Eski Sevgiliniz size " Seni arkadasım oLarak görüyorum" Dese ..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ChiRKinsHeyy tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ChiRKinsHeyy
  1. ChiRKinsHeyy

ChiRKinsHeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne yaparsınız böyle bi durumda. Siz ona hala deli dolu asıksınız ve birlikte yasanan cokca zaman var. Arkadas olarak kalamıcanızıda biliyorsunuz ama sırf onunla bu sekildede olsa görüşmek icin devam edermiydiniz..?

2. 23 Kasım 2008
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    hayır ... bu nasıl canını yakmaz ki insanın... o sana arkadaşım diyecek sense elini bir an bile olsun tutabilmek için herşeyini verecek durumda olacaksın... hiç gerek yok... eğer bu senin başına geldiyse uzak dur derim canım... daha fazla üzülme...

4. 23 Kasım 2008
  5. ChiRKinsHeyy

ChiRKinsHeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ama bir yandan kaybetmekde insanın canını cok yakcak . Eger ark kalmazsan onu hiç göremiceksin sesini hiç duyamıcaksın . Dayaamayıp ona geri dönceksin ve gururun biraz daha kırılcak ...

6. 23 Kasım 2008
  7. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hayıre etmezdim nedeni de belli bitmiş bitmiştir ileriye bakmak gerek

8. 23 Kasım 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar entrasan ben seni hiçbir şey olarak görüyorum derim..(çok aşık olsam da olmasam da) adı üstünde eski sevgili...sen şimdi çok aşıksın ondan öyle düşünüyorsun, ama bence hiç görüşmemek en iyisi....görüşüp gerçekten arkadaş kalanlarda vardır saygı duyarım ama...ben böyle düşünüyorum....

10. 23 Kasım 2008
  11. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    259
    Ödül Puanları:
    153
    canım aynı durumu ben yaşadım seli gibi sevşyordum ama sırf onu görebilmek için arkdas kalalım felan olduk..ama boşmuş gerçekten boşmuş.. hayatıma yeni biri girdi ve keşke daha önce hayatımda biri olsaymışım dedim 2,5yıl onun yasını tuttum çünkü arkdasız belki döner bana diye.. ama öyle olunca sadece umdugunla kalıyorsun ömründen ömür gidiyoruz oda seni oyalıyor gözunun içine baka baka senınle içten içe dal ga geçerek.. nasıl olsa beni seviyor diyor..gururunu ayaklar altına serme canım..boşver giden gitsin elbet karşına ondan iyisi çıkar kıymetii bilseydi arkdsa olarak bakamazdı sana zaten..

12. 23 Kasım 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eski sevgilimse adı üstündedir görüşmeye gerek duymam. eğer hala aşıksam zaten arkadaş kalmam çünkü onunla her konuştuğumda, onu her gördüğümde acı çekerim. oyüzden herzaman acı çekeceğime bikez acı çekip hayatımdan silerim onu.

14. 23 Kasım 2008
  15. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ne kadar seversem seveyim kesinlikle arkadaş olarak kalmayı kabul etmem.:1closedeyes:

16. 23 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

gzellergzeli'ne katılıyorum. Sen bir umut bekleyeceksin fakat sana dönmeyecek. Bence Sen düşünüyorsun ki, senden iyisini bulamayacak ona iyi davranacaksın o da senin kıymetini bilecek tekrar bir araya gelelim diyecek. Yanılıyorsun!!! Biraz arabesk bir söz olacak ama "Gidene kal demek zavallılara, hakedene git demek asillere yakışır". Kendinden mümkün mertebe uzak tut onu msn listende varsa sil maillerini engelle. Onu arkanda bırak şu değerli zamanını onunla heba etme.

18. 23 Kasım 2008
  19. mahsunmenekse

mahsunmenekse Ada Maria :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    cehennemin dibine kadar yolun var derim öyle napim ben ya ala ala iyi sevgiliyken ii güzel dost kalalım oldu gözlerim doldu . ne demişler eski kaşardan tost eski sevgilidden dost olmaz :dilcikar::dilcikar: