Eski kız arkadasım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve üvercinka1981 tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Eylül 2008
    Konu Sahibi : üvercinka1981
  1. Arkadaslar az önce kafamı karıştıran bir şey oldu bana bir mesaj geldi eskiden cok samimi oldugum bir arkadasımdan cocukluktan beri diyebilirim.bu arkadasımla konuşmama kararı almam iki yıl öncesindeydi ve onunla görüşmeyi kesmiştim..sebep şuydu aslında ben oturup düşündügümde onun iyi ve kötü günlerimde yanımda olmadıgını fark etmiştim ve birkaç davranışı beni soğutmuştu ondan...örnegin cenazem oldu gelmedi,üniversite sıralarında sevgilisi oldugunda beni az arardı,değişirdi,onun okudugu sehre gitmiştim o yanıma hiç gelmedi...su an evli oldugu eşiyle cıkarken ara ara onla küser ve başkalarını ayarlardı onu cepte tutardı en sonunda da zaten diğerleriyle olmadı ve ona dönüp onla evlendi...yani bu davranışlar beni soğutmuştu aslında cok da sey paylaştık ama sanki benim sayemde yürüdü hep...sonra o evlendi bi süre sonra aramıza cıldı benim istegimle ve ona mesajla yazmıştım bunları..her neyse az önce aldıgım mesajda beni hala cok sevdigini görüşmek istedigin yazmış..sizce bu sevgi mi yoksa merak mı?neden arıyor beni gecen yıl da mesaj attı cevap yazmadım.acaba kötü kalplilik mi ediyorum küslük günah farkındayım ve bayramda barışılır .napardınız siz olsanız?:uhm:

2. 30 Eylül 2008
  3. kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu heyyyyy!

4. 30 Eylül 2008
  5. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aranızda çok büyük sorunlar yaşanmadıysa konuşun ama eskisi gibi samimi olmayın ne olcakki ölümlü dünya

6. 30 Eylül 2008
  7. blueeyes

blueeyes deniz_gözlüm Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    88
    en azından bir msj atabilirsin zamanla niyetini belli edecektir arkadaşınn

8. 30 Eylül 2008
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu güzel günün hatrına msj'na cvp yaz..Hatta görüşün ve rahatsız olduğun davranışlarını anlat arkadaşına belki herşey daha farklı olurCADIARZU
    ne dersin??sengözlerimebaksanab

10. 30 Eylül 2008
  11. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Senin onun için yaptıklarını ve kendi yaptıklarını anlamış olmalı.Bence bir şans ver arkadaşına.

12. 30 Eylül 2008
  13. dmple

dmple Guest

bence konuş ama dikkatli de ol..
    gerçekten seni özlemiş te olabilir,sırf merak için veya bir çıkarı da olabilir.
    zamanla belli olur zaten niyeti

14. 30 Eylül 2008
  15. sağ olun kızlar aslında kalbim boşver diyor ama düşünücem yine de..bilmiyorum niyeti iyi mi ama hiçbir şey eskisi gibi olamaz ben de...

16. 1 Ekim 2008
  17. beachbunny

beachbunny Guest

bende 10 senelik bi arkadaşımla senin gibiyim şuan,öyle bi kazık attıki artık yüzüne bakmam diyodum.5-6 ay önce pişman olduğunu görüşmek istediğini söyledi,kabul ettim..ama ne yaptı dersin.benim bi hatam yoktu özür dileyecek bişey yapmadım dedi:roflol: boşveeeeeeer insanlar nasılsa öyle kalır,asla değişmezler.boşuna vakit kaybetme.bi mesaj at bırak herşeyi güzel günlerdeki gibi hatırlayalım de bitsin olay

18. 1 Ekim 2008
  19. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam gorusmem kotu gunumde yanımda olmayan ınsanı napıyım ...:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.