eski sevdam sarı saçlarımla başım dertte :(((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cikin_f tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cikin_f
  1. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba resmimde de görüldüğü gibi saçlarım sarı ama dipten bi 5 cm uzadı ve ben sarıdan çok sıkıldım... Önceden de sıkılığ boyadım hem de siyaha bile ama şimdi hem saçlarım berbat durumda hem de çok inceldi ve kendine gelsin istiyorummm :KK43: şimdi acaba hiiç boyamadan uzamasını bekleyip yaza ablamın düğünü var o zaman röfle mi attırrayım sadece kırıklarını aldırayım ya da tamamen boyatıp hani bal köpüğüne bir de victoria beckham tarzı kestirip tamamıyla imaj mı değiştireyim???? fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kızlar gerçekten çok ihtiyacım var buna :)))) bu arada saçlarım resimde çıt çıt normal saçım göğüs hizamda ama berbat durumdaaa :KK43:

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. 18 Ekim 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence kestir kendi rengine boyat tekrar sarıya dönmeyi düşünmüyorsan çıtçıtlarını da boyat sonra bakımla acayip gür siyah saçlarla muhteşem oluyor çıtçıtlar :)
    he sarıya döniceksen tekrar o zaman madem çıtçıtların var saçlarını dediğin gibi victoria beckham modeli kestir
    hatta sentetik gfln ucuz çıtçıtlar var saçlarını kendi rengine boyatıp onlardan alıp da kullanabilirsin saçların toparlalanana kadar en azından :)

4. 18 Ekim 2010
  5. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

tamamıyla imaj değiştirin derim ben. dediğiniz gibi boyatın ve kestirin yerimseniben

6. 18 Ekim 2010
  7. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım avatardaki sen misin? eğer sensen sanırım sen de o kesimden yaptırmışsın :) haklısın çok yıpranık saçım ve toplanması lazım :) teşekkür ederim ilgine yardım ettiğin için de :)))

8. 18 Ekim 2010
  9. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim :) ben de düşünmüyor değilim hani :) sarıyı her saçta yapabilirim .)))) değil mi ama

10. 18 Ekim 2010
  11. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

rica ederim a.s. daha çok yakışacağını düşünüyorum

12. 18 Ekim 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim baya eski halim o. saçlarımda katlar vardı ondan kısa gibi görünmüş
    ama ben de bugün küt kestirmeyi düşündüm ama saçlarıma çok dikkatli bakıyorum kırığım da yok ondan kıyamadım ama kırık olsa düşünmezdim bile
    kırık saçtansa canlı sağlıklı saç daha iyi bana göre :) o yüzden kestir derim güzel bi model iyi bi kuaför yapar diye düşünüyorum yüzüne yakışan bişey

14. 18 Ekim 2010
  15. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    offf kırıkta olsa kestirince pişman olcam gibi geliyor ama ne bileyim gerçekten berbat bu saçlarım yani çatal çatal :KK43:((( napcağımı bilemez durumdayım bir de küt saça çıt çıt takılmıyorr ki :KK43:(((

16. 18 Ekim 2010
  17. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

kızlar bu da resimleri saçımın son halinin :))))

18. 18 Ekim 2010
  19. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm saçlarını boyatma biraz dinlensin birde victoria beckham tarzında kestirisen istediğin kadar rahatca uzatabilirsin. gördüğüm kadarıyla sanada o model çok yakaşacaktır.