Eski nianlm ve yeni tantm Erkek....ok kararszm:-(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve denizimsin tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : denizimsin
  1. denizimsin

denizimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kizlar,

ben burda yeni üyeyim, bir cok kisinin topigini okudum ve artik bende burda derdimi paylasmaya karar verdim, lutfen uzun olsada ne olur okuyun gercekten baskalarinin dusuncelerine ihtiyacim var:Saruboceq:

Ben alti yil önce bir oglanla tanistim, ilk defa bu kadar asik oldum ve hersey cok guzel basladi, birbirimize deliler gibi asiktik ve cok guzel anilarimiz oldu. Bes sene bir flört dönemimiz oldu, aslinda istemeyerek cünkü ailesi bizim nisanlanmamiza karsi cikti. Onun ailesi cok dinci kapali bir aile, ve benim ailem acik sacik olmasada onlardan daha acik ve serbest, ben ondan dört yas büyük oldugum icinde kabul edemediler, oysa yasimdan daha kücük gösteriyorum. Yani kisacasi bes sene birbirimizden bikmamizi beklediler, ama bir ayrilamadik tartismalarimiz olsada ayrilamadik.

Bes sene sonra hele sukur nisanlanabildik, ama ilk gunden beri hep sorunlar basladi. Annesi yanliz oldugu icin ve en kucuk oglan bu oldugu icin mecbur annemle oturacaz dedi, ben daha nisanlanmadan once bunu kabul etmek istemedim ama ayrilamadikta oyuzden sonunda tamam dedim, ama nerden bilebilirdim ki annesinin bu kadar inatci ve hersey benim gibi olacak diyen bir insan oldugunu :çok üzgünüm:, ve isin en kötüsü benim nisanlim ne annesinin nede ablasinin lafindan cikmiyordu.
    Bana karsi cok sert tavirlari olmaya basladi, ben giyimimi bile degistirdim kot giymemi istemiyordu, giysemde herzaman ustune uzun birsey giymemi isterdi ama ne kadar yapsamda hep daha fazlasini istiyordu, birgun az kalsin bana bu yuzden dayak atiyordu.Her kucuk seyde sorun oluyordu, benim ailemin dugunle ilgili karismamalrini istemediler, herseyi kendileri gibi yapmak istediler, nisanlim bana bir sene nisanli kaliriz demisti ama ailesi buna karsi cikinca bana kusup uc ay benimle konusmadi nisanli oldugmuz halde, yani biz beraber ne kararlar verdiysek ailesi karistimi hep beni ikinci siraya atardi, sonrada ben bir gelinlik begendim ama annesi ben ilk once gorup kabul edecem dedi oysa nisanlim gormus ve begenmisti ama hanimefendi yok olmaz bende mecbur karisacam dedi ve bu yuzdende resmen alti ay boyunca nisanlim benimle konusmadi, arkadaslarda tatile gitiigini bile duydum, birsey yapamadim gecelerle sabahlara kadar agladim, artik dedikodularada karistik abisi gidip millete kiz kardesimin pesini birakmiyor, bizim icin nisan bitti dedigini duyduk ve benim ailem buna cok sinirlendi bana kizim niye bunlarin karsinda kendini bu kadar kiymetsiz ediyorsun dediler, bu laftan sonra annesi beni aradi duygu somurusu yapiyor, ben sizin ayrilmanizi istmiyorum falan filan diyor, kadin alti aydir ne aradi ne sordu nede bir bayramda geldi, bende kadina meger senin buyuk oglun gidip millete boyle seyler diyor dedim istiyorsaniz yuzugumu getirin ne bekliyorsunuz dedim, ben onceleride bunlara gittigimde oyle laflar isittim ki ablasindan bana terbiyesiz manyak dedi, neymis ailem hicbirseye karisamazmis ve ben kardesini gercekten sevseydim onun lafindan cikmazdim, hatta nisanliyken bana sunu dedi " sen benim erkek kardesimi mutlu edemezsin kardesim baskasiyla daha mutlu olur " dedi, ben hicbirzaman saygimi onlara karsi bozmadim herzaman nasil boyle birsey soyleyebilirsiniz dedim, ve nisanlim hep onlari hakli buldu... sonunda bir gun nisanlim yuzugumu getirip nisani bozdu, bizim dugun davetliyelerimiz heseyimiz hazirdi....yikildim inanamadim kendimi oldurmek istedim, nisani bozsada onunla konusmayi kesemedim ve kendiside cok kotu oldugunu soyledi.....ilk baslarda ohh kurtuldum diyordu ama sonra nisani bozsamda yine barisip beraber olabiliriz dedi, simdi dokuz ay oldu, telefon konusmalarmiz ve mesajlasmamiz ogunden beri hergun devam ediyor, zamanla pisman oldugunu soyledi ama bu boyle ne olacak dedigimdede hep bilmiyorum ben annemi birakamam dedi.

