eski sevgilimin beni öptüğünü söyledim kötü mü yaptım???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve littlewise tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

çok ısrar etti, eski sevgilimle ne kadar ilerledigimizi sölememi istiyodu, ben de yalan söyleyemedim beni öptüğünü söledim "ben kendimi geri çektim istemediğimi söyledim bi daha da olmadı zaten ayrıldım sonra" dedim ama çok kötü oldu, hç konusmadı bi süre ben üstüne gittim "bişeyler de susma böyle aklından neler geciyosa söyle içinde tutma" falan dedim sonra "ben ara vermek istiyorum lütfen yanlış anlama bi süre kabuğuma cekilmek istiyorum, bana hak vermeye calış" falan dedi... ağlayacaktı nerdeyse yaaa... o böyle yapınca ben de çok üzüldüm mafoldumben ama benim bi suçum yok kiiiiiiiii benim istegimle olmus bişey değil yani, hem o ısrar etti söyleyeyim diye. Eskisi gibi olur mu yine yoksa soğumuş mudur bana karşı?? yalan da söyleyemiyorum ona, hemen anlıyo zaten bişey saklayamıyorum.... ama bu kadar büyüteceğini düşünmüyodum ben de çok pişman oldum sonra söledigime
    sakinleşir mi sizce kısa sürede? ve eskisi gibi olur mu? o kadar da büyük bişey değil çünkü bence ama ona göre nasıl bilmiyorum zaten 3 ay oldu daha tanıyoruz birbirimizi. ama uzun zamandır birlikteymisiz gibi geliyo, evlilik dusunuyoruz cok seviyoruz birbirimizi

bu arada kendisi tam bi anadolu cocugu, okumak icin buraya gelmis. ve muhafazakar bi ailenin çocuğu.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2010
  2. 28 Mayıs 2010
  3. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ondan önceki sevgilin seni öptü diye bu kadar yaygara çıkardı madem sana evlenene kadar dokunmasın. Bu ne acaip bi mantıktır yaa. Madem böyle şeyler o kadar ters geliyor ona seninle flört falan da etmesin. O öpmemiş mi sanki senden önce kimseyi ? Sen de çıngar çıkar madem...

4. 28 Mayıs 2010
  5. littlewise

littlewise Guest

öpmemiş, bi tek elini tutmuş sevgililerinin.ben de bissürü sey soruyom bi açığını bulurum diye ama yok hiç bişey yapmamış eski sevgilileriyleeee inanması guc geliyo belki ama böyle görnüyo

6. 28 Mayıs 2010
  7. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya bi insanı geçmişte yaşadıklarından sorumlu tutamazsın ki...
    Sen eski sevgilinle öpüşürken ( istemeyerek de olsa ) ilerde ayrılırsak bi sevgilim olur sonra o bana böyle böyle kızar olmaz öpüşmem mi diceksin...
    Ayrıca açık sölicem bu devirde sevgilisiyle birşey yaşamamış kızı zor bulur. Ortamlar çok rahat artık... Dua etsin de sen bi tek öpüşmüşsün...

8. 28 Mayıs 2010
  9. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    kendi seni öpmiycek miymiş
    uff hiç anlamam böyle tipleri..
    madem cevap seni mutlu etmicek ne demeye sorarsın

10. 28 Mayıs 2010
  11. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu konuyu açan arkadaş kesinlikle öptürmesin...

12. 28 Mayıs 2010
  13. littlewise

littlewise Guest

ne güzel dedin yaaa geçmişte hatalarım olabilir ben de insanımm sonucta, heral de o da anlar şimdi düşündükçe.....

"bence o kadar da büyütülcek bişey değil" dedim, bişey demedi ama "hadi canım" der gibi güldü...

ben de "niye sordun o zaman, madem böyle sinirlenecektin üzülecektin?" dedim, "bunu bilmek benim hakkım" dedi

14. 28 Mayıs 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ee o seninle ne yapmayi dusunuyormus sorsaydin ya bi?
    insan sevdigi ile opusur bunu erkekler iliskiyi yasarken normal goruyorsa ayrilinca mi kusur oluyor?
    mantiksizlik diz boyu ya.

16. 28 Mayıs 2010
  17. littlewise

littlewise Guest

o öpmek isterse mi öptürmeyeyim onu mu diosun? zaten simdiye kadar öle bisey istemedi istermi de bilmiyom bu mantıktaysa isteyemez evlenene kadar heralde

18. 28 Mayıs 2010
  19. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bilmem benim hakkim diye birsey yok canimcim.....iyi madem..herkezin hatasi anlinda yazilsaydi neler olurdu sokaklarda düsünebiliyormusun..allah bize bu özelligi vermis..her insanin yaptigi hatalari gizli tutma sir olarak saklama diye bir hak vermis bize rabbimiz..bu hakki kimsenin israrla elinden almasina hakki yok......asil onun yaptigi ayip...seni sikistirip illaki gecmisini ögrenmekle..okadar huylandiysa o halde oda sana dokunmasin evlenene kadar..hayret ya..böyle seylere sinir oluyorum..