledim. gerçekten çok sıcak bir ortam olduğunu gördüm.

  anlatacağım olay hakkında, yorumlarınıza çok ihtiyacım var. ne yapacağımı bilemiyorum. işin içinden de çıkamıyorum. üstelik derdimi kimseye anlatamıyorum da.

  kızlar, bundan 1.5 sene önce bi çocuktan hoşladım. benim hiç uzun süreli flört deneyimim olmadı. sadece 1-2 kişiyle en azla bir iki gün öyle görüştüm. ama tanışma amaçlıydı. hiç kanım ısınmadı, devam ettirmedim ben de.
  neyse işte bu 1.5 sene önceki çocuktan etkilendim. o bursa'da oturuyordu ben istanbuldayım. yaklaşık 3-4 ay çok güzel bir ilişkimiz oldu. onun ilk kız arkadaşıydım. benimse işte dediğim gibi daha önce duygusal yakınlaşmam olmuştu ama flörtüm olmamıştı. bu çocuk da benim için ilk flörtümdü.

  ve ilk hatamdı, ne yazık ki..

  benden neredeyse 2 yaş küçüktü. onunla evlenme hayalleri kuruyorduk. okulu bırakmak istiyordu. benim okulum bitmişti. okulu bırakıp evlenim diyorduk. ailelere söyledik. ve onlara çocukca geldi. sonra ben de düşündüm ve çocukca olduğunu anladım.

  erkek arkadaşımın işi yoktu. okulu bırakırsa mesleği de olmayacaktı. askere de gitmemişti. nasıl evlenecektik yani?

  neyse bu fikirden vazgeçtik.

  ilişkimizi internet ve telefon üzerinden yürütüyorduk. ama 3-4 ayda belki en az 10 kere de yüzyüze görüşmüştük, istanbula geliyordu bursadan ayda bir kez ya da iki ayda bir kez.

  zamanla ona olan sevgim azaldı.

  bana kızmayın.

  aşk nasıl birden başlarsa, bence birden de bitebiliyor. gözüme çocuk gibi görünmeye başladı. beni çok sıkmaya başladı. her şeyime karşıyordu. voleybol oynuyorum, oynamama kızıyordu. internette ya da okulda erkek arkadaşlarımla konuşmama kızıyordu. her şeyime karşıyordu bunalmaya başlamıştım.

  ama onu yüzüstü bırakmak da istemiyordum. çünkü evlenme niyetiyle başlamıştık ilişkiye.
  ona da söyledim, soğuduğumu. ama buna inanmak istmedi. naz-kapris yaptığımı düşündü. ayrılmak istemedi benden.

  zaten 2 büyük hata yapmıştım.

  onunla çıkarken sinema beni öpmüştü. ve bu öpücük baya uzun bi öpücüktü.
  sonra onunla telefonda konuşurken de hayallere dalıp, çok afedersiniz, utanarak söylüyorum, resmen telefonda ilişkiye girmiştik. neredeyse haftanın 4-5 günü telefonda ilişkiye giriyorduk. istanbula gelince de yine fırsatı bulunca öpüşüyorduk.

  bunlar çok ama çok utanıyorum. şuan ağlamak üzereyim nerdeyse. bunları ailem duysa, ne olur bilmiyorum. annem hep der, "çok tembelsin ev işi yemek yapmıyorsun, tek meziyetin temiz bir kız olman. işte sadece bu özelliğin iyi."

  ama oysaki ben artık kirlenmiş gibi hissediyordum kendimi. hala da öyle hissediyorum.
  yanlış anlamayın, biz onunla yatmadık bile. ama telefonda çok ileri gittik, hem de çok.

  neyse 3-4 ayın sonunda bu yaşadıklarımız yüzünden kendi kendime devam ettirme kararı aldım. "büşra, boş ver. hem kendin hem onun için devam ettir. hem öpüştün, hem telefonda çok ileri gittin. hem de hayaller kurdunuz, hem de onun ilk sevgililisin. sevmeye zorla kendini." dedim..

