Eski Kıyafetleri Nasıl Değerlendirebiliriz?

Konusu 'Bizim Tasarımlarımız' forumundadır ve MeDuSa tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar bu ara eskileri değerlendirme konusuna takmış bulunmaktayım..

Aranızda eskileri değerlendirip yeni şeyler yapanlar var mı? Varsa eğer fotoğrafları bekliyorum.Bende yaparsam eklicem kaydirigubbakcemile5
  2. 31 Mart 2010
  3. Hermia

Hermia Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf çekmedim ama ilk fırsatta çekip eklerim siteye. Çıtçıtlı bodylerimin hepsi küçüldü alttan bağlandığı için gğüslerimi hem sıkıyor hemde küçük gösteriyordu. Ağ kısmını oval olarak kestim. Sonra da düzgünce kenar dikişi yaptım. Şimdi yaz gelince askılı olarak kullanmayı düşünüyorum.

File çorabım bir yere takılıp yırtılmıştı artık giyme şansım yoktu.Çerçevenin içine cart turuncu bir kağıt koydum üserine de file çorabı keserek monte ettim. Küpelerimi şimdi çerçeveme asıyorum. Teki ybolmuyor. Kutuda arama derdim ortadan kalktı. Bir de odam da turuncu tonları hakim olduğu için değişik bir hava verdi. Işıl ışıl :) (bu benim fikrim değil internette bir sitede görmüştüm)
  4. 31 Mart 2010
  5. alinna

alinna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok faydalı bir konu olmuş bu...ne giydiğim ne de atmaya kayabildiğim, ya bir gün lazım olursa diye tuttuğum bi sürü kıyafetim var...ara ara aklıma bişeyler gelirse deniyorum ben de...mesela topuklu çok sevdiğim ancak oldukça eskimiş şık bir terliğimin kahverengi oje ile rengini değiştirmiştim:) tek bant şeklinde olduğu için kolay ve şık olmuştu...rugan görünümünde:)
  6. 31 Mart 2010
  7. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bikaç fikirde ben veriyimm

---sıkıldıgın kazakları ön ortadan yukarıya dogru kesiyorumm ayı renk ip varsa sökülmesin diye tıg ile geçiyorum ve hırka oluyor
    bu yöntemle 2kazak yerine 2hırka yaptımm
    ---birde badilerinizin önüne küçük tıg motifleri monte edebilirsinizz
    ya aynı renk yada birbirine yakışan mesela mavi badinizin üzerine
    kahverengi ip ile bişeyler yapılabilir
    ---hırkanızın kenarına kurdale nakışından 1-2 basit çiçekk olabilirr

sizin elinizde mesela degerlendircek neyiniz var onu söyleyin bizde ona göre fikir verelim yada resmini koyun daha iyi olurr
  8. 31 Mart 2010
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

Gerçekten çok yaratıcı fikirler bunlar bende küpelerim için bunu denicem.Çıtçıtlı badileri de o şekilde tabiki kullanabilirsin istersen üstüne boncuk işleyebilirsin bende yapmalıyım aklinialirimsmile

Harika bi fikirr aslında benimde işime yarayacak saol cnm kaydirigubbakcemile5
    Haklısın cnm elimizdeki bazı şeylerin fotoğrafını koyarak fikir alışverişi yapabiliriz...boshayallersmile
    Bende bi kaç güne eklerim ama sizin yaptıklarınız varsa yinede foto ekleyin sositososito
  10. 31 Mart 2010
  11. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende eski hali yok yeni olanları koyarım ama bişeyde anlaşılmazki eski yeni farkı yanii
  12. 31 Mart 2010
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

olsun cnm sen yinede koy bayanssulusmile
  14. 1 Nisan 2010
  15. Ceroos

Ceroos Böcek *.* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende giymediğim jeanlerimi kesip şort yapmayı düşünüyorum kestiğim yerlerde kötü gözükmesin diye dışa doğru kıvırıp diktirmeyi düşünüyorum.Gerçi bu bilindik birşey ama :) yinede ayrı bir masraftan kurtulmuş oluyoruz.zemuszemus
  16. 3 Nisan 2010
  17. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eskii kıyaftelrimi egerkii çok kötü yırtık bir durumda degilse birilerine veriyorum..giysinler diyeee
  18. 4 Nisan 2010
  19. benimminikelam

benimminikelam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hepsini topladım kocaman iki koli oldular ne yapayım diyordum...benim doğumdan sonra giyemez oldum bazılarını bazılarından da sıkıldım vs..dağıtırım öğrencilerime diyordum ama şu kotu şort yapma olayı iyi fikirmiş onu bir değerlendireyim bakalım:)