Eski Sevgiline Hala Ak msn?

Konusu 'Testler' forumundadır ve speedy-gonzales tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : speedy-gonzales
  1. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
  2. 12 Ağustos 2009
  3. speedy-gonzales

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Umutsuzca bekliyorsunuz

Hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz gerekiyordu ve siz de görünüşte bunu yaptınız. Ama bir yandan umutsuz bekleyiş sürüyor. Geri dönse tüm dünyalar sizin olacak! Tabii bunu herkesten gizleme yolunu seçiyorsunuz. Eğer sürüyorsa, bir an önce onunla iletişiminizi kesmelisiniz. Hatta bundan fazlasını yapıp sosyalleşmeli, insanlara güvenmeyi öğrenmelisiniz.

yok öyle bişey beklemiyorum,bekleyemem de sadece yenisine güvenemiyorum

4. 27 Eylül 2009
  5. denizkabugu

denizkabugu Evli, mutlu, ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

bana da aynısı çıktı
    ama bende de öyle bişey yok
    beklemiyorum bekleyemem de sadece yenisine güvenemiyorum

6. 27 Eylül 2009
  7. speedy-gonzales

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    aynen yaw ne bekliycem eskisini Gelen zaten benimdir eğer gelmiyor ise benim olamamıştır

Yenisi ile de aram iyi oluyormuş güven tam değil ama oda olur ınşallah

8. 27 Nisan 2011
  9. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Doğru yoldasınız
    Hayatınıza yeni bir yön verdiniz, hatta yeni bir erkek arkadaşınız bile var. Alışkanlık ve yaşanmışlıkların peşinden arada bir eski günleri yad etmek iyi geliyor. Çoğu zaman kendinizi şaşkın buluyor, kimi zaman ayrılmanın en iyi fikir olduğunu düşünüyorsunuz. Haklısınız, iyi bir fikirdi. Yeni insanlar tanımanız için bu gerekliydi. Şimdilik doğru yoldasınız. Geçmişe değil geleceğe bakarak kendinize yeni ve güzel bir hayat kurabilirsiniz; hem de eski sevgililer olmadan!

10. 21 Mayıs 2011
  11. ELAMSU

ELAMSU Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Umutsuzca bekliyorsunuz
    Hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz gerekiyordu ve siz de görünüşte bunu yaptınız. Ama bir yandan umutsuz bekleyiş sürüyor. Geri dönse tüm dünyalar sizin olacak! Tabii bunu herkesten gizleme yolunu seçiyorsunuz. Eğer sürüyorsa, bir an önce onunla iletişiminizi kesmelisiniz. Hatta bundan fazlasını yapıp sosyalleşmeli, insanlara güvenmeyi öğrenmelisiniz.

of offf:2:

12. 23 Haziran 2011
  13. GzDe35

GzDe35 Yanar yürek sessizce ağlar Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    43
    Doğru yoldasınız
    Hayatınıza yeni bir yön verdiniz, hatta yeni bir erkek arkadaşınız bile var. Alışkanlık ve yaşanmışlıkların peşinden arada bir eski günleri yad etmek iyi geliyor. Çoğu zaman kendinizi şaşkın buluyor, kimi zaman ayrılmanın en iyi fikir olduğunu düşünüyorsunuz. Haklısınız, iyi bir fikirdi. Yeni insanlar tanımanız için bu gerekliydi. Şimdilik doğru yoldasınız. Geçmişe değil geleceğe bakarak kendinize yeni ve güzel bir hayat kurabilirsiniz; hem de eski sevgililer olmadan!

14. 6 Kasım 2011
  15. Sumeyye_57

Sumeyye_57 İman varsa imkan da vardır. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Umutsuzca bekliyorsunuz

Hıhh hiçte bile ben gerçek aşkı şimdi buldum ! O kimmişte onu beklicem .:KK51:

16. 17 Aralık 2011
  17. htczhr

htczhr Veni, Vidi, Vici... Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Umutsuzca bekliyorsunuz

aslında yeni bir sevgili olmadığı için teknik olarak eski deyince bu sonuç kaçınılmaz.:KK34:

18. 17 Ocak 2012
  19. hayalet_39

hayalet_39 b£n yaKın sén uZak...!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    Doğru yoldasınız

Hayatınıza yeni bir yön verdiniz, hatta yeni bir erkek arkadaşınız bile var. Alışkanlık ve yaşanmışlıkların peşinden arada bir eski günleri yad etmek iyi geliyor. Çoğu zaman kendinizi şaşkın buluyor, kimi zaman ayrılmanın en iyi fikir olduğunu düşünüyorsunuz. Haklısınız, iyi bir fikirdi. Yeni insanlar tanımanız için bu gerekliydi. şimdilik doğru yoldasınız. Geçmişe değil geleceğe bakarak kendinize yeni ve güzel bir hayat kurabilirsiniz; hem de eski sevgililer olmadan!