  böylece 3 ay daha sabrettim kızlar. sevmeye çalıştım olmadı. çocuk gibiydi. ondan daha olgundum. benden daha cahildi. buna rağmen benden daha kibirli davranıyorduç
  bu 3 ayda yine nefsime uydum bu yakınlaşmayı devam ettirdim ne yazık ki.
  ama bu süre zarfında ona hep söyledim. sana olan sevgimden şüpheleniyorum. kendimi seni sevmeye zorluyorum dedim. inanmadı. kendinde kusur aradı. beni serbest bıraktı. ama böyle yapması bile onu sevmeme yetmedi.

  ya olmayınca olmuyor. sevgim tükendi. ben de insanım. sevgim bitti, kendimi tekrar sevmeye zorladım ama sonunda yine olmadı. eskisi gibi sevemedim.

  ama artık daha fazla dayanamadım 3 ayın sonunda söyledim artık. ayrılalım dedim. istanbula gelicem bekle dedi. geldi. çiçek de almış. hiç çiçek almazdı. çiçek almasına rağmen sevemedim. ama yine acıyıp kendimi motive ettim. ama baktım yine olmuyor. ayrılalım dedim. yüzüne de söyledim yani. olmaz hayır dedi.

  "o kadar hayaller kurduk. yakınlaştık. beni nasıl bırakırsın?" dedi. "bu yakınlamamızı abin baban duysa çevreniz duysa ne olur?" dedi.

  şok oldum. tehdit ediyordu beni resmen. o kadar korktum ki anlatamam.
  nefret ettim ondan.

  ben de ona bir oyun oynadım.

  "tamam iyi madem, haklısın." dedim. bir sevgili gibi ayrıldık. hatta beni evimin kapısına kadar bıraktı ayrılırken. bursaya döndü.

  bursa'ya döndükten bi süre sonra. "yüz yüze ayrılamadık beni tehdit ettin ama şimdi ayrılıyorum senden." dedim. sinirlendi. yine bir sürü laflar söyledi. yine tehdite devam etti. bırakamazsın beni dedi.

  bıraktım.

  bu çocukla internette baya ortak arkadaşımız var. ve ortak arkadaşlarımız, bu çocuktan ayrılınca bana soğuk davranmaya başladılar.

  bu çocuk abimle de tanışıyor, hatta arada konuşuyorlar. ama abimin bu çocukla aramdaki yakınlık derecesini "sevgilioldular, ayrıldılar, büşranın eline bile dokunmamıştır." gibi biliyor.

  bu çocuktan ayrıldıktan 6 ay sonra başka bir çocukla ilişkiye başladım. internette herkesin görebileceği bir yere, beraber olduğumuzu ima eden bir yazı yazdı erkek arkadaşım.

  işte eski erkek arkadaşım da bunu gördü. bana hemen mail attı:

  "onun altına yattın mı, onunla da telefon da seviştin mi, yoksa benleyken de bu çocukla beni aldattın mı? bunlardan pek sevgili abinin haberi var mı?"

  dedi.

  bunları diyince, o kadar korktum ki anlatamam. bunları söyleyen biriyle nasıl sevgili oldum, kendimden nefret ettim.

  benimle böyle konuşmamasını söyledim. sevgili olup olmadığımızı söylemedim. çünkü söyleseydim, gidip ona yaşadıklarımızı anlatacaktı.

  o kadar ağır laflar söyledi ki. kötü bişey yapmaması ve bana acıması için psikolojim bozuldu senden sonra gibi laflar ettim. biraz sakinleşti. sanki ben ondan ayrılmak istemiyormuşum da ailem istemiş ve ben öyle ayrılımışım gibi oldu. o bunu teselli etti.

