eski kız arkadaş

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve isisya tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : isisya
  1. isisya

isisya ☆☆☆☆★☆☆☆☆ Üye

Beğenildi:
    1.439
    Ödül Puanları:
    238
    selamlar bayanlar... sizin fikirlerinize ihtiyacım var gene :eek: benim nişanlımın benden önce sadece bir ilişkisi olmuş... ama onun hakkında ne öğrenmeye çalışsam hiçbişey söylemiyor bana...ne çıktığı zamanı , ne kadar birlikte olduğunu, ne neden ayrıldıklarını , ne ismini , ne cismini bilmiyorum... söylemiyor.. :1no2: insan gurur duymadığı bişey hakkında konusmak istemez diyor söylemiyor... ayrılma nedenini ise çok rahat biriydi diye geçiştiriyor... benden öncesi beni ilgilendirmez deyip geçiştirmeye çalışıyorum ve artık ona bişey soruyorum ama aklım hala o konuda... benden sakladığı bişey mi var bu yüzden mi saklıyor acaba diye içim içimi yiyor.. :1no2:

sizce napalıyım içimdeki bu kuruntu beni ne kadar uğraştırır nereye kadar sabredebilirim bilmiyorum... ben mi bu kadar paranoyağım yoksa bu normal bişeymi karar veremiyorum artık... sizce napmalıyım..:KK43: yardımınıza ihtiyacım var...

2. 1 Mayıs 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ay sorma gitsin bişiler saklasa ne olacak
    ne sakladıgını düşünüosun

4. 1 Mayıs 2010
  5. isisya

isisya ☆☆☆☆★☆☆☆☆ Üye

Beğenildi:
    1.439
    Ödül Puanları:
    238
    ya aklıma binbirtürlü şey geliyor insan neden ısrarla saklamaya çalışır ki..:KK43:( son sefer çok üstüne gitmiştim istersen anlatırım demeye getirdi ama ben çok gururlu oldugumdan o kadar ısrar uzerine artık ben istemiyorum beni kendine bu kadar yakın görmüosan sen bilirsin deyip rest çektim... ama hala aklım o konuda..=((

6. 1 Mayıs 2010
  7. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    yani bişiler yaşamış olabileceğini mi düşünüosun cinsel anlamda
    eğer öyleyse ayrılacak mısın

8. 1 Mayıs 2010
  9. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence hic sorma zaten bosver
    sevgilim bana sorsaydi bende anlatmazdim acikcasi
    eskiyi didiklemenin ne alemi var ?

hem o sana cevapladikca sinir olucaksin zaten, ben olsam sinirlenirdim :1rolleyes:

10. 1 Mayıs 2010
  11. isisya

isisya ☆☆☆☆★☆☆☆☆ Üye

Beğenildi:
    1.439
    Ödül Puanları:
    238
    cinsel anlamda bişey olduğunu sanmıyorum yani o konuda güveniorum ona ben hala onun izlerini taşıyor olabilir mi diye merak ediyorum...

12. 1 Mayıs 2010
  13. zynpsgl

zynpsgl homo sapiens Üye

Beğenildi:
    528
    Ödül Puanları:
    148
    ya ne olursa olsun ben bu rahat biriydi tabirinden hoşlanmadım açıkçası.bir erkek daha önce sevdiği biri için böle bi kelime kullanmamalı.hem ii edio anlatmamakla biliyo çünkü gerisinin geleceğini sen iyicene kurcalayacaksın anılarına kadar ineceksin bunu bildiği için susuyo.geçmiş geçmişte kalmıştır ilgilenme geleceğe bak ağzının tadını bozma.

14. 1 Mayıs 2010
  15. kirmizimum

kirmizimum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence anlatmaması çok iyi.anlattığında eskiden sevmiştim onu dese bile sen asla unutmazsın.için daha çok acır.anlattığında paranoyalarından kurtulacağını mı sanıyorsun?bence daha çok artacak.ben eski ilişkilerin konuşulmasına karşıyım.adı üstünde eski.aklı onda olsa niye ynaında sen olasın ki.bence üstüne gittiğin için o da inat etmiş anlatmama hususunda.çok gereksiz eskileri konuşmak ve bu yüzden huzursuz olmak.içinde bir şey kalmışsa şayet bence sen üstüne gittikçe sevgilini eskiye itersin.boşver...

16. 1 Mayıs 2010
  17. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    hala onun izlerini tasısa senle olmazdı
    ki tasıyo diyelim bunu öğrenince mutlu mu olacaksın karıstırma kafanı guzelim sorma bosver aklında yoksa bile aklına sokarsın

18. 1 Mayıs 2010
  19. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Sen üzülme die anlatmıyordur belki de... Eğer anlatması gereken bişey olursa ve sana gerçekten değer veriyorsa uygun bir dille anlatır bence... opuyorumnanaktan