eski sevgilim artık başka biriyle birlikte

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ilişkim biteli nerdeyse bi kaç ay oluyor.5 senelik bir ilişki bitmişti.ben bi kaç hafta önce eski sevgilimin başka birisiyle beraber olduğunu duydum.o gün saatlerce ağladım.böyle bir duyguyu daha önce hiç yaşamamıştım.tamam bilenler bilir internetten bi çocukla tanıştım ama sadece bu.o normal bi ilişkiye başlamış aynı şehirde.ben ona 5 senemi vermişim.ama o beni sevdiğini sölediği halde nasıl unuttuda başkasıyla oluyor.kafaya takmıyorum.normal hayatımı yaşamaya devam ediyorum ama bazen çok zoruma gidiyo aklıma geldikçe.
    mutlaka benim gibi olan arkadaşlar vardır.siz neler hissettiniz merak ediyorum ..

2. 1 Ekim 2008
  3. incir

incir سْـــــ& Üye

Beğenildi:
    64
    Beğendikleri:
    540
    Ödül Puanları:
    47
    Canım erkekler yeni hayata ne kadar çabuk adapte oluyorlar değilmi. Bunlara verilen emeklere yazık ..

4. 1 Ekim 2008
  5. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kotu bi durum allah sabir versin canim uzulme o bu kadar cabuk unutabiliyosa sende unut duydugun herseyede inanma ama baskalarinin ne niyet besledigini bilemezsin...

6. 1 Ekim 2008
  7. temmuziki

temmuziki Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden senin olan birini başkasıyla düşünmek gerçekten çok kötü bi durum
    geçmiş olsun ne diyelim düşünmemeye çalışıcan
    sen de bulmuşun nası olsa birini
    yeni bi hayat seni bekliyo geçmiş geçmişte kaldı..

8. 1 Ekim 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Pişmanlık..pişmanlık..pişmanlık
    Evt gökçe pişman olmaya başladın eski ilişkini bitirdiğine
    Fakat sen de internetten birisine aşık olduğunu söylemiştin..yürümedi değil mi
    Aynı gün hem ayrılıp,hem de int.ten birisine aşık olduğunun konusunu açmıştınCADIARZU
    Yanıldın gökçe işte..
    Her kötü malın kör bir alıcısı varmış görüyorsun
    Ve kimse vazgeçilmez değildir..
    Bundan sonra yoluna bakmanı ve sağlıklı bir ilişki yürütmeni dilerim:kahve:

10. 1 Ekim 2008
  11. azucena

azucena Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkekler boyleler malasef.Cabuk unutuyorlar.Gercekten sevebilme yetisi sadece bizde varolan bir duygu galiba.İcindeki üzüntüyü anlıyorum.Etrafında bu konuyla ilgili konuşup üzüntünün gecebilmesi icin kendilerince yardımcı olmaya calısanlar olacaktır.En cok da; "çivi çiviyi söker.Sende bir birliktelige sıcak bakmalısın"diyeceklerdir.Fakat bu tehlikeli cumleye kapılma hemen.İçindekiler kendiliginden küllenmeden yeni bir birliktelige evet demeye kalkma.Herseyi tamamen unutabilmek icin "madem o başkasını bulmus,ben de başkasını bulayım"diye dusunerek hareket etmek doğru bir yaklasım olmayacaktır.Hırsla kalkıp zararla oturmak da söz konusu.5 senelik bir ilişkiyi bırak,aylarca suren bir ilişkiden sonra bile eski sevgilinin bir başkasıyla birlikte olması insanı üzer.Belki yeniden biraraya gelebilirz gibi kıyıda köşede kalmıs umutlar varsa,öğrenilen bu durum umutların boş oldugunu gösteriyor insana ve insan bir acayip oluyor o zaman.

12. 1 Ekim 2008
  13. KuKuRuZ

KuKuRuZ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet gerçekten 5 yıl çook uzun bir zaman ne acı tatlı anılarınız olmuştur eminim..Ama nolursa olsun bitmiş bi ilişki için gözyaşı dökmemelisin..Neden ve kim bitirdi ilişkiyi bir fikrim yok ama herşey yolunda olsaydı zaten bitmezdi..Eminim çok zordur 5 yılın ardından bitirme kararı vermek..Boşver ilişki biter herkes yoluna bakar..Yeni bi ilişkiye başlayan adamda seni unutmuş yoluna bakıyor demektir..O yoluna bakarken mutlu olurken sen neden gözyaşı dökesin..Sende yoluna bak..Arada bir aklına gelir,yeri gelir için acır yeri gelir sinirin bozulur ama bunları aşmak senin elinde..Hayat çok kısa ve değerli bence anın tadını çıkar..

14. 1 Ekim 2008
  15. o.m.a.y.r.a

o.m.a.y.r.a Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cicikız34 ün dediği gibi sende bulmuşsun sonuçta birini,

hani emin ol aşık olan,harbi seven insan! interneti geç yanından geçen dünyanın en yakışıklı adamı olsa ona dönüp bakmaz be güzelim..

o yüzden bence kendini kolay toparlayabilirsin..düşünmeyerek..güç elimizde..

16. 1 Ekim 2008
  17. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlar bizden de çabuk unutuyor malesef, ben evlendikten sonra acaba eşimden önce 10 yılımı verdiğim insan ne yapıyor, duysa üzülür mü diye düşünürdüm, duydum ki, o bende çok daha önce evlenmiş. inanki onların sevgisi bizimki gibi değil, kısa sürede çok yollar katediyorlar.

18. 1 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Sen de şu an karsına böle cok ıyı bı talıp kısmet cıksa belkı gıdıp onla cıkmak gorusmek ıstıyceksın o yuzden cok alınma hem zaten5 yıllık tamam ama bıtmıs bı ılıskınız var haa devam edecektı gözuyle bakıyorduysan ozaman tammen ıpler kopmus dıyebılırım ama dıger turlu zaten bıtmıs be şekerım salla gıtsın işte hayatına yön vermen daha kolaylasmıs olmustır..