uc ay önce karsima dünyalar iyisi bir erkek cikti, bana okadar iyi davraniyor ki beni el ustunde tutuyor, ve zamanla bana karsi cok duygulari oldugunu ve benimle evlenmek istedigini soyledi, beni okadar mutlu ediyorsun okadar iyi bir insansin ki diyor, yani kisacasi mukemmel bir insan.... benim ayni hayal ettiklerim seyleri oda hayal ediyor ve dunya bakisimiz cok ayni, oturup saatlerce konusabiliyoruz ve eski nisanlim gibi her kucuk birseyde bana sirtini donmuyor ama karsina alip medeni insan gibi konusuyor, ben kendisinden hoslaniyorum ama asik degilim, hala aklim eski nisanlimda ama artik mantigimi kullanarak eski nisanlima artik bitti arama beni sorma beni dedim, nisanimiz bozulduktan sonra dokuz ay daha bir sans verdim ama hicbirsey yapmadi, ben o bitti yeter artik dedigim gunden beri pesimi birakmiyor, birimi var diyor ama ben hayir diyorum kalbini kirmak istemiyorm, oysa o bana karsi nisanliyken okadar taskalpli olurdu ki, sabahlara kadar aglardim bir mesaji bile bana cok gorup telefonu yuzume kapatirdi, onun yuzunden depresyona girdim sakinlestirici hap almaya basladim, alti ayda dokuz kilo kaybettim, ama goremedi...ve simdide bana yalvariyor ne olur beni birakma diye ben sensin yapamam baskasiyla evlenemem diyor, sanki simdi anladi sonu geldigini,

Hatami anladim diyor ama dokuz ay boyuncada hicbirsey yapmadi taki beni baskasina yar edecegi korkusuna kapildina kadar, hem tamam kendi evimize goceriz hemde ya annem ne olacak diyor, ama ben guvenemiyorum artik boyle cok soz verdi ama hep degisti.... ve ben bu yeni tanistigim mukkemmel insanada bunu yapamam simdi diyorum, cunku bununla evlilik pilanlari simdi kuruyoruz...

aklim cok karisiksenağlama ne olur okuduysaniz baskalarin fikrine ihtiyacim var.... kalbim birsey diyor ama mantigim bambaska birsey....

okudugunuz icin cok tesekkur ederim....

2. 21 Ağustos 2009
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    canım benim arkana bakma önüne bak
    şimdi hayatında olan erkeğe sıkı sıkı sarıl
    kalbini değil aklını dinle yoksa daha çook ama çookk üzülürsün:teselli:

4. 21 Ağustos 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    seni terketmesini beklemekle hata etmissin, sonra 9 ayini daha vermissin ve hicbirsey degismemis... sonra dunyalar iyisi biri cikmis karsina ve sen hala eski nisanlindan bahsediyorsun. Allah kuluna dogruyu yanlisi gosteriyor. kulu yanlista israr ederse Yaradan neylesin.....:1no2:

6. 21 Ağustos 2009
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    önüne daha iyisi çıkmış işte
    boşver eskiyi onu daha önce denemişsin olmamış
    ilonanın da dediği gibi önüne bak artık

8. 21 Ağustos 2009
  9. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bu yeni kişiey karşı hissettiklerin diğerini unutmak için bi kaçış değilde gerçekten sevgiyse (aşık değilim demişsin) yeni kişiyle ol ama sevmiyorsan eski nişanlınıda tamamne hayatından çıkar ve görüşme bu yeni kişiyide oyalama
    zaman herşeyin ilacı bunu sakın unutma

10. 21 Ağustos 2009
  11. denizimsin

denizimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki biraz sacma gelir ama bu yeni tanistigim erkek fazla oyle yaisikli biri degil, biraz kilolu ama kendine ceki duzen veren birisi ama buda benim aklimi karistiriyor, eski nisanlim dunyanin en yakisikli erkegi olmasada benim gozumde oyleydi

12. 21 Ağustos 2009
  13. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım eski nişanlına yine şans versen değişir mi sence?cevabın hayırsa zorlamanın bi anlamı yok..karşına çıkan çocuk belki de sana bi işarettir belki onunla çok mutlu olacaksın..bence geçmişe dair ne varsa unutmaya çalış başalrda acı çekersin ama onunla mutlu olacağından eminim..her acının sonu mutluluktur unutma..umarım her şey yoluna girer

14. 21 Ağustos 2009
  15. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya lütfen hala bana o eski nişanlını düşündüğünü söyleme o nasıl bir erkektir kimse annesini tabiki atamaz atmasında bizlerde anne olacagız ama bu kadar ana kuzusu olmasıda fazla hele o ablası onu benim elime verecekler :mymeka: terbiyesiz kadını görecek sana o cümleleri nasıl kurar kardesini mutsuz edermişin ay senin kardesin önce adam olsun be kadın
    hiç düşünme onunla mutlu olma ihtimalin sıfır ,senin içini yer onlar aile sorunlular bence
    madem bulmusun düzgün bir adam hemen evlen

16. 21 Ağustos 2009
  17. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    asla arkanı dönüp bakma giden gitmiştir boşver. sen geri dönsen yine aynısını yapcak ailesi iyimi davranacak sanıyorsun. oooo başta yüzüne gülecekelr sonra neler neler yapacaklar. bak ne güzel birisi varmış sana değer veriyormuş inşallah mutlu olursun. ben bekledim mutluyumda ama ailesi mahvetti bizi.

18. 21 Ağustos 2009
  19. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mantığını dinle ve hoşlandığın kişiyle evlen eğer gerçekten aynı şeyleri hayal ediyorsanız zamanla seni kendine aşık bile eder