eski sevgili sendromu

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve SEVDE788 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : SEVDE788
  1. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar uzun zamandır işlerim yüzünden siteyi takip edemiyodum ama bu gün bu sıkıntıyı sadece sizlerle paylaşabiliyorum
    lütfen bana bi akıl verin........
    olay şöyle nişanlım ve ben 2 yıldır birlikteyiz benden önce 2 yıl çıktığı ailesiyle filan tanıştırdığı eski bi sevgilisi varmış ben en baştan sorun yaşamamamak adına ona herşeyimi anlattım oda bana anlatmıştı her neyse ... şimdi o kızın nişanlımın en yakın arkadaşıyla çıktığını öğrendik ikimizde tesadüfen öğrendik çünkü nişanlım o arkadaşının bulunduğu şehirde yaşamıyı artık iş nedeniyle istanbulda ... bunu öğrenince çok aşırı tepki verdi çok üzüldüm açıkçası tepki vermesi normal ama aşırısı sizce de fazla değil mi olan olamuş diyorum baktım ki daha çok gaza geliyo çok büyük kavga ettik bu olay yüzünden gözünü kırpmadan kırdı beni bana bi akıl verin nolur ya bu insanların yaptığı midesizliği ben çekiyorum resmen :sinifsinif:

2. 8 Nisan 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    haklısın canım.. ama sana Bişey söyleyim mi Nişanlının tepkisi kıza değil en yakın arkadaşınadır.. erkekler takar Böyle şeylere.. ama gene de sen kızı kıskanmış giBi algılayabilirsin.. haklısın

4. 8 Nisan 2010
  5. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de eski Nişanlımın Benden ayrıldıktan sonra kendi en yakın arkadaşıyla çıkınca, ki bu kız Bizim nişanımıza Bile gelmişti, çook Bozulmuş aşırı tepki göstermiştim.. Sevgilim de "Sana ne" Hayırdır unutamadın mı, kıskandın mı" demişti.. ama Benim kaldıramadığım Başka Birini bulamadı da kankası giBi gördüğü kızla çıktı demiştim.. Gene de sevgilim çok Bozulmuştu.. Ben ağlamıştım çünkü Bunu duyduğumda..

6. 8 Nisan 2010
  7. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ona hak vermeye çalışıyorum yani elbetteki o arkadaşına bi çift lafı söyleyip kenara çekilir ve onu arkadaşlıktan siler ama okadar gözü döndü ki beni kırmaktan çekinmedi bile ne yapmam gerekiyo bi fikrim yok açıkçası teşekkürler canım güzel yorumun için

8. 8 Nisan 2010
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sen hiççç karışma, yorum Bile yapma Bu konuya.. Cidden midesiz insanlarmış, nişanlın nasıl olurda en yakın arkadasımı hiç tanıyamamışım diye en çok kendine kızıyordur.. sen bi tepki verme cnm tartısmaya girme Bence.. çünkü yanlıs algılamıssın onun derdi kız değil, kız ne yapiyosa yapsın kımle çıkarsa çıksın umrunda değildir ama dost dediği birinden Böyle bi kazık kolay hazmedilmez.. empati yap azıcık.. en yakın arkadasın dönse dünyada adam kalmamıs giBi eski sevgilinle çıksa nasıl zoruna gider.. ama eski sevgilinin yaptiği değil dostunun kaziği zoruna gider

10. 8 Nisan 2010
  11. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm çok ters bir durum gerçekten.
    erkek arkadaşın kızmakta haklı ama seni kırmasını gerektirmezdi.
    madem bu kadar kızdı,gitsin arkadaşından alsın hıncını.
    arkadaşı sonuçta biliyordur nişanlının böyle bir tepki vereceğini. ve bunu bile bile gidipte o kızla çıkıyorsa umursamamış demektir.
    bence erkek arkadaşın da salim kafayla bir düşünsün bakalım.
    eğer kankası ona değer veriyo olsaydı gidipte kendisinin eski sevgilisyle çıkar mıydı ?
    bence sakin bir şekilde bunu anlatmaya çalış.
    ortada senin sucun yok ; kırılan sensin.
    çok sinir oldum.:eek:klava:

12. 8 Nisan 2010
  13. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    ben olsam kaldıramazdım böyle tepki vermesini fena arıza çıkartırdım

14. 8 Nisan 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya hiç tepki vermemiş gibi davranacaksın

ya da kırıldığını nişanlına söyleyeceksin

eski sevgilisi ile çıkması onu ne bağladı anlamadım amaşakkıdı

16. 8 Nisan 2010
  17. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.252
    Ödül Puanları:
    238
    Canım bu tepkiler normal bence.
    Eski sevgilimle ilişkimizi ben bitirmiştim, terk etmiştim hatta, sevmiyordum onu vs. Ama sevgilisi olduğunu öğrendiğimde ağlamıştım. Çok sinirlenmiştim. Nasıl bir psikoloji anı bu anlam veremiyorum.Sonuçta beraber olalım dese olmam ama ağlamıştım işte. Çok takılacak bir durum değil yani. Üzülme.

18. 8 Nisan 2010
  19. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni bağlamazdı heralde akannehir