Eski sevgilimin arkadaşına aşık oldum :((

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve vanilia tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : vanilia
  1. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eski sevgilimi çok seviyordum ama bi türlü anlaşamadık hep zıtlaştık tartıştık sonunda bitti. aslında küsüz şu anda. ikimizin de birbirine tahammülü yok.
    Ama şu anda onun arkadaşıyla görüşmeye başladık tamamen bir tesadüf eseri. daha önceden tanışmıştık sadece merhaba şeklinde. o benim onun arkadaşının eski sevgilisi olduğumu biliyor. ben de durumun farkındayım ama yine de kendime engel olamadım ona karşı değişik bi çekim hissediyorum. o da aynı şekilde.. aramızda duygusal bir şeyler gelişmeye başladı ama eski erkek arkadaşımdan bahsedecek diye ödüm kopuyor...
    biz onunla ayrılalı 6 ay olmuştu aslında çok da ciddi bi ilişkimiz yoktu ama bu kez ciddi düşünüyorum sizce yürür mü?

2. 7 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ciddi olarak yürümez , de işte öle çekim mekim devam eder sonra zaten biter merak etme.

4. 7 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

hayır bıde eskı sevgılını sevıyormuşsun küsmüşsün,
    onun arkadsı da bundan ıstıfade edıp yanaşıyo sana sımdı sevgı açlığın var bnılıyo yararlansın dıye ıyı görunuyo,
    sen dıgerıyle cıkarken muhtemelen bu senı ıstıyodu ooh keske öle bı kız ark olsa dıye
    kusura bakma böle dıyorum cok bılınen seyler bunlar uzak dur ondannn

6. 7 Eylül 2008
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    sana şöle bi örnek vereyim benim çok yakın bi arkadaşım sevgilisiyle ayrılmıştı onu teselli etmekte sevgilisinin yakın arkadaşına düşmüştü (sözde) bunlar sürekli görüşmeye başladılar ve ister istemez bişeyler başladı arkadaşım korkusundan bana solememişti ilk zamanlar bole bişeyi bende duyduğumda tepki vermiştim olmaz bole şey yanlış fln die ama sevgileri üstün geldi ve şuan nişanlılar yakında evlencekler belli olmuo bu işler canım kısmet ...yoksa bende inanmazdım bole bişeyin olacağına Allah mesut etsinde gerisi boş..:nazar:

8. 7 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

benım de öle bı cıft arkadasım var,
    kızı tesellı dıye erkek destek oluyo evlendıler mutlular falan su an var örnekleri..

10. 7 Eylül 2008
  11. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rüyamda Kéndimi Yonca ßahçésinde Koşarkén Gördüm °°
    ~ ÇocukLuquma Géri Dönmék İstédim Saçımı Ördüm ~
    ◦●. Né Yük Vardı OmuzLarımda Né Dérdim Oyundan ßaşka .●◦
    •‹●›• Né Kadar GüzéLdi ÇocukLuqum AsLında Çocuktum ßüyüdüm •‹●›•
    ☆ ßüyüdükçé Kéndimé DuvarLar Ördüm ☆
    ๑๑ O Kadar YoruLdum ki ßazén Durmadım Yürüdüm ๑๑

12. 7 Eylül 2008
  13. vanilia

vanilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aslında çok iyi birisi kullanmaya çalışacak gibi değil masum bi yanı var. beni kafasına koyan o değil benim biraz aslında itiraf ediyorum..
    yani tutamadım kendimi. eski erkek arkadaşıma duygularım tamamen bi saplantıydı aşk değildi. bana çok acı çektrdi ruhen bi çöküntü yaşadım. ondan intikam almak istedim tamam çok kötü biliyorum ama şimdi arkadaşından ciddi şekilde hoşlanıyorum intikam duygusu falan yok artık kafamda o umrumda bile değil.
    sadece güzel bi ilişki yaşamak istiyorum.çok mu zor:KK43:(

14. 7 Eylül 2008
  15. acem_kizi

acem_kizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle merhabalar,bende sizin bahsettiğiniz olayınıza kendimce cevab vermek istedim,bende ayrıldığın arkadasının ,arkadasıyla ciddi anlamda düşünüyorum diyosun ,bence sen ciddi düşünmüyorsun,nedenmi eski erkek arkadasına nispet olsun diye onunla cıkıyorsun,bence eski arkadasını değilde sen kendini kandırıyorsun,ikinizde birbirinizi kullanıyor ve faydalanıyorsunuz böylelikle,bence yapmış olduğun yanlışın sen bizlerden daha iyi farkındasın ,bizede sana bu arkadaslık konusunu uzatmadan bitir demek düşer.:enbuyukkk:

16. 8 Eylül 2008
  17. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

............

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2010
  18. 8 Eylül 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23