Eski nişanlım beni takip ediyor, ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gonul1977 tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gonul1977
  1. gonul1977

gonul1977 Guest

Nişanlımla 3 hafta önce ayrıldık, sebebi aşırı kıskançlığı ve güvensizliği ne kadar uğraştıysak olmadı ailevi sorunlarda cabası ve sonunda ayrıldık, beni rahat bırakmayacığını bildğimn için telf değiştirdim, bu sefer beni takip etmeye başladı otobüse bindiğim yere gelip uzaktan gözetliyor, şimdide telf num bulmuş ark. larımıda rahatsız ediyor bana ulaşamayınca, moralim çok bozuk hiç bişeye konsantre olamıyorum, içimden çalışmak bile gelmiyor, nasıl kurtulucam?

2. 22 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

Canım çok zor bir durum olsa gerek.Birkaç ay ortam değişikliği yapma şansın varsa uzaklaşmak iyi gelebilir.Ama bu tacizlerin devam etmesi durumunda başta ailene haber verip Cunhuriyet Başsavcılığına başvurup yasal süreci başlatmanı tavsiye ederim

4. 22 Şubat 2009
  5. gonul1977

gonul1977 Guest

Evet çok zor bi durum bi zamanlar sevdiğin insan acaip değişiyor hem hakaret hemde sürekli takip halinde, bu olayı unutmaya hayatıma devam etmeye çalışırken daha kötü hal aldı..Ayrıldığımamı üzüleyim millete sebebinimi anlatayım yoksa onlamı uğraşayım??

6. 22 Şubat 2009
  7. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Daha yeni ayrilmissiniz zamanla oda alisir ama seni taciz ederse direk sikayet et uzaklassin senden.Yoksa sonu gelmez Allah korusun millet manyaklasmis ne yapacagi belli olmaz.Rahatsiz oldugun anda ailene sonrada savciliga ver.