Eski Yeni Yanik Izlerini,yaralari Cilt Hasarlarini Süratle Iyileştiren Krem

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve REDNECK tarafından 13 Mart 2008 başlatılmıştır.

13 Mart 2008
    Konu Sahibi : REDNECK
  1. REDNECK

REDNECK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar bir bilgimi paylaşmak istiyorum.Cildim kimyasal peeling yaptırmıştım cildimde derin yanıklar oluşmuştu cildim pötür pötür olmuştu tam 1 yıl boyunca bepanthendende tutunda,fito,silverdin gibi hücre yenileyici bir çok krem kullandım ama anladımki bu tür kremler sadece ince yanık,güneş yanığı,fazla deforme olmamış ciltlerde etki ediyorlar.Doktorların ve eczanecilerin bu alanda en iyi dedikleri fito krem bile yanığıma çare olamamıştı.

En sonunda dedimki bu derin izler cildimde kalacak ve hiç geçmeyecek
    Sonra bir arkadaşım tavsiyesiyle aktardan SPANGULE ve MUMYA adlı bir kremi kullandım süperötesi bir şey.SPANGULE DAHA ETKıLı Avrupadan geliyomuş.Pötür pötür olan yerleri inceltti yaktı ve hemen yeniledi.Yanık izlerim 1 yıllık olduğu halde hepsini kaybetti ve cildim gerçekten yenilendi. ınanılmaz bir sihirli değnek gibi hemen etkisini gösterdi..Çamursu bir krrem ama hayatımda bu kadar etkisini çabuk gösteren bir krem daha görmedim.Bepanthenin,fitonun vs ismini unuttuğum diğer kremlerin 1 yılda yapamadığını bu krem tam 15 günde yaptı inanmayan kullansın görsün kayasirası adlı bir bitkiden elde edilmiş bir krem bu dolayasıyla hiç bir yan etkiside yok.

Fiyatı 55 ytl.
    Eski yeni bütün yanık izlerine,geçmicek gibi olan bütün yaralara,cilt lekelerine,sivilce lekelerine hepsine çare oluyor.

Bn derdimin çaresini buldum bu dertten muzdarip arkadaşlarım varsa bilgilenmelerini istedim.
    Böyle bir mucizevi bir kremin olması süper bir şey
    Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  2. 13 Mart 2008
  3. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım senin adına sevindim ürünün ismini ilk defa duydum enteresan
  4. 14 Mart 2008
  5. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canm senn izler yüzündemi şivilce izleri için bişey yazıyomu üstünde cilde sürülürmü fıatı ne nerden aldn detaylı yazarmısn teşekkürler
  6. 14 Mart 2008
  7. gamze21

gamze21 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım nerden aldın sen bu kremi.
    soyucu bi kremi cildi tahriş ediyomu?
    sivilce izlerinede çare olur mu acaba (hiç ümidim yok ama)
    aktif sivilcelerim var benim halen.
    sana kim tavsiye etti?
    cvp için tşk ederimmma.s.
  8. 14 Mart 2008
  9. rosenoire

rosenoire Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Kremin adının mumya olduğuna emin misin ?Çünkü intenette araştırdım ,bu isimde bir krem yok CADIARZU
  10. 14 Mart 2008
  11. eldeniz

eldeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sana geçmiş olsun.diğer arkadaşlarımın sorularını yanıtlarsan sevinirim,bende benzer sorular soracaktım,en azından cevaplar bana yeter.teşekkürler...
  12. 14 Mart 2008
  13. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Canım kremimin adı int. bulamadım bu sivilcekerden kalan çukurları geçirirmi?
  14. 14 Mart 2008
  15. REDNECK

REDNECK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sivilce izlerini bile yok ediyor.Sürdüğünde azcık bi kızarma oluyor.Sürdüğünde mucizeyi göreceğinden emin ol.Bayrampaşa bitki merkezinden aldım.55YTL

Sürdüğünde cildine o kadar derin işliyorki azcık bir kızarma oluyor ama rahat ol geçici bir kızarıklık.Aktif sivilceye sürülüyormu bundan emin değilim bunu sormak gerek.Arkadaşım tavsiye etti.Bayrampaşa bitki merkezinden aldm.55 ytl

Bende araştırdım bilgi bulamadım.Kremin üzerinde yunanca yazılar var.Aldığım aktar adının MUMYA olduğunu söyledi.

Cildini yenilediğini izleri lekeleri yok ettiğini göreceksin.Adı yok nette ama aktar adının o olduğunu söyledi

Bayrampaşa aktar bitki merkezi çok büyük bir yer.Mumya kremini isteiğinizi söylerseniz yardımcı olurlar.Öğlen ve akşam yatarken ince tabaka halinde sürülür.Çok ama çok etkilidir.
    Kızlar muhakkak hepiniz deneyin bu kremi inanınki cilt lekelerine,sivilce lekelerine çare olucak bu krem.Hatta aranızdan kullanan olursa eminimki kremi öve öve bitiremiyecek.naniknanik
  16. 14 Mart 2008
  17. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Valla bu sivilce izleri olan çukurcuklar çok morelimi bozuyor telefon numarasını buldum aktarın netten arayıp soracağım ona faydası varmı diye eğer varsa alırım hemen umarım sorunuma aradığım cvp budur buysa valla yerimseniben
  18. 14 Mart 2008
  19. bagcicek

bagcicek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşım ben daha öncede forumda bu konuda sayfa açmıştım belki görmüşsündür, benim bacaklarımda batıkları sıkmamdan ve bilmediğim nedenlerden dolayı son 2senedir aşırı lekeler war,sürekli oynadığım için gittikçe daha da artıyolar..ne denediysem olmadı ama öyle az bi leke diil benimkisi dizlerimden aşağı ön bacaklarımın tümü neredeyse:KK43:(
    acnelyse kullandım kimyasal peeling,daha beter yaptı...sence bana bi faydası olurmı cnm??doğal bişeymi yani??tahriş kızarıklık filan oluyormu???
    yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim...