Eskişehir in Güzelleri Artık Buluşma Vaktidir..

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve musran tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : musran
  1. musran

musran ACISADA ÖLDÜRMEZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet güzel Es Es imin güzel hanımları artık buluşalım diyorum..son buluşmamızın ardından epeyce bir zaman geçti..aramızda esesli yeni arkadaşlarımızda var..tanışır kaynaşırız..olumunekankayizsmile

tarih ve yer fikirlerinizle birlikte yorum ve katılımınızı bekliyorum..

katılımın çok olacağını umut ederekten sevgilerimi gönderiyorumopuyorumnanaktan

mutlu kalın...zemuszemus

2. 24 Ocak 2010
  3. rosetree

rosetree Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    musrancım günaydın ben yarın bileciğe gidiyorum şubatın 3 de dönecem denk gelirse gelirim inşallah ayarlanırda bir buluşma olur hoşçakal canım

4. 24 Ocak 2010
  5. pxixlot andaç

pxixlot andaç Hamaratım hamaratttttttt Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tamam kısslar ayarlayın buluşalım, espark çok uygun olur.Tatılden sonra olsun bulışma hemi canlarım

6. 25 Ocak 2010
  7. seher yeli

seher yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlar iyigünler herkese güzel sıcak bir hafta diliyorum umarım herkes iyidir musrancım iyi olur buluşalım canım arkadaşlar tatilde istemiyor tatilin sonu cumartesi yada pazar olabilirmi birde bu sefer carşı icinde olsun kabul ederseniz yerini düşünürüz

8. 25 Ocak 2010
  9. musran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tamam seheryeli benimde anladığım kadarıyla çoğunluk tatil sonu istiyor..bencede daha merkezi bir yer tercih edersek daha iyi olur...

aslında herkes aklına gelen yerleri yazarsa iyi olur diyorum ben ...

10. 25 Ocak 2010
  11. ceyda_26

ceyda_26 CİCİMMMM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar a.s.
    En son 7ay önce kkdaki bikaç Eskişehirli arkadaşlarla görüşmüştük
    Malesef bir daha tekrarı nasip olmadı
    Ama gerçekten katılım olursa çok güzel olacağı düşüncesindeyim
    Hadi es es li hatunlar bir araya gelelim artık
    :teytey:

12. 26 Ocak 2010
  13. musran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selamlaarr..

ceyda 26 o son buluşmaya çok istesemde elimde olmayan nedenlerden katılamamıştım..abba falan vardı sanırım..umarım bu sefer daha kalabalık oluruz canım..sizlerle tanışmayı çok istiyorum..

şimdiden 5 kişi olduk..inş.buluşma tarihine kadar sayı artar...

14. 27 Ocak 2010
  15. seher yeli

seher yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın arkadaşlar hadi gelin fikrinizi yazın böyle geriden durmayın bak sizi bekliyorum hadin ama öpüyorum

16. 27 Ocak 2010
  17. yasemen26

yasemen26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar. Buluşma olayını en çok isteyenlerden biri de bendim sanırım. Bence buluşma mekanı için Espark muhteşem bir yer.. Hem bu karda kışta sıcacık olur hem de Espark güzel bir mekan.. Esparkın 2.katındaki Mado gürültüsüz ve sessiz sakin.. Esparkın en üst katı çok uğultulu.. Konuştuklarımız bile anlaşılmaz. Ama haftasonu eşlerimiz evde oluyor hafta içi gündüz bir buluşma olursa çok iyi olur. Ben diyorum ki önümüzdeki hafta güzel bir buluşma tarihi ayarlayalım.. Musrancığım bu arada konuyu açtığın için teşekkürler... Buluşma tarihi konusunda bir önerim var. 2 şubat :)

18. 28 Ocak 2010
  19. yasemen26

yasemen26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ama büyük ihtimalle 2 şubat 3 şubat vs.. önerime karşı çıkan arkadaşlar olacaktır. Ama arkadaşlar şunu da unutmayalım.. Bu buluşmayı isterken önce tatilde olsun denmişti, ardından tatil bitsin öyle olsun demişler.. Neticede gelmek isteyen zaten üç aşağı beş yukarı bir tarih için kendini ayarlar. Yani herkesin aynı anda uygun zamanını yakalayamayacağımıza göre en makul tarihi biz belirleyelim, gelmek isteyen o gün buyursun gelsin.. ki bu 2 şubat olmak zorunda değil, hangi tarihi belirlerseniz artık.. Bizlerde özel mesajlar yardımıyla, msnler yardımıyla eskişehirli arkadaşlara ulaşarak daha hızlı bir iletişim sağlamaya çalışırız. ısteyen yanında istediği arkadaşlarını da getirebilir sanırım. Gerçi benim getirmeyi düşündüğüm kimse yok şimdilik. Ama isteyen olursa getirsin bence, güzel olur.. Neyse ben düşüncelerimi bu şekilde paylaşmak istedim.. Buyrun söz sizde..