  ona gerçeği söyledim anlamadı, ben de böyle bi yalan uydurdum. kaldı ki, ailem de hiç istmezdi bu çocuğu biliyorum.

  neyse

  en sonunda, internete herkesin yine görebileceği bir yere yani facebookuna, (herkese hesabı açık) kızlar, kadınlar hakkında ileri iletiler yazıyordu. bana dokunacak laflardı bunlar. benim hafif kız olduğumu ima eden laflardı.

  artık bıktım ve ona açık açık onunla olan tüm ilişkimin, ona olan duygularımı, tek başıma yaşadığım bunalımı anlatan bir mail attım.

  bu yine öfkelendi.

  erkek arkadaşımın ona attığım mailden haberi yok. ama erkek arkadaşıma, bu çocukla çıktığımdan ve öpüştümüzden haberi var. çok normal karşılıyor.ama ona telefonda ileri gittiğimizi söyleyemedim tabi. bu o kadar yüz kızartıcı ki.

  ben muhafazakar mutasıp bir ailede büyüdüm. ailem bu yaşadıklarımı öğrenirse, bana bişey yapmazlar ama tahmin edebileceğinizden çok üzülür. o kadar pişmanım ki. içim yanıyor. keşke hiç başlamasaydım o ilişkiye. keşke hiç yaşamasaydık. ama oldu... geçmişi değiştiremem.

  bu çocuk hala internette beni ima eden yazılar yazıyor. ortak arkadaşlarımız bana karşı soğudu.

  hayır anlamıyorum, kendimi onun kölesi gibi yapsaydım, robot gibi ona itiaat edip, duygularımı önemsemeseydim, şimdi ben bir melektim.

  hala bu çocuk beni unutmadı. ve bana huzur vermiyor. her an, aileme, çevreme yaşadıklarımızı anlatacakmış gibi geliyor.

  arkadaşlar, yakında, televizyonda programda yaparsam, hakkımda konuşursa, benim kariyerim başlamadan bitecek.

  ne olur yardım edin? hala bana tehditkar imalarda bulunuyor internette. ne yapmalıyım?

  (biraz uzun oldu. özet istiyorsanız, onu da yazarım. yeter ki yardım edin. noluur)
   
 2. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 3. you_know

  you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

  Katılım:
  13 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  18.749
  Beğenildi:
  89
  Ödül Puanları:
  203
  ısıracak köpek havlamaz :umursamaz:
  kendine eziyet etmeyi bırak
  öpüşmüşsün bu kötü bişi deil ki unut yaşadıklarını yeni bir hayata bak korkma hiç bişi yapamaz sen korktukça üzerine gelmeye devam edecektir
  konuşmalarınızı kayıt mı etti bu kadar korkuosun sakin ol biraz
   
 4. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 5. office

  office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

  Katılım:
  8 Eylül 2007
  Mesajlar:
  16.795
  Beğenildi:
  38.106
  Ödül Puanları:
  463
  ay başım döndü kafamçokkarıştı anlatsın arkadaşım ne anlatacak allah aşkına. "benimle telefonda şöyle yaptı" mı diyecek. afedersin de ben okurken güldüm abin hem güler hem güldürür bence. ohoo sen bu kuru tehtitlere pabuç bırakma. tırstığını gördükçe üstüne geliyor anlaşılan.
  sanırım lise öğrencisisin. bırak şimdilik aşk işlerini, biraz zihnin dinlensin.. alsanaalsanasmile
   
  Son düzenleme: 3 Mart 2010
 6. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 7. busra87

  busra87 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Mart 2010
  Mesajlar:
  8
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  canımsınız kızlar ya. yazdıklarınızı okuyunca biraz rahatladım.

  ya ne bilim, öpüşünce ve telefonda ileri gidince kendimi kirli gibi hissettim.
  üstelik bunları anlatmakla tehdit ediyor.

  zaten çok kişiye söylemiş, eskiden sevgili olduğumuzu. kimse bilmezdi biz çıkarken, söylememiştik. o sanki bununla gurur duyar gibi "ben büşrayla çıktım, o aslında kötü bir kız." gibi laflar ediyor.

  offff...
   
