eski sevgili

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asu_de tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

13 Nisan 2012
    Konu Sahibi : asu_de
  1. asu_de

asu_de Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya şuan inanılmaz sinirliyim.. 2,5 yıl önce 4 ay çıktığım adam msj attı... önce bana yaptıklarını anlatayım
    ben ünide öğrenciydim kendisi ücretli öğretmen
    okuluma gelir hergün abartısız hergün yemek al bana derdi utanır alırdım bende sigara içiyodum yanımda paket çıkartmazdı benimkini hergün bitirdi
    bana 5 tl 10tl ne vasa ver param yok diye baskı yapardı tamam derdim ihtiyacı vardır ya
    param yok dediğimde öğrenim kredisi çektiğin kartı ver dedi yanımda yok dedim baskı yaptı
    ayakkabı aldım kendime bağırdı benim kontörüm yok diye
    öğrenim kreedim erken biterdi babandan harçlık alacaksan çok al banada ver derdi
    ilşkimizin 1.haftası ne olduğunu anlamaya başladım sanki ayrılmak istedim beni takip etti aileme gelmesinden çekindim gece apartmanın önünde bekledi 4 ay katlandım şuanki erkek arkadaşım sayesinde kurtuldum ondan
    para istemediği gün yoktu cüzdanımdan para bilee aldı ve bana takım elbise al dedi ciddi ciddi, bigün pantolonumu beğendi markasını söledim indirimden aldım çok ucuz sanada bakalım dedim bakalım ne ya sen al dedi
    kavga ederken bi kere eski sevgilim bilgisayar verdi kazaklarımı aldı gömleklerimi aldı sen ne yaptın dedi bende sana karşılık vermeyeceğim söleyeceğim laf olmadığından değil ama iki insan para yüzünden bu hale gelmemeli diye dedim bana cvbı şu oldu söleyecek bişeyin yok yalan söleme

bunları yapan adam bana msj atıyo bugün sevgilini gördüm dövecektim ama acelem vardı intikam alcam sizden..diye hiçbişey yapamaz 2 yıldır yapamadı ama banane yazmış hakkımı helal etmiyorum murat murat diye ağlarsın inlersin perişan olursunda sevgilin seni terkeder inş. beni ne hale gtirdin rezil ettin beni terkettin yazmış bu hasta adam ne hakkı helal etmiyor daha cvp vermedim ona cvp veririsem yüz bulur diye ama feci sinirliyim..erkek arkadaşımada anlatamam anlatsam kesin dövmeye kalkar onu

2. 13 Nisan 2012
  3. TariElensar

TariElensar İnadına T.C Pıtırcık :) Pro Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    48
    Yuh ya bu nasıl adam !!!
    Canım numaranı değiştirseydin keşke.
    Karşında ki inanılmaz çıkarcı biriymiş , sen cevap yazma yüz bulur o pislik.

4. 13 Nisan 2012
  5. asu_de

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm şuanki sevgilim numaramı değiştirmemi istemiyor murat kadar yapışkan bi adam aramaya cesaret ederse evine gene gelir falan diyo
    ve sevgilim zamanında ona yumruk attı murat bana okulda benden ayrılmazsın diye bağırıken yani ikiside birbirine kinli ama murat sevgilimden korkuyo tam yeşilçam oldum ya:18:

Son düzenleme: 13 Nisan 2012
  6. 13 Nisan 2012
  7. kafanereyebizoraya

kafanereyebizoraya T.C. silinemez ! Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    ADAM mı bu herıf ya ? :KK14:
    sende güzelım ne yapmışsın öyle ya bıraz fazla yardımcı olmamışmısın maddı yönden?
    adama bıde açık senet verseydın ..

Bıde ılk haftada fark ettım dıyosun ondada ne yüzsüzlük :KK20:
    ıyıkı sevgılın gelmışde kurtarmış senı o herıfen valla yoksa afedersın ama donuna kadar alırdı bu senın :26:

8. 13 Nisan 2012
  9. TariElensar

TariElensar İnadına T.C Pıtırcık :) Pro Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    48
    Ay çok karışık tatlım :D
    Şimdi ki sevgilinle ne kadardır berabersin ?

10. 13 Nisan 2012
  11. asu_de

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 yıldır beraberiz canm

12. 13 Nisan 2012
  13. asu_de

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni huzursuz etti buz gibi soğukta apartmanın önünde affetmezsen günlerce beklerim cart curt en son dayanadamdım 4.ayda diyorumki Allahım ben ne yaptım ne olur kurtr beni ayrılcam dedim sürekli takip edip okulda bağırıken şuanki sevgilimde sınıf arkadaşımdı ve bana eskiden çıkma teklifie tmişti resmen kurtardı beni

14. 13 Nisan 2012
  15. Semblante

Semblante iyi olacağım Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kişiliksiz adamın tekiymiş bu Murat.
    Hiç cevap falan yazıp ciddiye alma canım, umursama.

16. 14 Nisan 2012
  17. prettywitch

prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    niye 4 ay sabrettn ki o adama..:KK14: bence sevgiline söyle.korkutsun yine o pisliği söylememenden gaz alıp yinee takip edebilir senle uğraşbilir belli olmaz ynii.Ayy ne pislikmiş sinir oldum okurken.çok rahatsız ederse savcılığa başvur :KK47:yüzsüze bak , dövesim geldi adamı valla :KK52:

18. 14 Nisan 2012
  19. kalplikurabiyeMK

kalplikurabiyeMK hiç masum değiliz.. Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    ne yüzsün pislik bir herifmiş bu ya sende nasıl sabrettin canım Allah aşkına git polise şikayet et eğer takip ederse fln