eski sevgilileri

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve DestinaOzge tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : DestinaOzge
  1. DestinaOzge

DestinaOzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir hafta olan konusu kapatılan ama sürekli aklımda olan bir olayı anlatacağım. neredeyse 2 ay önce bir ilişkiye başladım. ailelerimiz tanışıyor. durum böyle olunca çok ciddi başladı tabi.
    güven benim için çok önemlidir ve ilişkiye başlamadan önce önceki ilişkimi ve ne zaman bittiğini anlattım. bunları bilmen gerekir dedim. çok ayrıntıya girmemi istemedi. ben o kişinin ne adını öğrenmek isterim nede ne derece yakın olduğunuzu. bitmiş gitmiş benim için bundan sonrası önemli dedi. tabi ne zaman bittiğini ve ayrılma sebebini anlattım. oda benim 2 yıl önce bir ilişkim vardı çok ciddiydi hatta abimin düğününe gelmişti dedi. oda aynı şekilde çok ayrıntıya girmeden bitme sebebini anlattı.
    daha sonra düğün fotoğraflarına bakarken kızı gördüm çok kıskandım ama sormadım tabi anlatmıştı çünkü.
    gelelim geçen haftaya internette sürekli takip ettiği bir forum sitesi olduğundan bahsetmişti. beraber geziler düzenliyorlarmış. herkes eşleriyle gidiyor ciddi bir ortam. gün gelir belki seninlede gideriz dedi. merak ettim bu forum sitesini ve araştırdım. gidip çok eğlendiği bir geziden bahsetmişti. o gezinin siteye eklenmiş fotoğrafları vardı ve yanında bir kız baya samimiler.
    mart ayında olan bir gezi ve bahsettiği 2 yıl önceki kızla hiç ilgisi yok. dayanamadım mesaj attım. çok eğlendiğin birgün beraber gideriz dediğin gezinin fotoğraflarını gördüm gerçekten çok eğlenmişsin dedim. sonra beni aradı söylememe değer ciddi birşey değildi dedi. tamam dedim geçmişin sonuçta daha öncede bir kızla fotoğrafını gördüm ama onu bildiğim için şaşırmamıştım. bak böyle birşey varsa söyle tekrar bakmam zaten siteye ama başka varsa bana söyle görünce şaşırmayayım dedim. uzun süre bekledi sonra yok dedi.
    aslında tekrar bakmayacaktım ama dayanamadım baktım ve biz tanışmadan 1 hafta önce olan bir başka gezi ve bir başka kız.bilmiyorumkismile kıza şapkasını vermiş ve fotoğraflarını çekmiş. aynı şapkayla benimde fotoğraflarımı çekmişti. yine o kızla el ele fotoğraflar...
    en son ilişkin ne zaman bitti diye mesaj attım. uzun bir süre cevap vermedi. sonra aradı. soracağın sorular var sor dedi. sordum cevap bekliyorum dedim. ciddi bir ilişkim olmadı uzun zamandır dedi. bende ciddiyetini sormuyorum son ilişkini soruyorum dedim. yine cevap yok. zor bir soru sormadım yaşadığın birşeyi soruyorum düşünecek ne var dedim. fotoğraflardan 20 gün öncesinin tarihini verdi. bende gördüğüm fotoğrafları söyledim. işte ozaman bitmişti tam tarihini hatırlamıyorum dedi.
    kızmakta haklısın ben olsam bende üzülürdüm dedi. sürekli özür diledi. söylemeye değecek ciddi bir ilişkisi olmadığını söyledi. bende sende beni o kızlarla bir tuttun onları götürdüğün yere götürmek istedin aynı şapkayla fotoğraflarımızı çektin dedim.
    onlarla kendini bir tutma bak ben senin aileni biliyorum. ben seninle çok ciddiyim. ne sana ne ailene bir saygısızlık yapamam ben dedi.
    sonuç olarak samimiyetine inandım ve konu kapandı. ancak sizce bana neden bunları söylemedi. tamam ciddi değildi söylemek istemedi belki ama. özellikle sordum bak görebileceğim başka birşey varsa söyle diye söylemedi yok dedi. ayrıca insan ciddi olmadığı birini herkes ailesiyle gidiyor dediği bir yere götürür mü? gerçekten söylediği gibi gezideki diğer herkes evli çocuklu. geçmişiyle yargılayamam kimseyi ama sormuş olduğum halde yok demesi üzdü beni.mafoldumben

2. 19 Ağustos 2010
  3. deryadd

deryadd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    :uhm: bende yaşadım daha önce çok sinirlenmiştim seni anlıyorum yani ama devam ettim 3 yıl sürdü sonra beni altatıgını ögrendim ve bitti :kahve: ama erkekler işte hiç bi zamn tam güvenmiyceksin

Son düzenleme: 19 Ağustos 2010
  4. 19 Ağustos 2010
  5. Precious

Precious ruhum, ömrüm, herşeyim. . ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    ya benim bi arkadaşımın arkadaşı vardı. bi yandan bana yazıyor bi yandan başka bi kızla ilgilendiğini biliyordum ama bana ciddi yaklaşıyormuş müstakbel eşim falan diomuş hakkımda (kendi kendine gelin güvey oluyordu) ama dğer kızla da eğleniyordu resmen. . sen kimseyi aldattın mı dediğimde şöyle diyor. ben kimseye bi söz vermedim ki aldatıyım. yani o kıza bi vaatte bulunmamış ve başkalarıyla görüşüyor ama aldatmış olmuyormuş. seninki de galiba bu mantıkta biri.öbürlerini ciddi görmemiş ya ilişkiden saymıyor. tabi ki bu çok saçma ben böle bişiyi kabul etmezdim .

6. 19 Ağustos 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Onlar gezilecek kızlar,sen evlenilecek kızsın, demeye getirmiş aklınca kaydirigubbakcemile2

8. 19 Ağustos 2010
  9. EsraUmitiiim

EsraUmitiiim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım bence bu kadar üzülme.
    Gercekten önemsiz oldukları için sana bahhsetme gereği duymamıştır.
    O kadar değersizlerdir belki gözünde ..