 8. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 9. strawberry35

  strawberry35 &#1090;&#1085;&#1108; &#1504;&#963;&#1082;&#1108;& Pro Üye

  Katılım:
  18 Nisan 2009
  Mesajlar:
  938
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  Sakın korktuğunu belli etme,Bir büyüğün girsin devreye ayrıca.
   
 10. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 11. MaviEge

  MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.533
  Beğenildi:
  28
  Ödül Puanları:
  148
  canım kendini neden suçluyorsunki. elinde delili var mı ispat edecek? tlfn kaydı vs. yani sen kendinden eminsen bunlar sorun olmaz.tv programı yaptığındada benle birlikte oldu dese - ki olmamışsınız bile - nasıl kanıtlayacak? boş laf bunlar.kendini üzmeye değmez
   
 12. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 13. Womanizer

  Womanizer Popüler Üye Üye

  Katılım:
  11 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2.739
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  ne diyecek Allahını seversen yavru kuşum ya

  'abi kızkardeşinle telefonda cinsellik konuştuk ' mu diyecek,derse abin önce onun ağzını burnunu dağıtmaz mı ?

  hem dedi diyelim nasıl ispatlayacak bu salak çocukkaydirigubbakcemile3

  senin nasıl hassas bir kız olduğunu biliyor o yüzden aklınca seni korkutuyor dangalak çocuk

  bir daha seni rahatsız ederse yakın bir erkek arkadaşına ya da yoksa bile abine havale edersin telefonda bir icabına baksın onun anlaşılan illa küfür,hakaret işitmek istiyor bir erkekten

  sen muhattap olma ve korkma

  kariyerine de zarar veremez merak etme
   
 14. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 15. Womanizer

  Womanizer Popüler Üye Üye

  Katılım:
  11 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2.739
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  tatlım bu yaşadıklarından dolayı neden kirli hissediyorsun kendini insani durumlar bunlar

  korkma lütfen

  söylesin söylüyosa da çıktığınızı ne var bunda ,büyük ihtimal söyledikleri kişiler içlerinden buna gülüyolardır

  siz çıkarken söylemedi de ayrılınca söylüyor 'kedi ulaşamadığı ciğere mundar der' diye geçirmişlerdir büyük ihtimal anlattığı kişiler:)

  yani her halükarda o kendisini rezil ediyor canım seni bilen biliyor sana zarar veremez o enayi merak etme :)
   
 16. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 17. busra87

  busra87 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Mart 2010
  Mesajlar:
  8
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  evet ispatı yok elinde.
  sadece ağır başlı bir çocuk. ne bilim.. inandırır belki.
  korktuğumu biliyor. ondan üzerime geliyor.

  ya abim ben ayrılamayınca devreye girdi. "büşrayı üzüyorsun, seninle arkadaşlığımız bitmesin. onu bir daha üzersen, ikinci konuşmamız da bu kadar sakin olmam." demişti arayıp.

  abime değer veriyor. ama ne abim, ne benim hakkımda ileri geri konuşmasını istemiyorum.

  kızlar, bu çocuk aşırı dedikoducuydu. çıkarken bile, bana hep başkalarının yaptıklarını söylediklerini falan anlatıp dururdu. of ya ben nasıl böyle biriyle flört ettim. kendimden nefret ediyorm cidden?
   
 18. 3 Mart 2010
  Konu Sahibi : busra87
 19. gayfeci

  gayfeci Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Ocak 2010
  Mesajlar:
  20
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş, yaşadıklarını anlatırsa böyle böyle yaptık diye, sende yapmadığım için böyle konuşuyor dediklerini yapsaydım konuşabilir miydi dersin?