eski sevgilim ayrıldıktan sonra flört sitesine üye olmuş..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve izmir_bursa tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : izmir_bursa
  1. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Başlıktada yazdığım gibi ayrılalı 1 ay kadar oldu ve bi hafta kdr önce bi flört sitesine üye olmuş, kendisi şuan yurtdışında ve bulunduğu şehirden kızlarla tanışmış favorilerine eklemiş fln... mail şifresini değiştirmemiş bi bakayım dedim ve o şekilde öğrendim bakmamam gerekse de duramadım :KK43: ayrıldık artık bitti istediğini yapar tmm ama bu şekilde bu kdr basit bi hareket yapabilceğini düşünmezdim :KK43: çok kötü oldum :KK43: 3 yıl çıktık, barlara gitmeyi sevmem derdi ve gitmezdide pek, bu sitede eğlence anlayışına barlara gitmek fln yazmış , erkeklerin genel tipik davranışımı bu. ama 3 yıl boyunca beraberdik bu kadar basit davranışlar beklemezdim yaa, kendimi kandırılmış gibi hissediyorum :KK43:mafoldumben

2. 21 Ekim 2010
  3. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    BU erkek tipi,hapisten çıkmış mahkumlar olur ya özgürleşince ne yapacağını bilemez bunlarda öyle,git ona sor 3 yıl flört ona müebbet gibi gelmiştir!!!
    3 yıldır içinde olan yaşamak istediği ama sen olduğun içinde hayatında yapamadığı şeylerin acısını çıkartıyo güya aslında kendini kandırıyo :)

4. 21 Ekim 2010
  5. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adı üstnde eski sevgilin.. sonuçta artık sevgilin değilki tatlım ayrılmışsınz bitmiş.. özgürlüğünün tadını çıkartıyodurr

6. 21 Ekim 2010
  7. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    benim kuş beyinlide benzerini yapmıstı face sine bi sürü kız eklemisti.iykide yapmıs daha cabuk koptum üzülmektende vazgeçtim bumuymus yıllarımı verdiğim insan demiştim.bence sende böyle düşün canım

8. 21 Ekim 2010
  9. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    boşversene canım bunları yapan bir adamdan ne hayır beklersin ki.......

10. 21 Ekim 2010
  11. kindarrrr

kindarrrr Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    188
    iyi yine ayrıldıktan sonra 1 ay beklemiş. bunların ayrılmadan 2 hafta önce sevgili yapan modelleri de var. :nazar:

12. 22 Ekim 2010
  13. bourtlen

bourtlen hayallerimi kutuladım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde başıma geldi benzer bi olay
    ya gercekten sevmediklerinden yada ayrılıgı kendılerıne yediremediklerinden arayışa giriyorlar bence
    bosver kurtulmuşsun böyle basit bi erkekten sevinmelisin

14. 22 Ekim 2010
  15. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boşlukta olduğunu gösteriyor, benimde vardı bi tane bi baktım hiç tarzı olmamasına rağmen kulağıra küpe takmalar, entel dantel takılmalar, face de .. kızlarla arkadaş olmalar amaan boşver

16. 22 Ekim 2010
  17. izmir_bursa

izmir_bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de arayışta şuan, yurtdışında yalnız hissediyor birileri bu kdr basit bi şekilde arıyor :KK43: buarada yanlış yazmışım ayrılalı 2 ay oldu ama gene de onun o kdr basit bi siteye üye olcağı o tarz kızlar aricağını düşünmezdim... kızlar ya ayrılalı 2 ay oldu, bi çocuk bariz belli ediyor bana karşı ilgisini ben de hoşlanıyormuyum yoksa bu ilgimi hoşuma gidiyor ayırt edemiyorum sanki :S yada ben bu çocuktan hoşlanıyorum ama 2 ay gibi kısa bi sürede başka birine karşı bişi hissetmemeliyim diyorum, yanlış olur diyorum ne bu hız .. ama elimde değil :S çok karışığımmm :KK43::KK43:

18. 22 Ekim 2010
  19. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    hıc sasırmadım
    artık bu erkeklerden hersey beklenır