eski sevgiliden gelen mektubu okumak..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar sevgilinizin evinde eski sevgilisinin yazdığı bi mektubu bulsaydınız ne yapardınız merak ettim.. hadi anlatın başınıza hiç geldi mi geldiyse ne yaptınız gelirse tepkiniz ne olur ? eskiden kalma bir anıdır saklayabilir diyip normal mi karşılarsınız yoksa bu durumu size yapılan bir saygısızlık olarak mı görürsünüz..?:sm_confused:

2. 5 Şubat 2010
  3. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tabikiii cıngar çıkarırım wallaa oradaa.. eger hala o mektup günümüze geliyosa o eski değil demektir. demekki saklamasını gerektiricek bi nedeni var. walla bilemiyorum neler olurrrr..
    ama kötü şeler olucagından eminim.!

4. 5 Şubat 2010
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıyıda köşede kalmış bir mektubmu, yoksa heran görebileceği bir yerde, yada özel eşyalarını muhafaza ettiği yerde olan bir mektup mu?

eğer kıyı köşede kalmış birşeyse, unutmuş derdim.. erkekler biz kadınlar kadar bu konularda hassas olmaybiliyor.. mektubu bulayım yırtayım, fotoları atayım çabasına girmezler pek çoğunluğu..

ama heran görebileceği biryerden çıktıysa o mektbu kafasında paralar, ona eskiyle olan yaşamında mutluluklar diler, giderdim.. çünkü ben kafamdan atamam böyle bir olayı.. ve beni paranoyaya kadar götürür.. o yüzden ayrılmak olurdu seçimim..

6. 5 Şubat 2010
  7. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benım yakaladiğim kıyıda köşede bişeydi cnm.. sevgilimin çekmecesinde deodorant arıyodum bi ajanda buldum.. merak ettim elime aldım.. ya dedim geri bırak burcu ayıp kariştirma çocuğun ajandasını.. sonra dayanamadım tekrar elime aldım.. evet ayip bişey bu yaptiğim.. ama ne göreyim iki tane kağit.. açtım okudum.. ayrılık sonrasi yazıldiği belli olan bi mektup.. seni unutmak zorunda kalmak çok zor aşkım.. sana bi daha dokunamicam.. en iyisi unutmak. seni çok sevdim falan filan... neyse kan beynime siçradı zaten

8. 5 Şubat 2010
  9. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hmm hoş değil
    daha kötüsü başıma gelmişti
    mektup ve kızın çizdiği birlikte çıplak resimleri vardı
    hiç hoş değildi ayrılmıştım gözümün önünde yırtmasına rağmen
    ama ben kızı tanıyordum
    onun dışında eski kız arkadaşının fotolarını bulmuştum kıytı köşede ama bişey dememiştim ona
    fotolar pek umrum olmamaıştı nedense o da var diye heralde içinde atmaması normal gelmişti

10. 5 Şubat 2010
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben okurum o mektubu atmadıysa benimde okumaya hakkım var onun ozeli benim artık eski kız arkadasının mektubu degil

12. 5 Şubat 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    o an sinirle kıyameti koparırdım ama sonra sakinleşince uzun zaman sonra tabi sorardım ne ne deil diye duruma göre değişir

14. 5 Şubat 2010
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynennbenneyaptımki

16. 5 Şubat 2010
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hehehe hepiniz kıyameti koparırmışsınız hanımlar =)) ben de kopardım hem de abarttım baya =) mektup yıllar önce birlikte olduğu bir kadından gelmiş.. öyle atmıştım oraya yıllar var o ajandaya da o mektuba da bakmam.. unutmuşum unutmasaydım yırtmaz mıydım dedi =) olayın olduğu gün baya kavga ettik.. ben mektubu suratına attım o da bu ne diye güldü.. gülünce dayanamadım tokat attım.. zaten orda ipler koptu.. o da bana çok kızdı.. hak etmedim bu saygısızlığını dedi.. 3 gün konuşmadık.. bugün beni kahvaltıya çağirdi.. gittim.. herkesi dişari çıkarttı.. mektubu getirdi.. çakmaği aldı.. yaktı gözümün önünde.. benim için ufacık bi anlamı değeri yok.. orda olduğunu bile unutmuşum.. şimdi anlıyo musun sende başka hiç kimse benim için değerli değil.. senden başka kimseyi sevmedim aşık olmadım şimdi inandın mı dedi.. ben gene de tepkim için defalarca özür diledim.. ilk defa birine tokat attım o da en sevdiğim insan =( elim taş olacak valla çok ayip ettim =( ama affet artık kendini o an kendini kaybettin ben de gülünce istemeden oldu bi daha yapmazsın biliyorum dedi =(

18. 5 Şubat 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    oo canım tokat fln o kadar abartmasaydın keşke ya
    sözlü bağır çağır ama tokatlara fln girme canım ya
    ayrıca eskiyse madem o kadar yanında yaksaydı bitseydi 3 gün fln o kadar sürdürmek için gereksiz değil mi
    gerçekten unutmuş gibi geldi bana çünkü