Eskişehir Acıbadem Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Zeynop tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Zeynop
  1. Zeynop

Zeynop Güneş'li Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu gün gezdim ve görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Olaylı bir inşaa süreci geçiren hastane, 2009'da açılacak dendi, 2010 Ocakta açılacak dendi, şimdi de 2010 Ağustos 15'te açılması umuluyor...
    Henüz açılmadı ama bu gün gittim ve gezdim içini. Bir takım inşaat işleri devam etse de katları bitmiş durumda.

Doktor kadrosu gerçekten işinde en iyilerden oluşuyor. Özellikle Onkolojideki doktorunu biliyorum. Tıp Fakültesinden buraya geçti. İşinin en iyisi diyebilirim.

En kritik işlerin başına Acıbadem kendi tecrübeli kadrosundan tayin etmiş. Bizim tanıştığımız bayan Kadıköy Acıbadem Hasta Kabul Şefiydi. Ve artık buraya tayin olmuş. Gerçekten çok ilgiliydi. Bize bütün hataneyi sabrla ve ilgiyle gezdirdi.

Ben özellikle doğumum için burayı bekliyordum.. 2008'den beri Acıbadem Sigorta doğum paketine pirim ödüyoruz, 1 sene sonra açılacak diye bebek planlarımızı ona göre yapmıştık. Hala yetişmemesi muhtemel de olsa şu bir gerçek ki hastane çok güzel. Şimdiden farkettiğim bir şey, huzurlu bir ortamı var.

Ben özellikle çocuk bölümünü ve doğum katını gezdim. İkisi de mükemmel. Bu arada Perinatoloji (yüksek riskli hamilelik) bölümü de var. Eskişehir'de bu şekilde donanımlı başka bir hastane daha yok. Bütün alet edevat, araç gereç alınmış. Tüm tıbbi tertibat kurulmuş. Odalar hazır. Mobilyalar yerleştirilmiş, Duşu, tuvaleti, lavabosu, döşemesi, her şeyi çok şık.
    Sadece girişinde inşaat devam ediyor, o da bittiği halde beğenmedikleri bir kaç unsur yüzünden baştan revize ediliyor. Peyzaj işi de yaklaşık 3-5 günlük bir çalışmayla halledilir, büyük çim ruloları açacaklar ve rütuşlarından sonra bitecek gibi.

Benim tahminim Ağustos sonu en geç Eylül sonunda hasta kabule başlanır, sanırım.
    Tam benim doğumu beklediğim zamanlar :/

Neyse hayırlısı olsun. Ama şu bir gerçek, Eskişehir'li anneler, çocuklarınız için mükemmel bir hastane. Ufaklıklar için özel kurbağa şeklindeki klozeti görnce tamam dedim :)) Çocuklarda asla hastane fobisi olmayacak bundan sonra :))

Şimdiden hayırlı olsun :KK66:

2. 24 Ağustos 2010
  3. dejavu_one

dejavu_one mutlu ve de umutlu... Pro Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    bende google dan ararken bu yazınızı gördüm açılmasını bekliyordum açılmış ama henüz hekim kadrosu internette yayınlanmamış. Ben Onvak'a yumurta takibine gidiyorum birkaç aydır denedik ama hamilelik elde edemedim ve açıköğretimde okuyorum son senem o yüzden şubat ya da marta erteledim herneyse ama oraya da görünmek isterim açıkçası. Benim gittiğim dr hem çok yoğun hemde çok içime sinmedi hemde 3 dr gezdim Eskişehir'de en çok bu doktorum sşndi içime ama yine de daha iyisini arıyor gibiyim. Doğum için çok para istiyorlar mı fiyatlar nasıl acaba hiçbir bilgim yok ama aşılama felan yaptırmak zorunda kalabilirim o zamanda orayı seçebilirm bir günde ben gezmeye giderim. Size de hayırlı doğumlar...

4. 6 Ekim 2010
  5. Zeynop

Zeynop Güneş'li Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bu meajı yazdığınız gün doğum erçekleşti :)

6. 9 Ekim 2010
  7. gokceb

gokceb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben de oranın cocuk doktorunu merak ediyorum bilen var mı?

8. 10 Ekim 2010
  9. Zeynop

Zeynop Güneş'li Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    4 tane çocuk doktoru var, 3'ü Elifananın doktorları Mehmet Kuşku, Mehmet Yaşar Akarca, Mehmet Arslanoğlu. Bir de Nuray Keçeci. ilginç ki erkek doktorların hepsi de mehmet :)

10. 17 Ekim 2010
  11. gokceb

gokceb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    isimlerini çok iyi diye duymuştum, aylık kontrol için bir de orayı denemeyi düşünüyorum. ne kadar fark alıyorlar biliyor musunuz?

12. 1 Kasım 2010
  13. gilraen_

gilraen_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıklamalar için teşekkürler.. bende yakaşık 10 haftalık hamileyim. acıbademden randevu aldım ikili test için muayene ücreti 20 civarındaymışve test için ücret almıyolarmış. telefonda görüşebildim sadece ama çok ilgilendiler...

14. 2 Kasım 2010
  15. bsracildir

bsracildir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba gllraen ben ankarada oturuyorum ama esim eskişehrli ve sıksık gidip geliyoruz eskişehir özel hastane bakımından cok avantajlı acıbadem hastanesinde dogum 120 tl ümit saglıkta 100 tl diye biliyorum ümit hastanesinde tanıdıklarım dogum yaptı sanırım memnunlar hastane cok güzel.. bende 10 haftalık hamileyim neredeyse oraya gelip dogum yapmayı düsünüyorum.. sevgiler..

16. 2 Kasım 2010
  17. yaseminc

yaseminc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben özel ümit hastanesinde gülbim hanıma gidiyorum eşim ssk lı 22 lira muayene ücreti alıyorlar normal doğum 150 civarı diye duydum acıbademde çalışan bir arkadaşta bana normal doğum ücretinin 340 lira olduğunu söyledi acıbademde özlem özgür gürsoy var kadın doğumcu çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor daha önce zübeyde hanımdaydı başka bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim

18. 4 Kasım 2010
  19. gilraen_

gilraen_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben adapazarında öğetmenim. benim de eşimin de ailesi eskişehirde bu yüzden orda da doktorum olmasını istedim doğum için özlem hanımdan aldım bende randevuyu iyi olduğunu ümit ediyorum... inşallah hamileliğiniz sizinde rahat geçiyordur sevgiler...