Eski sevgilisi ve o

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Noda tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Noda
  1. Noda

Noda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bayanlar yardımınıza çok ihtiyacım var. Kısaca durmumu bir yazıyım hatalar yaparsam kusuruma bakmayın lutfen Turkce ana dilim degildır.

5 senelik bir iliskim var. Benim yüksek lisansım bitdikden ve ben bi iş buldukdan sonra evlenip bi yuva kuracayız (bugune kadar böyle duşunuyodum)
    bıraz once artık dayanmayıp benımkısının facebookuna girip bir bakdım. bana dün 'eskı sevgilim beni facebookda sordu ben ona ıyıyım ama seninle konusamam gibisinden mesaj atdım dedi' ama arkadaslar onun bu cevabına ben hic ınanmadım.bugun gırıp kendım bakınca gordumkı meger kıza 'senı gormek cok ısterdım ama sımdı oyle kıskanc bır kızarkadasım varkı deger mı bılmem'gıbısınden bırsey yazmıs 'ayrıca bana mesaj at oyle konusalım'felan dıye yazmıs bu.
    bunları okudugumdan berı tıtrıyorum onu ben cok sevıyorum ve bu ılıskı ıcın ne fedakarlıklar yapdım.

hemen onu aradım çok kızmısdım.ne yapdıgından haberım oldugunu soyledım.o kızla oyle konusdugunu benı kırdıgını soyledım neden bana yalan soyledıgını sordum.baska ınsanlarla arabadaydı tabı cok ayıp oldu.cok utanıyorum sımdı.aglamaktan gozlerım agrıdı.bıraz sakınlesınce onu aradim. endıselenmemesını o geldıgınde kavga etmeyecegımızı soyledım.

Bir yarım saat icinde beni yine arıyacakmıs...

Arkadaslar aranızdan bunu benzer bi durumla karsılasanınız oldumu?ne yapmam gerekdigini bilemiyorum.Simdiden yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

2. 5 Temmuz 2009
  3. iremiremirem

iremiremirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allahtan evli değilmişsiniz ilk yorumum bu valla.görduklerinin daha ne açıklaması olacak merak ettim bence bu olayı sindirme bırak gitsin deger bilmeyen adam :kızgın:

4. 5 Temmuz 2009
  5. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay Allahım bu erkekler ne akılsız ya,keşke yüzüne açık seçik böyle söylemeseydin iyice anlayıp aralarında bişeymi var varsa eğer sorgusuz sualsiz vursaydın tekmeyi:mymeka:yani benim fikrim böyle şimdi oda kendini savunacak bişey varsa bile inkar edecek klasik erkek tipi yapar eder bide yüzüne gözüne bulaştırır bide sonuna kadar inkar....ya tutarsa...

6. 5 Temmuz 2009
  7. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    apaçık belli senin anlattığına göre seni aldatıyor ve sana da değer vermiyor.ne evlenmesi allah aşkına :eek:lmaz:.iyiki şimdiden görmüşsün.:1shok:
    maşallah beyimize çok ayran gönüllüymüş,hemen de gönlü kayıvermeye ne kadar meyilli.ah şu facebook yok mu.

8. 5 Temmuz 2009
  9. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    böyle bişeyle karşılaşıldıgında bence sukunetinizi ve sabrınızı korumalısınız..madem o sana böyle bir yalanı söyleyecek kadar küçülmüş sende ona hakettiği kadar değer verirsin..anında ramana gerek yoktu..yanına geldiğinde sakince bir konuşma..
    -böyle bir yalan söyleyebileceğini düşünmemiştim sen benm gözümde çok başkaydın ama sanırım yanılmışım..içimden bi seste ilk kez beni dürttü ve haklı cıktım..sanırım yeterince tanıyamamışım seni..sen face te takılmaya devam et tatlım..ama sen düzelmedikçe hatanı anlamadıkça ben eski ben olmicam..senin için ne ifade ediyorsam öyle davran...
    gibi...
    bende aşk profösörüyüm sanki:-) ama ben metanetli ve güçlü insanları severim..kendinize güvenin kızlar!

10. 5 Temmuz 2009
  11. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisbenimde anlatmak isredim buydu,en nefret ettiğim şey bi erkeğin karşısında ağlamak:eek:lmaz:

12. 5 Temmuz 2009
  13. iremiremirem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel yanlız katılmadıgım bir nokta var ...ama sen düzelmedikçe hatanı anlamadıkça ben eski ben olmıcam...kısmıı.çunku ben kendi açımdan düşünüyorum böyle birisine şans verilmesi taraftarı değilim.zirra erkeklerde aldatırım nede olsa unut kanısına neden olur hem ben unutamam gerçi burda karar arkadaşımıza kalmış ama bence hatasını yüzüne vur tekmeyi bas o kim ki:lepi:

14. 5 Temmuz 2009
  15. Noda

Noda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevaplariniz icin cok sagolun arkadaslar.
    ben ona daha once eger onunla bununla kiristirmak istiyosa benim asla boyle bir iliskiyi surdurmeyecegimi ve benim bazi prensiplerimin oldugunu cok acik ve net bir sekilde soyledim.Benim afetmeyecegimi cok iyi biliyor.Ona facebookun var ama ben onu hacklarim tum kirli camasirlarini ortaya cikaririm sonra uzulursun diye 3 gundur soyledigimde oyle birsey yok diye inkar ediyodu hic utanmadan. Afetmiyecegim tabiki.Cok yikildim ama.

simdi yine aradi.o kesinlikle kotu anlamda yazmamis oyle.kibar sekilde yazmis.zaten kizi eklememis ya listesine kiza sirf isde mesaj at demis ama atsada cevap vermeycekmis.(bende hemen inandim ya..)
    keske ilk basdan sakin sakin esyalarimi toplayip gitseydim burdan.hic notsuz.

sizce simdi nasil davranmaliyim? Gece eve geldiginde kendimi onun sacini basini yolmamak icin cok zor tutacagim.Annesiyle de konusdum yani aksama hazirlikli olsunlar...

16. 5 Temmuz 2009
  17. iremiremirem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence ayrılmak istediğinizi bu karakterde daha dogrusu karaktersizlikte bi insanla yapamayacagınızı sakince söyleyin saçı başı ona kalsın :KK66:birlikte mi oturuyorsunuz bilmiyorum sonrada onun bulundugu yerden çekin gidin nereye gittiğinizi bilmesin hattınızı değiştirin ii şanslar

18. 5 Temmuz 2009
  19. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi bu durumda senin kararlılığını görünce çok pişman olacaktır belki bidaha asla bu hatayı yapmayacaktır ama bunu bilemeyiz garantisini kimse veremez ama sen inanıyosan çünkü sevgilini çok daha iyi tanırsın ve içine sinecekse dinle anla ve kararını sonra ver...ama tabi devam etme kararın varsa burnunu iyice sürtmelisin okadar kolay olmamalı yani yoksa devamı gelir...