eski sevdiginizi düsünürmüsünüz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve pamuk kizim tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : pamuk kizim
  1. pamuk kizim

pamuk kizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar merak ediyorum,evlenmeden önce sevdiginiz,birlikte oldugunuz insani evlendikten sonrada sürekli düsünüyormusunuz ve evetse bu evliliginizi nekadar ekiliyor?

2. 14 Ocak 2008
  3. sarikizim

sarikizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Düsunmek demiyim de bazen aklima gelir niyeyse yani onuda bilmiyyorum,kesinlikle onu sevdigimdenyada unutamadigimdan falanda degil ben esime asigim ve canimdan cok seviyorum,sebepsiz yere bazen aklima gelmesi beni biraz sinir ediyo ve vicdanim sizliyo yani esime haksizlik ediyomusum gibi:çok üzgünüm:,ama cok sik olmasada ayda yilda bir oluyo yani elimde degil ne yapayim:kahve:

4. 14 Ocak 2008
  5. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadari da normal canim

6. 14 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

insan geçmişini nasıl silip atabilirki tabiikide düşünebilirsin.belki eşin bile düşünüyordur.benim aklıma geliyor arasıra.ama sırf meraktan yani.ayrıca nişanlımında geliyor hatta daha dün konuştuk bunları.doğl bierşey hakla haksızlıkla alakası yok bence.

8. 14 Ocak 2008
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Düşünmek diyemem , sadece kocamla aramızda konu açılır öyle benden güzelini mi bulucaktın diye takılırım bazen , o zaman kendi geçmişime bakıp derim ki : İyiki senden önce o insanları tanımışım derim , senin değerini çok daha iyi anlıyorum şimdi derim , bir de aramızda kalsın ne kadar zevksizmişim ben yaa derim maziye baktıkça..

10. 14 Ocak 2008
  11. Yxuxzdeyxuxz

Yxuxzdeyxuxz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yedi yıl boyunca aşığım dediğim biri vardı şimdi siz sorunca bir an bocaladım eşimden başka biri varmıydı ki önceden diye. Yani eski arkadaşlar hatırlatmasa o günlerimi bile hatırlamıyorum resetledi bu adam beni

12. 14 Ocak 2008
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Evlenmeden önce ne yaşadığını unutmak mümkün değildir ki zaten..
    Hala seviyorum,özlüyorum diye hatırlamıyorum elbette..Ama arada bir aklıma geliyor evlenmiş midir,çoluğu çocuğu var mıdır diye..
    Ve eşime bakıp doğru bir karar vermiş olduğum için Allahıma şükürler ediyorum..:nazar::asigim::nazar::asigim::nazar:

14. 14 Ocak 2008
  15. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    düşünmem :kahve:...........................

16. 14 Ocak 2008
  17. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    hiç işim olmaz :1closedeyes: :kahve:

18. 14 Ocak 2008
  19. pamuk kizim

pamuk kizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben ilk zamanlar pek düsünmüyordum ama su son zamanlar ailesi cocuk görmeye geldi ve onun hakkinda konular acildi,aslinda ozamandan beri cok düsünür oldum.yani evlendi biliyordum,cocugu da var ama mutsuzmus,esi evi birakmis annesinin evine gitmis(evleri kayinvalidesinin yaninda oldgu icin annesi gile gitmis ve uzaktan bir ev bulmadikca eve geri dönmicekmis).yani bunlari duydum ya cok üzüldüm,icimden de gecirdim hani biz evlenseydik ben onu cok mutlu edebilirdim diye,ya ne bileyim sacmalik belki ama düsünmeden edemiyorum ve sunu fark ettim,esime karsi soguk davranmaya basladim ve esim bunun farkinda,niye soguksun bana karsi diye sorup duruyor bende cocuk cok yoruyor diyorum,kafam cok karisik.