Eski Nişanlı yeniden ???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gelkalbime tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Gelkalbime
  1. Gelkalbime

Gelkalbime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aileler bırbırıne girmiş , iki tarafın ailesıde tekrar barışırsanız evlatlıkten redderım restlerını çekmiş,iki nişanlı arasında her sey konusulmus soylenmıs (hakaretler vs)

Ama allah kahretsınkı unutamıyorum o da unutamıyor nısanı atalı 3 ay oldu dun aksam telefon geldı sessız bılıyorum oydu...

Ama her seyı yaktık yıktık nasıl olur ki yenıden? Sıcagı sıcagına hıc bır sey hıssetmemıstım hatta ne guzel ıyı yaptım boyle bır ınsanla nası evlenırdımkı diyordum ama gunler aylar gectıkce acım katmerlenıyor....Her gun onu özlüyorum...

Şu an gel desem gelıcek ıbılıyorum....Ama nasıl olurkı dedıgım gıbı her seyı yaktık yıktık...

Nasıl olur olurmu kafayı yıcem sanırım...

2. 15 Haziran 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    :bbo: niye o kadar kötü bir ayrılık yaşadınızki öyle hakaret falan olma sebebi çokmu büyük. dönüş biraz zor gibi görünüyor sanki

4. 15 Haziran 2010
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bu saatten sonra evet ,çoook zor....
    ama önemli olan da zor'u başarmak ve aşk için emek vermek değil midir ki ?
    (tabii birbiriniz için bay doğru ve bayan doğru iseniz)
    bir tek ölüme çare yok !
    ama tabii ,birde tükürdüğünü yalama ve yapılan hakaretleri vs sindirme durumu var ..
    ve yeniden olsa bile siz yine bu zorluklara katlanabilecek güçte misiniz ,bunu sorgulayın ...
    sonrasında tüm yaşanılan tatsız olaylar sizinle peşinizden gelip ,hayatınızı ve sevginizi sömürmesin kalanı da yok edip,daha da sizleri çıkmaza götürmesin !
    işiniz zor,gözelabilecek kadar kendinize ve ona güveniyormusunuz?
    olay sizin dışınızada taşmış ,en önemli unsurlar aileler de var işin içinde ...

6. 15 Haziran 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bire bir yaşadım ben bunları. Sonra 3 sene çok gelgitler oldu, ara ara görüştük.
    Bir gün çıktı, ben herşeyi göze aldım dedi, gerekirse ailemi de karşıma alırım dedi.
    Sonra ailesiyle görüşmüş, evlatlıktan red ederim seni demişler.
    Sonra beni karşısına alıp konuşma gereği bile hissetmedi, msn de yazdı.
    O gün yanıma geldiğinde, aklı yerinde değilmiş, ben anlamalıymışım bunu, niye anlamamışım, niye umutlanmışım, ailesiyle hiç alakası yokmuş bu kararın :) falan filan.

Yani;
    Aileler araya girdiyse, bu işler kolay çözülmez, madem bu kadar seviyordunuz, neden her iki tarafta arkasında durmadı. Ailelere yenildiniz. Eğer bu noktaya gelmişseniz, her iki taraftan birinde bir eksiklik vardır emin olun. Karşı taraf arkasında durmuyorsa, ailesine ısrarla sizi istediğini anlatmıyorsa, bence sevmiyor. Boşa zaman harcamayın derim. Ben çok acıyorum o günlerime. Şimdi başka biriyle evliyim, iyi ki onla olmamış diye şükrediyorum.

Zor günler geçiriyorsunuzdur eminim. Ama karşınızdaki kişinin, kimse elini kolunu bağlayıp, zorla ayırmamıştır sizden, adım atmıyorsa, göze almıyorsa, yapacak birşey yok. Siz de benim gibi arkanıza bakıp, kendinizi daha fazla tüketmeyin derim.

Duymak istediğiniz bu değil biliyorum ama inş karşınıza hakeden birini çıkarır Rabbim. Ben ondan başkasını istemem diyeceksiniz, ama hepsi geçecek. O sizsiz yaşıyor şuan, yaşayacakta. Oda seviyor biliyorum diyeceksiniz, bence sevmiyor, seven insan 3 aydır eli kolu bağlı beklemez.

Hayırlısı olsun.

8. 15 Haziran 2010
  9. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    şöyle düşün..
    bi anlığına at her şeyi kafandan,aileleri,o hazırlıkların olmayışını,nişanı attığını unut.bu saatten sonra zor olduğunu bi anlık sil kafandan.
    sadece yüreğinin sesini dinle,onu düşün.onu hala seviyo musun,onunla mutlu olur musun,sence hatalarınızı anladınız mı?bi daha öyle şeyler olur mu?
    cevaplar seni aşka götürüyorsa eğer, bence aşk için her şeye rağmen emek harcamaya değer..

10. 15 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yıkıntıdan yeni bina olur mu? olsa bile ne kadar sağlam olur:kahve:

12. 15 Haziran 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Bu ilişkiden ne köy olur nede kasaba (anlattıklarına göre)

14. 15 Haziran 2010
  15. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Neler yaşandı bilmiyorum ama işin içine hakaretler girdimi çok zor.
    Unutabilecek misiniz yaşananları, söylenen sözleri.
    Zamamında evlenmeden önce hatta daha aileler bile tanışmadan önce bizde yaşadık eşimle. Hemde 7 yıllık birlikteliğikten sonra yanlış anlama yüzünden ayrıldık.
    Birbirimizden daha doğrusu o benden nefret ettiğini söylüyordu. Annesi arayıp beddua etti. Benim annem onun annesini arayıp kızım bişiy yapmadı ama yapmış olsaydı bile onu size ezdirmek için büyütmedim. Bedduanız başınıza dönsün vs dedi.
    Sonra biz barıştık. Şimdi ailelerimiz gayet iyiler. Çok sık görüşülmez ama ihtiyaç durumdan da mutlaka görüşürler. Ama ben unutmadım o bedduayı. Evet maşallah harika bir evliliğim var ama onu unutmadım.
    Ama evime de yansıtmam hiç eşime yansıtmam bunu.
    Eğer başarabilecekseniz barışın. Eminim aileler yumuşar. Ama mutlu olduğunuza inanmaları lazım. Düşün ki benim annem onunla olursan sana sütümü helal etmem dedi. Ama şimdi damadı benden değerli. Yani kısacası düzelebilir hatta herşey çok daha güzel bile olabilir. Yeter ki ikinizde ders almış olun. Aynı hataları yapmayın.

16. 15 Haziran 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    o kadar şeyden sonra geri dönüş olmasa sizin açınızdan iyi olur.:kahve:

18. 16 Haziran 2010
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    Geriye Dönme bence, nişanlıyken bu kadar büyük sorunlar yaşamışsınız, birbirinize hakaretler etmişsiniz evliliğinizi düşünemiyorum.