Eskişehir de Gelinlik almak için nereyi önerirsiniz

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve seldaatasay tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : seldaatasay
  1. seldaatasay

seldaatasay Guest

Kızlar çok heyecanlıyım,... nişanlandım...:)
    Ağustosta düğünüm olacak. çok az zamanım var. gelinlik seçmem gerekiyor... nereyi önerirsiniz

2. 24 Mayıs 2009
  3. m_ilgaz

m_ilgaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir haftadır kuzenime gelinlik arıyoruz, en sonunda kızılcıklıda parla diye bir yerde beğendik, ben orayı tavsiye ederim

4. 25 Mayıs 2009
  5. serayerel

serayerel Guest

Bende gelinliğimi ; geçen şubat parla gelinlikten aldım, çok memnun kaldım . gelen herkes çok beğenmişti,
    Benden bukadar umarım işine yarar canım şimdiden mutluluklar........

6. 26 Mayıs 2009
  7. seldaatasay

seldaatasay Guest

Bende çok duydum parla gelinliği hafta sonu oraya gideceğim ama ondan başka hangi gelinlikçiler var
    onlar hakkında da bilgi ve yorumlarınızı almak istiyorum...
    fiyat konusunda uygun bişey olursa ii olur...
    mesajlarınız için teşekkürler

8. 26 Mayıs 2009
  9. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    parla gelinlik çok pahalı bir yer canım. en çok gelinlikçiler esnaf sarayında önce bir dolaş fiyatlarına bak. tamam sonuçta özel bir gün ama bir gün giyiyoruz sadece. ben kıyamadım paracıklarımıza valla :))) ama paramız var ne olursa olsun dersen direk git parla geliliğe

10. 26 Mayıs 2009
  11. Ebru_84

Ebru_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben gçen ay
    akaya baktım gelinlikleri hoş ama çok pahalı geldi, aysiraya gittim orası da pahalı geldi, parla gelinlikte ise çok güzel gelinlikleri esnaf sarayı fiyatına sattıklarını gördüm, avrupada satılan bir marka olmasına rağmen, ben gelinliğimi taç duvak gelin çantası dahil 750 satın aldım.
    Umarım gelinliğimi beğenirsin.

Ekli Dosyalar:

• $İlk.JPG
      $İlk.JPG
      Dosya Boyutu:
      29,5 KB
      Görüntüleme:
      376
  12. 27 Mayıs 2009
  13. duygutepeli

duygutepeli Guest

güzelim, hazır gelinlik düşünüyorsan bence parla yı tercih et gelinlikleri güzel ve diğerlerine göre inanılmaz uygun ama elimde modelim var diyorsan hülyacaya git, esnaf sarayı gelinlikleri bunların yanında çok basit kalıyor esnaf sarayı gelinliklerine verdiğin paraya değmez elli yüz lira fazla ver daha kaliteli giyin derim .

14. 4 Haziran 2009
  15. seldaatasay

seldaatasay Guest

Esnaf sarayındaki gelinlikçilerden birkaçına girdim pek beğenmedim, çok iğreti durdular üzerimde,
    akay harbiden, akıl işi değil bu dönemde... aysiradaki gelinliklerde o şekilde pahalı, .. aşkımla beraber parladaki bir modele karar verdik. Cumartesi tekrar deneyeceğiz....

16. 13 Haziran 2009
  17. ahu_ceylan

ahu_ceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle Parla derim, çalışanlar inanılmaz nazik ve cana yakınlar, gelinliğimi eşim 950 ye satın aldı ama bunda eşimin pazarlık payı büyük. çokkkk hoş tekrar giymek istiyorum sanki

18. 13 Haziran 2009
  19. sadegelina

sadegelina sade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben esnaf sarayındaki moda evine diktiriyorum.hiçde basit olmadı kanımca.önemli olan yakışacak modeli bulmak.karşınızdaki de işinde uzmansa hayalenizdeki gelinliğe kavuşabiliyorsunuz.diğerlerinin ismi var sadece.moda evlerinde kendiniz tasarlayabiliyorsunuz gelinliğinizi.seçim sizin.....