Eskiehirde Teoman Haluk Minsin' e Giden Var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dejavu_one tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dejavu_one
  1. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.948
    Ödül Puanları:
    238
    Selam Arkadaşlar. Eskişehir'de birçok doktor öneren kişiler var. Bende doktorumu değiştireceğim. Şu an hamile olmasamda beni takip edecek ve doğum anına kadar yanımda olacak güveneceğim bir doktor arıyorum. En son Doğuşta Teoman Haluk Minsin'i önerdiler ama diğer doktorumdan dertli olduğum için yine yanılmak istemiyorum. Bu doktora giden ya da bilen varsa bana bilgi verebilirmi acaba? Şimdiden teşekkürler...

2. 13 Ekim 2009
  3. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok yakın bir arkadaşım gitti ve ben doktor ararken asla gitmememi söylediği doktor oydu.. devlet hastanesinden fatih beyi öneriyorlar ama o da inanılmaz yoğun olduğu için ben tercih etmedim

4. 14 Ekim 2009
  5. dejavu_one

Beğenildi:
    3.948
    Ödül Puanları:
    238
    gokceb; bana da burada işyerimde bir abla önerdi. Doğuş artık düşünmüyordum başka bir doktorundan muzdarip olduğum için ama arkadaş öle tavsiye etti ki denemek istedim bende. Ne zormuş yaa doktor bulmak gerçekten. Yarına randevu aldım bir gideyim kendim göreyim. Sonuç olarak memnuniyet göreceli şeylerdir birinin kötü dediğine diğeri iyi der. Benim kıstaslarıma uymazsa başka doktor ararım yine napıyım. Ama cebimde birde onvak var inşallah başka doktora mecbur kalmam...

6. 14 Ekim 2009
  7. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle öyle.. ben doğuş'a o kadar yakın oturuyorum.. bana da aslan beyi tavsiye ettiler ama ağlaya ağlaya cıktım polikliniğinden Allaha büyük konusmayayım ama bir daha doğuşun kapısından bile girmek istemem... buarada teoman beye gideceksen her muayenede 70 lira + doğumda da yaklaşık 500 lira vermeye hazırla kendini derim. dilerim memnun kalırsın da baska doktor aramak zorunda kalmazsın, çünkü ben de cok aradım, cok gerildim :çok üzgünüm:

8. 14 Ekim 2009
  9. dejavu_one

Beğenildi:
    3.948
    Ödül Puanları:
    238
    gokceb; bende vişnelikte oturuyorum. ıyi doktor olsunda 70 vermeye de razıyım. 500 lirayı sadece doktor parası olarak mı alıyor hastanede içindemi? sen şimdi hangi doktora gidiyorsun. O kadar çok isim veriyorlar ki kafam karışıyor benim tercihim aslında onvaktı başka sebeblerden gitmiştim çok beğeniyorum doktorlarını bana da yakın olduğu için ama jinekoloji bölümüne gitmedim. Olmazsa ikisine de gider karşılaştırırım bakalım yarın beni neler bekliyor haber veririm.

10. 14 Ekim 2009
  11. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doğum zaten devlet hastanesinde yaptırıyor, o doktor parası, yani arkadasım o kadar vermişti iki sene kadar önce.. ben onvak'a gidiyorum, bağlardan eskişehir koşullarına göre uzak sayılır ama orada daha rahat hissediyorum kendimi...
    bence de ikisine de git, ama ikisiyle de acık acık konus, doğumu falan, ki sonradan bir sorun cıkmasın...
    ben sanırım 5 doktordan sonra sebahattin beye karar verdim (onvak). ama bir arkadas da onvaktan memnun olmadığını yazmıs... yani herkesin beklentisi farklı sanırım ama dediğim gibi her gidişimde sebahattin beyin ve hemşiresinin bana hatta eşime ismimizle hitap etmesi ve güleryüzü beni rahatlatıyor...

12. 16 Ekim 2009
  13. dejavu_one

Beğenildi:
    3.948
    Ödül Puanları:
    238
    gokceb; dün gittim Teoman beye ben gerçekten çok memnun kaldım. Diğer doktordan neden memnun olmadığımı anlattım bana ciddi süre ayırdı ve bilgilendirdi. Muanyede biraz kastım kendimi ilk defa erkek doktora gidiyorum çünkü.. Ama çok güleryüzlü, sıkılmadan bilgi veren insanın içini rahatlatan ve pozitifliği yansıtan bir doktor. Zaten odasındaki plaketlerin sayısı da bunu gösteriyor bana açıkçası güven verdi. Ayrıca kistimde kaybolmuş buna ayrıca sevindim... Tabii tercihler beğeniler görecelidir. Birde muayeneye 70 değil 50 tl verdim.sosyal güvencemiz vardı belki ondandır.

14. 19 Ekim 2009
  15. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim memnun olmana... inşallah hep böyle devam eder de sağlıcakla doğurursun bebeğini
    (bu arada ben doğusa gittiğimde 4 boyutlu ultrason deyip 70 alıolar ben ondan 70 demiştim sana)

16. 19 Ekim 2009
  17. dejavu_one

Beğenildi:
    3.948
    Ödül Puanları:
    238
    gokceb; ben zaten henüz hamile değilim. Sadece jineleojik muyane için gidiyorum. Evvelinden bu sene şubat ayında prolaktinim yüksekti sonrasında prolaktin ilaçla düştüğ bu sefer kist çıktı ama ben gittiğim dktordan memnun değildim tavsiye üzerine yine doğuşta bu doktora gittim. kistim kaybolmuş çok sevindim ama yasmini 2 ayda kullanacağım tekrar oluşmasın diye.. ınşallah baharda felan çocuk düşünüyoruz. ınşallah sende sağlıklı bir bebek getirirsin dünyaya canımm...

18. 19 Ekim 2009
  19. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah... herkesin gönlüne göre versin allah.. buarada kistinin gecmesine de cok sevindim :)