Eski işyerim çağırıyor .

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve engidi tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : engidi
  1. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dün ayrıldığım işyerinden aradılar. tekrar çalışmak istermisin diye soruyolar. aslında bi tarafım çok istiyor ama çok karıştı kafam. defne yi büyük kızım bakıcısı bakıyor konuştum. üstelik yaz sonunda başlarsın dediler. ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten de.

2. 9 Haziran 2010
  3. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer yaz sonuysa bence düşün derim canım yaz sonuna kadar iice büyücek bu sıpacıklar nerdeyse yaşına kadar yanında oldun demektir bu da bide tabii güvendiğin insansa sorun olmaz..bu zamanda çalışmak lazım...yani bence değeceğini düşünüyosan çalış derim..ben olsam çalışırım ama dediğim gibii ii kazanmalıyımm yani deymeli bide en önemlisi bıraktığım kişiye güvenmeliyim...herşeyin hayırlısı senin adına ve Defnoşum adına hayırlı olur umarım..ide bi avantajın daha var kocaman bi ablası var fıstığının...

4. 9 Haziran 2010
  5. engidi

engidi prenses kizimin kardesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zümrütçüğüm yorumun için saol. bakacak kişi güveneceğm biri. çünkü şdil e 5 yıl baktı çok iyi bi insan şüphem yok ondan. başkası olsa asladüşünemezdim zaten. zor bi karar benim için kendim büyütüp bakıcam demiştim defneyi ama evde olmak ta çok zor beni için 10 yıldır bu şirkette çalışıyorum öncesi de başka yerlerde. çalışmaya alıştım ev bana göre değil ama mniğime de kıyamıyorum..

6. 9 Haziran 2010
  7. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence başla canım evde çocuklarla nereye kadar bende kafama göre bi okul ve yaş grubu bulursam çalışacağımm madem bakıcınızdan güvenli düşünme..

8. 9 Haziran 2010
  9. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım valla keşke beni de gei çağırsalar...iş ayağına gelmiş ne güzel,hem de yaz sonu çağırıyorlar,sana güvenmeseler aramazlardı.bu fırsat kaçmaz...kaydirigubbakcemile5

10. 9 Haziran 2010
  11. real_queen

real_queen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi derken ne kadar mesela? ben hala vicdan azabı duyuyorum yaaaa :KK43:

12. 9 Haziran 2010
  13. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilemiyorum kii cnm herkezin yeterli değdiği değicek dediği bi miktar var vede tabiiki zamanların durumu yani tabii ki her anne çocuğunun yanında kalabilmek ister ama zaman zor bu yüzden böyle bi imkan varsa bence düşünülmeli diyorum herşey onlar için değil mi

14. 10 Haziran 2010
  15. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben çalışmıyorum senelerce çalıştımm ama hamile kalmadan 2-3 ay önce son çalıştığım firma iflas etti tam kriz zamanıydı armudun sapı üzümün çöpü derken hamile kaldım şimdi evdeyimm bebeğimi hem kendim büyütmek istedim istediğimde oluyoo sağolsun eşim eksik etmemeye çalışıyoo ama iştee senelerce çalışıp şimdi çalışamamak zor gelio yinede bazen eskiyi özlemiyo değilimm tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu bebeğini bıakıp gitmenin ama onlar için gerekli tabii dediğim gibi şartlar uygunsa...:)))

16. 10 Haziran 2010
  17. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    canım vicdan azabı çekmen gayet normal ilk başlarda ama sonra işe başlamakla oğğru bi karar verdiğini anlayacaksın bence de ben kızım 4 aylıkllen işe başladım rapor ve izin hakkım vardı ama kullanmak istemedim çünkü evde bunalıma girmiştim moralim çook bozuktu kızıma vakit ayıracam derken dışarıyı unutmuştum bu da beni çook mutsuz ediyordu koşa koşa biraz da vicdan azabıyla gittim ilk gün okula derken hergün daha da düzeldi eve geldiğimde büüyk bi özlemle daha güzel vakit geçirdik kızımla hani uzmanarın dediği doğru aslında uzun zaman değil de kaliteli zaman olayı
    tabi senin çalışma saatlerin de önemli benimki oldukca kısaydı
    artık okullar da bitti bikaç gündür gitmiyorum evde patlıcak gibi oluyorum çalışana evde oturmak zor sürekli iş yapasım geliyor