eski usul gebelik testleri nelerdir?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hzlgms tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

15 Kasım 2013
    Konu Sahibi : hzlgms
  1. hzlgms

hzlgms Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    eski usul gebelik testleri nelerdir bilen duyan varmi? Paylasirmisiniz lutfen

2. 16 Kasım 2013
  3. sakesi

sakesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ?????????????????????????????????????????????????????????

4. 16 Kasım 2013
  5. hzlgms

hzlgms Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kımse cevap vermıcek mı acaba:KK36:

6. 16 Kasım 2013
  7. bulutefe

bulutefe 21.05.2014 CANIM BABAM... Pro Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    63
    canım ben bılıyomda yanlıs gercek degıl yanı karbonatla ıdrar testı var ıdrarı ocakta kaynatma testı var bıde adete 10 kala eskı yonteme vacınaya parmak sokulup bakılıyormus elıne bısey gelmezse sadece balon gıbı bısey deyerse ve sonsuz boşluk varsa gebelık oluyomus ama bosluk yoksa elıne bıseyler degıyosa gebelık yokmus bunları okumustum kk da eskıden

8. 16 Kasım 2013
  9. hzlgms

hzlgms Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    o parmak olayını bende duymustum gebeykende yapmıstım ılk hamılelıgımde gebe degılkende yapmıstım hep bısey gelıyordu elıme :D mesela bı kaba ıdrarda koydum beklettım tortu asagmı ıncek yukardamı durcak dıye :) ama bu karbonat olayınıda denıyım :) aslında soyle bısey var bende merakım ondan esım uzulmım dıye test yapmamı yasakladı ama bende tuaf bı hıs var bılmıyorum 12 ekimde regli oldum reglim bittiginde yumurtlama donemim olan 23-24-25-26 ve 29 ekimde esimle birlikte olduk 2-3-4-5 ekim kasiklarimda sanci belimde agri vardi sanki gerilme gibi ama goguslerimde agri yoktu sislik vardi ve damarlarim belirgindi 9 kasim regli gunumdu 8i aksami benden koyu kahve ve icinde tortu lar olan bole toprak gibi kan geldi ve 3 gun surdu.... netten bi doktorun aciklamasinda bebegin keseye yerlesmesi adetten bi kac gun once regliden sonra hatta regli gunude olabilcegini yaziyordu ve bircok.kadin.bunu regli saniyormus.gebe.olduklarini haftalar sonra ogreniyormus... benimde bugun sol gogsumde islaklik vardi sikinca ucunu beyaz sut rengi bisey cikti gebelik soz konusu olabilir mi dıye dusundum hemen reglım hıc bu kadar kısa surmezdı bu renk gelmezdı bulantılarımda var ara ara

Son düzenleme: 16 Kasım 2013
  10. 17 Kasım 2013
  11. zerrinplt

zerrinplt Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu tür şeyler hiçte sağlıklı değil napıcaksın eski testleri git bi kan testi yaptır en doğrusu bu

12. 18 Kasım 2013
  13. hzlgms

hzlgms Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yarin yaptircam kesinlikle

14. 20 Kasım 2013
  15. kar_beyazi

kar_beyazi Bebişim olsun Rabbim... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bendede aynısı oldu bende adet sanıyorum ama bugun yada yarın test yapıcam hayırlı ve saglıklı olsun da gec olsun herkes için..

16. 20 Kasım 2013
  17. kar_beyazi

kar_beyazi Bebişim olsun Rabbim... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaptırdınmı test sonuc ne cıktı? :44:

18. 20 Kasım 2013
  19. hzlgms

hzlgms Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kadin doguma gittim canim pazartesi gunu nokta kadar bisey var burda ama ne oldugunu bilemiyorum biraz daha bekleyelim dedi 10 gun sonra bidaha cagirdi kan testinide o zaman yapicakmis