Eski sevgilimin Annesini aramalı mıyım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hawana tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hawana
  1. hawana

hawana Guest

biLdiğiniz gibi yarın anneLer günü...
    sevgiLimLe 3 haftadır ayrıyız ama hala çok seviyoruz birbirimizi,eLimizde oLmayan nedenLerden doLayı ayrıLdık...yani hiçbir saygısızLık yok aramızda...

annesiyLe,daha doğrusu tüm aiLesiyLe çok iyi anLaşırım..annesi,babası abisi abLası çok severLer beni..abLası,siz ayrıLmış oLsanız biLe sen haLa bizim aiLede çok seviLen birisin her zaman yanındayız demişti...keza annesi de öyLe çok sever beni..
    şimdi ben yarın anneLer günü için annesini arayayım mıııı aramayım mı çok kararsız kaLdım...
    arasam sewgiLim tepki gösterir mi acabaa?aramzsam da annesine karşı yorgan gitti kavga bitti mantığıyLa yakLaşmış oLmaz mıyım???aramayı çok istiyorum asLında...o kadar muhabbetimiz,evLerine girip çıkmışLığım var...
    ne yapayım bayanLar???

2. 9 Mayıs 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ayy cok biyik sakal arasinda bi durummus hakkaten

valla tatlim sevgiline kutlyacagini soyleyip annesinden duymasin bunu yani git kutla sen.. cok icinden gelmis belli ki..

4. 9 Mayıs 2009
  5. asgd

asgd Guest

ayy ne desmkı karar veremedım .eger bu ayrılıgın donusu yoksa arama canım .yanı sen tanıyosun sonucta aramanı bekleyen bırısımı buna degecek bırısımı oyleyse ıstersen msjda cekebılırsın ay bılemedım canım ya yardımcıda olamadım ama :KK43:

6. 9 Mayıs 2009
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    birbirinizi hala sevdiğiniz için, bağınızı da hala koparmadığınız için ve en önemlisi de içinden bir anneyi kutlamak geldiği için, ara evet.

8. 9 Mayıs 2009
  9. hawana

hawana Guest

teşekkürLer yorumLarınız için... :)
    asLında ewLerine kutLama bahanesiyLe gidip,annesini karşıma aLıp senin oğLun bana böyLe böyLe yaptı diye şikayet edesim var delikafadulden

10. 9 Mayıs 2009
  11. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aramalısın bence. kendi dediğin gibi yorgan gitti kavga bittiye dönüştürmemelisin. insan en yakın arkadaşlarının bile anneler gününü kutlar misal. madem ev muhabbetiniz olmuş bu kadar benimsemişsiniz birbirinizi o kadın aramanı bekler.

12. 9 Mayıs 2009
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    içinden geliyorsa ara tabi
    eski sevgilinin annesi olarak değil de tanıdığın sevdiğin bir insan gibi düşün

14. 9 Mayıs 2009
  15. işte budur kaşe basar imzalarım :nazar:

16. 10 Mayıs 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sakaci seni:ecrin_bebek:

Anneler günü bahane...senin niyetin cok daha farkli...kendine bunu bahane edip eski sevgiliyi yine elde etmek istiyorsun...:nazar:

Ben olsam aramam...adi üstünde eski sevgili...gerci hos hala sevgilimde olsa annesinin anneler gününü kutlamak zaten aklima gelmezdi...arada resmiyet yok cünkü...:kahve:

18. 10 Mayıs 2009
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Ben olsam aramam..
    Yorgan gidip kavga bitmediyse zaten eski sevgilimi ararım..:lepi:
    Sevgilimle bir güzel barışırım ama annesini yine de aramam.. Sevmem öyle işleri..