eski sevgili vs. ayrılmak

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve phaidros tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : phaidros
  1. phaidros

phaidros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar, sizinle bir şey paylaşmak istiyorum..

sevgilimle 1.5 ay önce ayrıldık.. daha doğrusu beni terketti, ben de hiç tepki vermedim ama 1 ay önce konuşup sebeplerini sordum, o da anlaşamadığımız, sonra daha çok üzüleceğimiz gibi şeyler söyledi ama ben seni seviyordum, önemlisin gibi cümleleri de eksik etmedi. msn iletileri facebook iletileri vs. acaip kafa karıştırıcı, imalı sözler, özlediğini belirten şeyler yazıp duruyor, en sonunda aradım, konuştuk ama bu konulara giremedik havadan sudan, ne istediğini anlayamıyorum. ve ben de msj atıp sinemaya gidelim mi dedim, arayıp "pek müsait değilim mırın kırın, ama bakarız ya" gibi kibarca bir reddediliş daha yaşadım.

artık bir şey yapmayacağım bunları da zaten ilerde emek vermemek için pişmanlık yaşamamk için yaptım. ama kendime zaman verdim, ne hissettiğimi anlamak istedim, seviyorum adamı hem de çok. . . artık istemediğini de anlıyorum ama neden her yere çok üzüldüğünü ima eder şeyler yazdığını da anlamıyorum..

eski sevgiliden yeni olmaz geyiklerini iyi biliyorum ama kendime de söz geçiremiyorum. . bu kadar güzel bişi yakalamışken kaçırmak istemiyorum, bu duyguları..

neyse benim yerimde olsanız ne yapardınız, hiç adım atmayan bi adama...

2. 14 Ekim 2009
  3. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    çabalamışsın.. emek vermişsin.. gururunu daha fazla yerlere sermemelisin bence. kendi içinde bitirmiş belliki, zaten bitirmese o sana döner.. bırak kendi haline arama artık. istiyorsa o arar nede olsa... ya şunuda yapmadım diyeceğin bişi kalmamış.. üzülme oluruna bırak.. herşeyde bir hayır vardır.

4. 14 Ekim 2009
  5. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hiç bişey yapmazdım.beni sallamayan birini ben hiç sallamam.

6. 14 Ekim 2009
  7. phaidros

phaidros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :)) inanın birileri bana böyle anlatsa ben de aynı şeyleri söylerdim, " seni istemeyeni sen hiç isteme" derdim:))

istemediğini de bilmiyorum ki.. tuhaf davranıyor.. ve çok sevince hiç de kolay olmuyor bunları anlamak..

8. 14 Ekim 2009
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ne kadar suredir beraber oldugunuzda onemli cok uzun sureyse unutmak mumkun olmaz ama onda hiç yesil ısık yok gibi zamana bırak bence zaten seviyorsa doner

10. 14 Ekim 2009
  11. umman

umman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Klasik erkek bahanesi ile çekip gitmiş. kendi haline bırak gezsin tozsun, eğer zaten seviyorsa kararlı bir şeklide sana geri dönebilir.
    Belkide ona onu unuttuğunu hissttirmelisin . Seviyorsa seni tamamen kaybedeceğini düşünmek geri dönmesini sağlayabilir canım.

12. 14 Ekim 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bilmiyorum doğru mu ama bende erkek arkadasımdan ayrildigimda senin yaptığının on katını yaptım..elimde değil duramıyorum gurur fln dinlemiyorum resmen köpek oluyorum..yalvarıyorum ağlıyorum vs..o yüzden seni çok iyi anlıyorum..ayak yapmayı oyun oynamayı da bilmem beceremem içimden geldigi gibi yasarım..
    geri dondü mü dersen evet dondü..ama snr bı daha ayrıldı bı daha bı daha...çünkü biliyordu benim onu sevdiğimi beklediğimi köpeği oldugumu..
    ben yine yalvardım barıştık..bir gün kavga ettik anlamsız bı kavga çıkardı ve tepemin tasını attrdi ilk defa o zmn dedim bitti diye ve dondüm arkamı gittim..gercekten bitirmiştim..yanından ayrılır ayrılmaz arkadaslarımı aradim program yaptım,çıktım gezdim tozdum..erkek arkadaşlarımla görüştüm,eski hayatıma dondüm..ve bir kere bile aramadım..aramamk için sürekli gezdim,oyaladım kendimi..ve bir hafta snr gecenin 3unde bana msj attı cvp vermedim ertesi gün bı daha..bı daha..aradı msj attı fln..buluştuk,çok kirgindim barışmadım..daha snr çabalamaya devam etti baya ve bende affettim..
    5 yıldır birlikteyiz bu olay 3 sene önce olmuştu ve 3 senedir bir daha böyle bir şey duymadım..bana karsı çok değişti olumlu yonde..çok mutluyuz..iyiki aramamisim iyiki eski hayatıma donmusum..
    benim için ayrılık bı kere olur..ayrıldım mı kolay kolay donmem bunu biliyo artık..
    bana olan sevgisini ve onun için ne kdr önemli oldugumu benim gibisni bulamiycagini ona hatırlattım :)))

14. 14 Ekim 2009
  15. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Seven insanın bırakıp gidemeyeceğine inananlardanım..Seni sevdiği için senle olmalı,senden daha iyisini elde edemediği için değil..Sen elinden geleni yapmışsın,artık kendini başka yönlere odaklamaya çalış,arkadaşlarınla bol vakit geçir ki aklın ondan uzaklaşsın...

16. 14 Ekim 2009
  17. phaidros

phaidros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya evet ben de bunları düşünüyorum büyük ihtimalle "nasıl olsa istediğim zaman kabul eder beni" gibi bir düşüncesi var olabilir. zamana bırakmak, umursamadığını göstermek etkili ama çok dürtüselim, yeter artık dönsün istiyorum. hiç stratejik davranamıyorum, içimden ne geliyorsa onu yapıyorum.. ama olmuyor.. herkesin önersi, bırak zamana isterse döner.. zamana bırakmak çok zor:S

18. 14 Ekim 2009
  19. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım benim, ayrılık çok zor olabilir haklısın ben de şimdiki sevgilimle çok kötü dönemlerden geçtim. Ayrılmak istedi sebep sordum vs kaç defa... En sonuncusunda karşısına dikildim bana nedenini anlat sonra da ayrılalım dedim. Ama bilmek istiyorum herşeyi detayıyla bu da son dedim.
    Durdu baktı söylediklerimin hepsi atmacaydı dedi...
    Ben senden ayrılabilir miyim hiç dedi... Bu da sondu.
    Ondan sonra benim krallığım kuruldu. Ona asla üstün olma hakkı tanımadım, bir daha da böyle saçmalıklar yaparsa biteceğini benden iyi biliyor.
    Ne zaman dara düşse herşey ters dönse hayatla alakalı, acaba bunca zorlukla ayrılsak mı gibi cümleler geçse tamam ayrılalım diyorum hemen...
    Korkup hemen, yapamam ki diyor...
    Siz siz olun eline koz vermeyin asla ve asla...
    sengözlerimebaksanab